-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Zapraszam na wątek maleństwa
-
Wpłynęły pieniążki w kwocie 20zł od Pani Małgorzaty G. (za które serdecznie dziękuję) ale w tytule przelewu jest tylko"Darowizna dla Donalda". Nie potrafię Pani Małgosi zidentyfikować :). Czy mogę prosić o nick z Dogo? Nie wiem czy pieniążki są z przeznaczeniem na transport piesków czy powinnam je zewidencjonować na wątku Donalda?
-
Zakładam wątek tej maleńkiej kruszynce z zamojskiego schronu, może wspólnymi siłami coś wymyślimy aby jak najszybciej zabrać ją ze schronu. Zabrałabym sunię do siebie na DT, tylko do pokonania jest cała Polska po przekątnej. Może razem coś wymyślimy? Może znajdziemy jakieś, dwie, trzy osoby które by chciały przewieźć sunię? Druga opcja to hotelik u Murki, tylko .... no właśnie, znowu deklaracje :(. EDIT: 22.12.2016 maleńka Dafi opuszcza schron i jedzie do DT u anecik :) Edit : 26.01.2017 Dafi pojechała do DS i zamieszkała w Krakowie :). Bądź szczęśliwa kruszynko ! :) A to maleńka Dafi:
-
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
Sara2011 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też czytam na bieżąco :) -
Smutne musiał mieć życie do tej pory Donald. Oby szybko uwierzył i zaufał człowiekowi i stał się radosnym pieskiem. Tyle osób mu kibicuje i wspiera. Do grona osób, które wspierają Donalda dołączyła Pani Alicja (DS Axelka), która przekazała darowiznę na Donalda w kwocie 300zł . Pani Alicjo, pięknie Pani dziękuję...
-
Nie jest dobrze i raczej Donald nie opuści dzisiaj schronu. Ludzie, którzy mieli zabierać psy dzisiaj z Radys wycofali sie i został tylko Donald i szczeniak do W-wy. Gdyby Pati miała zabrać tylko te dwa psy to koszt transportu dla Donalda wyniósłby 400zł a my nie mamy takich pieniędzy. Będzie musiał biedak czekać nadal :( .
-
Na koncie Donalda pojawiły się pierwsze wpłaty. Bardzo serdecznie dziękuję:) 100zł- Usiata/19.12.2016/dekl.jednorazowa 100zł- Memory i Wiktor/19.12.2016/dekl.jednorazowa 15zł- Patrycja96/19.12.2016/stała XII 20zł- Wiolhelm170zł/19.12.2016/dekl.jednorazowa 30zł- koja/19.12.2016/stała XII 10zł - Janka@/19.12.2016/dekl.jednorazowa
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
U Axelka wszystko dobrze, Pani jak znajdzie trochę czasu to zrobi i przyśle trochę zdjęć. Na razie mam jedno :) -
Pati powiedziała że cena za 1 psa jest 260 zł (tyle wychodziło za psa jak rozmawiałam z Pati w piątek ale na ten dzień nie było za wiele chętnych na psy z Radys). Jak będzie więcej psów to cena będzie niższa. Bazarek jest na dwa psy, podałam orientacyjnie cenę 400zł za dwa psy. Dokładny koszt będzie znany jutro, jak będzie wiadomo ile psów wyjeżdża we wtorek, wtedy Pati rozłoży koszt transportu na te wszystkie psy.