Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1.     Ok, myślałam że jesteście z tamtego rejonu.
  2. Wspaniale, bądź szczęśliwy LUI :). Czekamy teraz na fotki przystojniaka:)
  3.     Ja nie pojadę bo ma setki km do Radys. Ale moglabym zaplacić za fryzjera. Na pewno chłopak poczuł by się lepiej.
  4. Czy byłaby możliwość zabrać Teddiego do fryzjera? Czy schronisko by na to pozwoliło i czy miał by kto się tym tematem zająć?
  5. Bonsai, czy będziesz w weekend w przytulisku? Jeśli tak, zrób proszę parę ładnych fotek Mikusiowi, temu kudłatemu pieskowi. Na dogo jest wątek pieska Jogisia, który jest podobny do Mikusia. Chętnych na adopcję Jogisia są 3 domki (domki jeszcze do sprawdzenia). Gdyby były fajne, można byłoby jednemu z nich zaproponować Mikusia ale potrzebne są fotki. To wątek Jogisia, sama zobacz czy nie jest podobny do Mikusia. http://www.dogomania.com/forum/topic/147331-jogu%C5%9B-ma-czas-do-25-czerwca-zbieramy-deklaracje-pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99/
  6. Wspaniałe wieści:). Bądź kochany prześliczny psiaku w swoim własnym domku:). Będę wyglądała zdjęć z nowego domku:)
  7. Czy domek okazał się odpowiedni dla psiaka?
  8. Przerażają mnie nadchodzące upały, blaszaki psiaków nagrzeją się niemiłosiernie :(. Mam nadzieję, ze chociaż woda będzie w miskach.
  9. Przepraszam , że się wtrącam ale może któraś rodzina zainteresowana Jogisiem byłaby zainteresowana Mikusiem z przytuliska"G". Wydaje mi się, ze pieski są podobne. Nie mam możliwości wkleić zdjęcia na Dogo ale załączam link do FB (mam nadzieję, ze zdjęcie będzie widoczne): https://www.facebook.com/968693709811744/photos/a.968748239806291.1073741828.968693709811744/1070483059632808/?type=1&theater
  10.     Bardzo dziękujemy i stosownie odnotujemy:-)
  11. Wpłynęła stała za czerwiec od edek. Bardzo pięknie dziękujemy :).
  12. Super wieści :). Trzy psiaki opuściły/opuszczą przytulisko :). Bonsai, dobrze byłoby uaktualnić pierwszą stronę :).
  13. Co tam Lilu u Felusia słychać? Czy już jest bardziej odważny czy nadal strachy w nim siedzą?
  14. Kochana Mika :). Pozdrawiam sunię i jej Pańcię!
  15.     Nasz Feluś takiej urody pospolitej jest, pewnie trochę nam zejdzie ze znalezieniem domku. Feluś był ogłoszony w gazetce i nic. Zrobiłam i wyrózniłam mu olx, tam pobrano 22 razy nr tel i są 4 osoby obserwujące i też zero telefonów :(. Feluś ma trochę posagu, wykupię mu pakiet ogłoszeń. Mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko? Czy ktoś mógłby ułożyć jakiś chwytający za serce tekst do ogłoszenia?
  16.     Bardzo dziękuję :)
  17.     O to i zagadka nam się wyjaśniła :). Bardzo dziekujemy Pani Małgosiu :). Mam jeszcze pytanko, stała deklaracja to 20zł a wpłata-30zł. Jak mam zapisać te dodatkowe 10zł? Na poczet przyszłego miesiąca czy jako deklarację jednorazową? :)
  18. Wpłynęły deklaracje od WIGA i certusowa oraz p.Małgorzty G./Skierniewice (30zł) ale nie mogę Pani Małgosi zidentyfikować :). Być może to osoba z FB ?
  19. Bonsai, czy nie było żadnych telefonów w sprawie Felusia?
  20. Wpłynęły deklaracje od: dorota1, Marycha35, Dulska, Elisabeta (za pół roku) Feluś bardzo dziękuje. Ale z naszej strony rada-Feluś, zmykaj do domku :-).
  21. Co tu tak cicho? Niestety widziałam na FB, że zostały zakwaterowane nowe psiaki w przytulisku :(
  22. Koniecznie trzeba ruszać z ogłoszeniami dla Felka bo stan jego konta powoli się nam kurczy, na razie nie ma tragedii ale z każdym kolejnym miesiącem będzie coraz gorzej. Do ogłoszeń brak jest kilka podstawowych informacji, LILU czy mogłabyś podpowiedzieć: -wiek ???? -waga ???? (być może było to podane gdzieś na wątku ale nie znalazłam) -czy zachowuje czystość? -czy niszczy? Co wiemy: -wykastrowany -dobrze dogaduje się z innymi psiakami -boi się obcych, dlatego najlepszy byłby domek z ogrodem a nie miejski zgiełk -nadaje się do domu z kotami -co jeszcze ???? Może ktoś mógłby ułożyć treść ogłoszenia, wybrać z 5 najpiękniejszych fotek (a wybierać jest z czego), byłabym wdzięczna:).
  23. Wpłynęło kilka deklaracji, wszystkie wpłaty uzupełniłam w poście nr 2. Bardzo serdecznie dziękuję.
×
×
  • Create New...