Mój bank internetowy w końcu zaczął pracować :). Uaktualniłam wpłaty.
Dotarły wpłaty od:Marycha35,bakusiowa, Dulska, Ewa P.(wolontariuszka). Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty dla Felka. Pani Ewa wpisaną ma stałą 30zł a wpłaciła 50zł więc nie wiem jak zapisać nadwyżkę -czy to a konto przyszłego miesiąca?Bakusiowa też piątaka więcej wpłaciła niz wynika to z deklaracji :smile:.
Przelałam też LILU 100zł za badania krwi (faktura wklejona w galerii foto Felusia) :smile:. Stan konta w poście nr 2.
No z tym bankiem to przegięcie. Najpierw była informacja, że prace modernizacyjne będą trwały do soboty do godz.20 a potem usunęli w ogóle godzinę i teraz to już nawet nie wiadomo ile będą trwały. LILU, jak tylko zaloguję się do banku to przeleję pieniążki za badania krwi. Czy kupiłaś już może kiltixa Felusiowi, to od razu przeleję też za obrożę?
A Ty Felek wracaj do domu !
Zaglądam do Felusia. Kochani, przez prace modernizacyjne, które trwają od wczoraj nie mogę zalogować się do banku i nanieść nowych wpłat. Zrobię to natychmiast jak będę w stanie zalogować się do konta.
Przywitam się z Felusiem. Wpłynęły nowe wpłaty ale odnotuję je dopiero jutro, przepraszam bo dzisiaj wrócę bardzo późno do domu i juz raczej nie dam rady a teraz w pracy nie mam na to czasu.
Pozdrawiam Felusia i LILU świątecznie:).
Wpłynęły deklaracje stałe od magenka1, markofix1, Agnieszka103,dorota1 i czarna kafka. Bardzo serdecznie dziękujemy:). Aktualny stan konta i wykaz wpłat w poście nr 2.
Wspaniałe wiadomości o Tosi. Cieszę się bardzo. Jedynie jakoś smutno mi od wczoraj , że Karmelek nie pojechał do domu zaakceptowanego przez Nas, na kanapy:(.
O matko, ależ to malizna! Myślałam, ze jest większy! Dobrze, ze wyniki OK. Czy wet sprawdził, ile Feluś może mieć wiosen ?
LILU, napisz co ile kosztowało.
I nie wiem czy Feluś ma obróżkę? Jeśli nie, to też trzeba mu kupić. LILU, czy u tego weta jest sklepik z akcesoriami? Jeśli tak, to dobierz mu proszę jakąś obróżkę.
Super wieści (no może od tych, że kuchnia zalana).
Feluś ma fundusze i myślę że trzeba mu zrobić badania. Mam nadzieję, ze wszyscy są na tak.
LILU, niech wet zważy Felusia i oceni jego wiek oraz sprawdzi stan ząbków. Trzeba by mu też kupic obrożę przeciw insektom. Moze u weta byłoby jakoś w miarę cenowo?