Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dzięki Anetko za relacje. Ależ Strusinek miał dzisiaj wrażeń, zresztą Ty Anetko również. Śliczny chłopaczek z niego :). Później usiądę i zrobię przelew. Teraz poprosiłabym pięknie o kilka fotek do ogłoszeń i startujemy, bo czas robić wypad bo zagęszcza się anecik w Twoim domku. Aha, a ile za obróżkę i smyczkę? A właściwie za dwie smyczki bo przeczytałam że jedną cudownie rozmnożył łobuz :)
  2. Nie no, dziewczyna wygląda już na całkiem rozluźnioną :). Cudna mordeczka.
  3. Tola, bardzo dziękuję :) :)
  4. Dziękujemy Murko za wizytę u weta z naszą pchełką. Rozumiem, ze na wyniki krwi trzeba poczekać, tak? No i ten mocz powinniśmy zrobić. Zdjęcia piękne, będzie duży wybór do ogłoszeń:)
  5. Anetko, tylko 24zł wpłynęło? Chyba jedna cyferka się "omckła":) Jak będzie po SPA to rozliczymy pozostałe koszty i wpłacę za jednym zamachem. To ja dziękuję :)
  6. Z tego co dziewczyny pisały to EMI jest wysterylizowana. W Zamościu w schronie wszystkie psiaki sterylizują.
  7. No widzisz Havanko, wzrok już nie ten co kiedyś :)
  8. Havanko, dziękuję bardzo za tekst. Zastanawiam się tylko czy aby na pewno umieszczać tekst zaznaczony na zielono? Zeby nie wyszło, że Emi jest agresywna. Ew. można w rozmowie o tym wspomnieć. A może Emi już nie jest taka zazdrosna o Panią, bo to było pierwszego dnia przecież. @LILU, czy Emi nadal zazdrosna o głaski Pani ? :)
  9. O tak, informacja o kastracji bardzo istotna. Czekamy na informację od Murki o stanie zdrowia Axelka.
  10. ja niedługo będę bezduszna i to potrójnie -Axel, Emi i Struś :). Będę "oddawała" trzy psy...
  11. Coś się dzieje na fejsie, jakaś fundacja zapewnia opiekę tylko pozostaje kwestia transportu. Masakra, ile w tych Radysach musi być psów nigdy nie pokazanych światu. Przecież te zdjęcia, ktore robią dziewczyny to kropla w morzu. Aczkolwiek robią piękną robotę, chwała im za to.
  12. Też myślałam o mazowieckim. Havanko, a może w ogłoszeniu wspomnieć o wizycie przedadopcyjnej? Jak ktoś nie ma chęci na takową to niech nawet nie dzwoni .
  13. Tak, po ostrzyżeniu byłoby multum telefonów, on juz teraz jest piękny. Kurczę, dlaczego te Radysy są na końcu świata. Sam transport w miejsce gdzie są znane nam hoteliki kosztuje majątek.
  14. To jest piesek, nie sunia. Strasznie biedny i smutny. Bardzo by się chciało go zabrać tylko za co i gdzie? Może u Lilu by się znalazło miejsce ale trzeba znaleźć 40 osób mogących przeznaczyć po 10zł na psiaka miesięcznie no i przetransportować psiaka na drugi koniec Polski. Nierealne:(
  15. Havanko, pięknie dziekuję za tekst do ogłoszenia:) . Na jakie woj. będziemy naszą pchełkę ogłaszać?
  16. Axelek będzie miał zrobione badania a właściwie pewnie już po badanich, na pewno Murka w wolnej chwili coś napisze.
×
×
  • Create New...