Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. O, to Feluś już stracił na wadze wczoraj :smile:
  2. Feluś, nie Ty pierwszy i nie ostatni :)
  3. Mój bank internetowy w końcu zaczął pracować :). Uaktualniłam wpłaty. Dotarły wpłaty od:Marycha35,bakusiowa, Dulska, Ewa P.(wolontariuszka). Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty dla Felka. Pani Ewa wpisaną ma stałą 30zł a wpłaciła 50zł więc nie wiem jak zapisać nadwyżkę -czy to a konto przyszłego miesiąca?Bakusiowa też piątaka więcej wpłaciła niz wynika to z deklaracji :smile:. Przelałam też LILU 100zł za badania krwi (faktura wklejona w galerii foto Felusia) :smile:. Stan konta w poście nr 2.
  4. No z tym bankiem to przegięcie. Najpierw była informacja, że prace modernizacyjne będą trwały do soboty do godz.20 a potem usunęli w ogóle godzinę i teraz to już nawet nie wiadomo ile będą trwały. LILU, jak tylko zaloguję się do banku to przeleję pieniążki za badania krwi. Czy kupiłaś już może kiltixa Felusiowi, to od razu przeleję też za obrożę? A Ty Felek wracaj do domu !
  5. Zaglądam do Felusia. Kochani, przez prace modernizacyjne, które trwają od wczoraj nie mogę zalogować się do banku i nanieść nowych wpłat. Zrobię to natychmiast jak będę w stanie zalogować się do konta.
  6. Przywitam się z Felusiem. Wpłynęły nowe wpłaty ale odnotuję je dopiero jutro, przepraszam bo dzisiaj wrócę bardzo późno do domu i juz raczej nie dam rady a teraz w pracy nie mam na to czasu.
  7. Fajne wieści o Felusiu :). Żeby jeszcze tylko przestał podsikiwać.
  8. Tutaj Feluś też super wyszedł :)
  9. Wpłynęły pieniążki od Poker i Meli Jakimiuk. Feluś bardzo dziekuje:).
  10. Pozdrawiam Felusia i LILU świątecznie:). Wpłynęły deklaracje stałe od magenka1, markofix1, Agnieszka103,dorota1 i czarna kafka. Bardzo serdecznie dziękujemy:). Aktualny stan konta i wykaz wpłat w poście nr 2.
  11. Poker, fajowe te Twoje stworki, łącznie z tymczaską Mimi :smile:
  12. Felek tak wszystko oznacza bo chce mieć wszystko na wyłączność.
  13. Ehhh, coraz trudniejsze przypadki do LILU trafiają. W sumie to nie wiadomo co "lepsze" -gryzienie Etny czy lanie gdzie popadnie Felka?
  14. Może Feluś nawiał i LILU go szuka? Oby nie!
  15. Wspaniałe wiadomości o Tosi. Cieszę się bardzo. Jedynie jakoś smutno mi od wczoraj , że Karmelek nie pojechał do domu zaakceptowanego przez Nas, na kanapy:(.
  16. Ciekawe co u Felusia? LILU nic nie pisze :-(
  17. Trzymamy za Tosię kciuki cały czas.Oby Karmelek dobrze trafił!
  18. A w ogóle to jak Feluś się zachowywał u weta? bardzo panikował?
  19. O matko, ależ to malizna! Myślałam, ze jest większy! Dobrze, ze wyniki OK. Czy wet sprawdził, ile Feluś może mieć wiosen ? LILU, napisz co ile kosztowało.
  20. Zanotowałam przelew -20 zł od p.Katarzyny Sz. To też musi być wpłata z FB. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie :).
  21. I nie wiem czy Feluś ma obróżkę? Jeśli nie, to też trzeba mu kupić. LILU, czy u tego weta jest sklepik z akcesoriami? Jeśli tak, to dobierz mu proszę jakąś obróżkę.
  22. Super wieści (no może od tych, że kuchnia zalana). Feluś ma fundusze i myślę że trzeba mu zrobić badania. Mam nadzieję, ze wszyscy są na tak. LILU, niech wet zważy Felusia i oceni jego wiek oraz sprawdzi stan ząbków. Trzeba by mu też kupic obrożę przeciw insektom. Moze u weta byłoby jakoś w miarę cenowo?
  23.   Tak właśnie myśłałam. Dziękujemy Pani Marcie za wsparcie :)
×
×
  • Create New...