Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Bonsai, czy to był odzew z ogłoszenia w gazetce "Mój pies i kot"? Czy dałoby radę wkleić to ogłoszenia (jego treść) na wątek? Skopiowałabym je i zrobiła Felusiowi parę ogłoszeń w necie bo będzie trochę wolnego czasu w nadchodzący dłuższy weekend.
  2. Poleciała wpłata za hotelik za maj. Pięknie dziękujemy LILU za opiekę nad naszym psem-ogrodnikiem :).
  3. A ja myślę, że Feluś po prostu wyręczył LILU w kopaniu. Na innych zdjęciach w galerii widziałam szpadel, którym LILU zapewne coś kopała a nasz psi gentelman nie mógł znieść widoku ciężko pracującej LILU i sam wziął się za robotę :)
  4. Wpłynęły stałe deklaracje od edek i ewa gonzales. Feluś pięknie dziękuje :).
  5. A w przytulisku nowe dwa młodziutkie psiaczki (info z facebooka) 4-msc sunia 6 msc piesek
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy za dodatkowy zastrzyk gotówki:).
  7. Wpłynęły pieniążki od Dulska/stała maj oraz od cioteczki bakusiowa, która zaszalała i wpłaciła aż 100zł :). Bardzo proszę cioteczkę bakusiową o wyjasnienie jak mam rozpisać wpłatę-czy na kolejne 5 miesięcy? Bardzo Wam kochani dziękuję za wspieranie Felusia, który nam się pięknie otwiera (są nowe zdjęcia w galerii zdjęć -link w pierwszym poście). Myślę, że trzeba już zacząć ogłaszać chłopaka, bo na domek nie koniecznie znajdzie się od razu :).
  8. No, Feluś się już zakumplował z kilkoma psiakami :). Super się nam chłopak otwiera. Lilu, ileż tam u Ciebie Felko-podobnych psiaków :)
  9. Cześć Felek, biegnę Cię oglądać :)
  10. Czekamy zatem (nie)cierpliwie :)
  11. Wpłynęły stałe deklaracje od dorota1 i Marycha35. Feluś ślicznie dziękuje :)
  12. Miejmy nadzieję, ze szybko załapie o co chodzi z tym sikaniem i gdzie to trzeba robić! Może teraz nie wygląda to optymistycznie ale chyba gorzej wyglądało to w przypadku Etny- te wszystkie pogryzione przez nią rzeczy, wtedy naprawdę bałam się czy znajdziemy dom dla takiego niszczyciela. A wiemy jak to się wszystko skończyło :). Tak będzie i z Felusiem, znajdzie w końcu ten swój domek, który pokocha go naprawdę- ze wszystkimi jego zaletami i wadami :).
  13. A wiadomo gdzie trafiła Metaxa?
  14. To w przytulisku został Shaggy, Boniek i Lupus. Oby i im jak najszybciej się poszczęściło.
  15. Widziałam na facebooku cudowną wiadomość -Ptyś pojechał do domku w Poznaniu :) . Hurra!
  16. Wpłynęły stałe deklaracje od Agnieszka103 oraz p.Ewy P.(ponownie powiększona o 20zł) :). Bardzo dziękujemy :)
  17. Biedny Feluś, pewnie nie raz oberwał przez grzbiet, dlatego tak boi się ludzi :(. Zdjęcia rudzielca śliczne. Wpłynęła stała za maj od markofix1, bardzo dziękujemy:).
  18. Co słychać u psiaczków z przytuliska "G"? Ktoś był może u nich w długi weekend majowy? Z ogłoszeń pewnie też cisza skoro nikt nic nie pisze?
  19. No chyba trzeba się zabrać za ogłoszenia. LILU czy Felek nadal leje gdzie popadnie? Jak u niego teraz z zachowaniem czystości? Czy zdarzyło się, ze został sam w domu? Nie zniszczył nic? Czy wet określił jego wiek i ile mnie więcej waży? Jak odnosi się do innych zwierzaków?
  20. Majowo zamelduję się u Felusia :)
  21. Lilu, czyli do zapłaty faktura oprócz ostatniej pozycji (nr 9) ?
  22. To co zrobiłaś Lilu? Ubrałaś go w fartuszek/sukieneczkę jak dziewczynkę? :)
  23. Ja też jestem ciekawa co u Felka:). Przy okazji donoszę, że wpłynęła stała od Poker, bardzo dziękujemy:).
×
×
  • Create New...