Havanko, dziękuję bardzo za tekst. Zastanawiam się tylko czy aby na pewno umieszczać tekst zaznaczony na zielono? Zeby nie wyszło, że Emi jest agresywna. Ew. można w rozmowie o tym wspomnieć. A może Emi już nie jest taka zazdrosna o Panią, bo to było pierwszego dnia przecież.
@LILU, czy Emi nadal zazdrosna o głaski Pani ? :)