Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Wpłynęła stała deklaracja za styczeń od Bogusik -10zł. Bardzo serdecznie dziekuję:).
  2. Mureczko, potwierdź proszę czy wpłynęły na konto hoteliku pieniążki od monikapf to dopiszę je do stanu konta Donalda.
  3. Wpłynęła stała deklaracja za styczeń od koja -30zł i p.Macieja K. (FB) -50zł . Bardzo serdecznie dziękuję :).
  4. Mureczko, co tam u Donka słychać? Jest może jakiś kolejny mały postęp? Prosimy o jakieś informacje i rozliczenie za grudzień:)
  5. Dzieki wielkie Havanko za ogłoszenia :). Muszę zapamiętać że jakby ktoś pytał o Strusia albo Barego albo Bosmana to chodzi o Strusia :)
  6. Aleksandro, przejedź się do Radys czy Wojtyszek i zobacz te 3.5 tys psów zamkniętych przez wiele lat w ciasnych klatkach z których nigdy nie wychodzą. One też były kiedyś takimi słodziutkimi szczeniaczkami i zobacz jak skończyły. A wszystko to dlatego, że człowiek pozwala na rozmnażanie. Pozwalając na rozmnażanie w przypadku Twojej suni (i to kilkukrotne jak napisałaś) przyczyniasz się do bezdomności zwierząt , bo zapewne te szczeniaki znajdą jakieś domy ale przez to nie znajdzie ich kilka psiaków które już są na tym świecie. A to , że nie obchodzi Ciebie do jakich warunków trafią te szczeniaki, to jestem w mega szoku! Szkoda tylko tych maleństw.
  7. Dzięki anecik za takie miłe słowa o Barym vel. Strusiu :) Domku-nie zwlekaj i adoptuj tego wspaniałego psiaka!
  8. Ależ Lenka jest słodka ! Do schrupania :). Pozostałe dziewczęta również :)
  9. Wiecie co, aż mi się łezka zakręciła kiedy patrzę na Felusia i śliczną Sarunię. Wspaniała parka i jakie mają góralskie ubranka :).
  10. Ja również:). I to bardzo,bardzo .....
  11. Szczęśliwego Nowego Roku 2017 życzy Feluś z Sarunią :).
  12. Sztama śliczna i jaka radosna. Dobrze, że piętno Radys aż tak bardzo nie odbiło się na jej psychice.
  13. Tak, dokładnie. Anecik przeprowadzi PA 6 stycznia najprawdopodobniej. Dziękuję anecik.
  14. Zgłosiła się dziewczyna z FB, że może zrobić PA.
  15. Nie kochane, to nie Emi :). Znalazłam takie zdjęcie w necie i pierwsze co sobie pomyślałam -jak EMI :)
  16. Wpłynęły kolejne pieniążki na utrzymanie Emi: 10zł -magenka1/30.12.2016/stała I 10zł -Czarna Kafka/30.12.2016/stała I 20zł -Poker/30.12.2016/stała Bardzo dziekuję:)
  17. Myślę że trzeba zmienić Donaldowi imię i może z tym imieniem już go oswajać. Donald źle się wymawia. Z tego co pamiętam Murka mówiła mi że wołała na niego Dolar. To może zostanie Dolarem? Też na "D":)
  18. A to łobuz z Donalda. Wcześniej pisałam, że marzy mi się aby sobie pobiegał bez smyczy i moje marzenie się spełniło:). Ale to mega strachulec, Murkę przecież już zna a wiał z daleka :(. Ale za to wie gdzie jego kojec z budą :).
  19. Wykupiłam Strusiowi codzienne odświeżanie przez 7 dni na olx i zmieniłam na Wrocław , wcześniej miał ogloszenia na Katowice i Kraków ale bez odzewu. Może we Wrocławiu czeka na niego domek ? Nie wiem, może trzeba zmienić treść ogłoszenia? Może coś chwytającego za serce?
  20. anecik, jesli możesz zrobić PA po Nowym Roku to będę wdzięczna. Niestety nikt się nie zgłosił chętny. Napisałam na kilku wątkach śląskich ale cisza, ja nie za bardzo wiem kto jest z tamtych okolic. Oczywiście zwrócimy pieniążki za dojazd. I to jest w tym wszystkim zawsze dla mnie najgorsze, znalezienie kogoś do PA a potem decyzja czy to ten dom. Chyba nie nadaję się do tego, nie będę już raczej zakładała nowych wątków, doprowadzę tylko do końca te które założyłam.
  21. O matko ale "zakudłacony". Czy on napewno jest? To aktualne?
  22. Tak, na tym filmiku widać jak on jeszcze niepewnie się czuje jak człowiek do niego blisko podchodzi i wyciąga rękę aby go pogłaskać, nie wie czego się spodziewać. Na pewno masę kopniaków musiał zaliczyć w swoim życiu ;(
×
×
  • Create New...