-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Ok, myślałam że jesteście z tamtego rejonu.
-
LUI,chcieli mnie utopić w rzece...ale ZNALAZŁEM JUŻ DOM!!!
Sara2011 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, bądź szczęśliwy LUI :). Czekamy teraz na fotki przystojniaka:) -
Ja nie pojadę bo ma setki km do Radys. Ale moglabym zaplacić za fryzjera. Na pewno chłopak poczuł by się lepiej.
-
Czy byłaby możliwość zabrać Teddiego do fryzjera? Czy schronisko by na to pozwoliło i czy miał by kto się tym tematem zająć?
-
Bonsai, czy będziesz w weekend w przytulisku? Jeśli tak, zrób proszę parę ładnych fotek Mikusiowi, temu kudłatemu pieskowi. Na dogo jest wątek pieska Jogisia, który jest podobny do Mikusia. Chętnych na adopcję Jogisia są 3 domki (domki jeszcze do sprawdzenia). Gdyby były fajne, można byłoby jednemu z nich zaproponować Mikusia ale potrzebne są fotki. To wątek Jogisia, sama zobacz czy nie jest podobny do Mikusia. http://www.dogomania.com/forum/topic/147331-jogu%C5%9B-ma-czas-do-25-czerwca-zbieramy-deklaracje-pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99/
-
LUI,chcieli mnie utopić w rzece...ale ZNALAZŁEM JUŻ DOM!!!
Sara2011 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści:). Bądź kochany prześliczny psiaku w swoim własnym domku:). Będę wyglądała zdjęć z nowego domku:) -
LUI,chcieli mnie utopić w rzece...ale ZNALAZŁEM JUŻ DOM!!!
Sara2011 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Czy domek okazał się odpowiedni dla psiaka? -
Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!
Sara2011 replied to Rubik's topic in Już w nowym domu
Przepraszam , że się wtrącam ale może któraś rodzina zainteresowana Jogisiem byłaby zainteresowana Mikusiem z przytuliska"G". Wydaje mi się, ze pieski są podobne. Nie mam możliwości wkleić zdjęcia na Dogo ale załączam link do FB (mam nadzieję, ze zdjęcie będzie widoczne): https://www.facebook.com/968693709811744/photos/a.968748239806291.1073741828.968693709811744/1070483059632808/?type=1&theater -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy i stosownie odnotujemy:-) -
LUI,chcieli mnie utopić w rzece...ale ZNALAZŁEM JUŻ DOM!!!
Sara2011 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Uroczy psiaczek :) -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłynęła stała za czerwiec od edek. Bardzo pięknie dziękujemy :). -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Co tam Lilu u Felusia słychać? Czy już jest bardziej odważny czy nadal strachy w nim siedzą? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nasz Feluś takiej urody pospolitej jest, pewnie trochę nam zejdzie ze znalezieniem domku. Feluś był ogłoszony w gazetce i nic. Zrobiłam i wyrózniłam mu olx, tam pobrano 22 razy nr tel i są 4 osoby obserwujące i też zero telefonów :(. Feluś ma trochę posagu, wykupię mu pakiet ogłoszeń. Mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko? Czy ktoś mógłby ułożyć jakiś chwytający za serce tekst do ogłoszenia? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję :) -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
O to i zagadka nam się wyjaśniła :). Bardzo dziekujemy Pani Małgosiu :). Mam jeszcze pytanko, stała deklaracja to 20zł a wpłata-30zł. Jak mam zapisać te dodatkowe 10zł? Na poczet przyszłego miesiąca czy jako deklarację jednorazową? :) -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły deklaracje od WIGA i certusowa oraz p.Małgorzty G./Skierniewice (30zł) ale nie mogę Pani Małgosi zidentyfikować :). Być może to osoba z FB ? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bonsai, czy nie było żadnych telefonów w sprawie Felusia? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły deklaracje od: dorota1, Marycha35, Dulska, Elisabeta (za pół roku) Feluś bardzo dziękuje. Ale z naszej strony rada-Feluś, zmykaj do domku :-). -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Fajne towarzystwo :) -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Koniecznie trzeba ruszać z ogłoszeniami dla Felka bo stan jego konta powoli się nam kurczy, na razie nie ma tragedii ale z każdym kolejnym miesiącem będzie coraz gorzej. Do ogłoszeń brak jest kilka podstawowych informacji, LILU czy mogłabyś podpowiedzieć: -wiek ???? -waga ???? (być może było to podane gdzieś na wątku ale nie znalazłam) -czy zachowuje czystość? -czy niszczy? Co wiemy: -wykastrowany -dobrze dogaduje się z innymi psiakami -boi się obcych, dlatego najlepszy byłby domek z ogrodem a nie miejski zgiełk -nadaje się do domu z kotami -co jeszcze ???? Może ktoś mógłby ułożyć treść ogłoszenia, wybrać z 5 najpiękniejszych fotek (a wybierać jest z czego), byłabym wdzięczna:). -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło kilka deklaracji, wszystkie wpłaty uzupełniłam w poście nr 2. Bardzo serdecznie dziękuję.