-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Czasem tak jest, że w pierwszych dniach pies niszczy jak zostanie sam, bo się boi i odreagowuje jak może ten strach. Nie musi tak być ale czasem tak jest. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy zostawienie go w klatce na czas nieobecności właścicieli. W klatce, w mniejszym pomieszczeniu czuje się bezpieczniej jak nikogo nie ma. Ale może nie będzie tego problemu.[/QUOTE] a ja mojej Gajusi dawalam jakis przysmak jak wychodzilam, cos co dlugo przerzuwala- np. ucho swinskie... w ten sposob oduczylam ja gryzienia mebli, gdy zostawala sama;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
równie mocno w to wierze... I Stefulcze i Czakusiowi sie powiodo:) duzo dobrych domków jest w okolicy! wkoncu ktos go wypatrzy:) na chwile obecná najwaniejsze jest dla mnie, ze ma dobra opieke w schronisku, wychodzi na spacery, ma piekne zdjecia... sprobuje z nowym tekstem i zdjeciami wypromowac go jak tylko moj laptop znowu ruszy;) (ladowarka padla, do srody musze czekac na nowa) milego, slonecznego dnia ciotki! i dzieki ze nas tu wspieracie tak dzielnie;) -
oj czekamy, czekamy...:) i kciuków nie puszczamy!!
-
[quote name='Nette']Cieszę się, że Zosia zdrowa i w dobrej formie wita wiosnę :lol: Czy dotarła moja spóźniona wpłata za kwiecień?[/QUOTE] cioteczko, melduje, ze Twoja wplata wlasnie dzis dotarala:) dziekuje w imieniu Zosi! Dziekuje tez Rominie za podsumowanie Zosinkowego trybu zycia;) tylko- skad ja wytrzasne dom z ogrodem dla Zosi na reszte zycia :( eh...
-
[quote name='kasiaprzystał']Chciałam potwierdzić, że siostra dostała przelew. A teraz troszkę o Zosi :-) Byłam już kilka razy w odwiedzinach u siostry i powiem szczerze, że takiego przypadku jak Zocha to nie miałam. Nie wydaję mi się, żeby Zosia była psem "mieszkaniowym". Zdecydowanie lepiej czuję się na ogrodzie niż w domu. Nawet jak wchodzą goście czyli np. ja - Zosia podejdzie się przywitać, zostanie wygłaskana i już drapie po drzwiach żeby ją wypuścić. Jak jest w momencie wejścia naszego na ogrodzie - podchodzi się przywitać i biegnie dalej - nigdy nie zdarzyło się żeby poszła z nami do domu . Po za tym na zdjęciach tego nie widać ale Zosia ma mega gęsty podszerstek - nie sądzę żeby marzła. Do nas trafiają starsze psiaki, które całe życie ( czasami od szczeniaka ) spędziły w budzie. Nie zdarzył mi się jeszcze psiak, które wolałby być na zewnątrz. Zawsze chętniej są w domku i od początku bardzo chętnie wskakują na kanapę, fotel itd. Dziwna ta Zocha ale generalnie bardzo fajna :-) i śliczniutka ;)[/QUOTE] Kasiu, bardzo Ci dziekuje za potwoerdzenie wplaty i za informacje od naszej Zosi... to dziwne jak rozne mamy opinie i obserwacje na jej temat... ja bym nigdy nie oceniala jej jako psa podworkowego ale moze po prostu bardzo szybko sie rzystosowala do mieszkania, bo nie mialainnego wyjscia...nie wiem... jednak jesli jest ona podworkowym psem, to jeszcze bardziej komplikuje- skad wziela sie w parku?? dlaczego ktos wyrzucil psa ktory mieszkal w budzie? i czy naprawde mieszkajac w budzie mialaby tylko ten lancuszek na szyi?? (ktory ma do teraz?) a moze ona zyla gdzies na jakiejs dzialce i z tamtad uciekla?? nic sie kupy nie trzyma...zaden scenariusz... eh.... wazne, ze Zosia zadowolona. Paulina dzis napisala, ze pogoda sie poprawial znacznie i Zosia szaleje na trawie:) bieganie, tarzanie sie i td. Mam tez nowe zdjecia, ale z powodu awarii mojego laptopa, dopiero kolo srody bede mogla je wstawic. Pozdrowienia dla ciotek i milej, slonecznej niedzieli zycze:)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
zagladam do Koreczka...ciocie, wczoraj dostalam sliczne zdjecia z sobotniego spaceru Koreczka...ale na razie nie mam jak ich wkleic... pewnie dopiero kolo srody bede mogla .. a Gosiu napisz, czy byl jakikolwiek odzew z ogloszen?? bo na maila nikt nie pisala:( takie piekne zdjecia...dlaczego? chyba bede musiala zmienic tekst do nastepnej serii ogloszen... a jak Korek radzi sobie w boksie z nowymi 'kolegami'? mam nadzieje, ze wszystkie pieski sa lagodne.... -
[quote name='Songo82']Bazarek zakończony sukcesem:) 200 zł uzbierane:)[/QUOTE] super Songo:) widzisz- wszystko się zaczyna wspaniale układać;)
-
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
kiyoshi replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']zaglądam z nadzieją do biednych staruszków, że się zgubiły, że jednka ktoś je kocha i szuka...[/QUOTE] nadzieja umiera ostatnia....;( -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Korek ma od dzisiaj także wyróżnione ogłoszenie na morusku;) -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']zaraz panna ze wsi bedzie wrocławianka i nie ma sie co martwic.... zapomni o nas wszystkich i jeszcze nam na studia poleci....bo to mądra dziewczynka[/QUOTE] a wiadomo juz cos kiedy dokłądnie Stefania wyjeżdża?? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']A ja już nie spotykam się ze znajomymi, bo mój czas jest podzielony pomiędzy pracę, rodziców chorych i pracę z psem tymczasowym.... Gdyby TZ pracował na miejscu to nie wiem czy ... Chyba po jakimś czasie powiedział by mi że najważniejsz apowinna byc rodzina i życie z nią :oops:[/QUOTE] hihi...coś o tym wiem;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Pogoda ładna, jeśli Pani od Mailo zadzwoni to Korek znów pójdzie z nami na spacer :)[/QUOTE] Gosiu, byłoby cudownie gdyby Korek mógł znów rozprostować kości razem z Mailo:) właśnei przed chwilą wyróżniłam Korkowi ogłoszenie na gumtree...nie wiem na ile to jest dni, ale ponoć na tydzień...i mam nadzieje, że to pomoże mu zostać wreszcie zauważonym! oby telefon z cudownego domu zadzwonił! -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foxy2702']Jestem i potwierdzam wszystko co Mysza2 napisała :eviltong: Ciesze się że nadajemy się na DS dla Bonga :multi::multi: i już nie mogę się doczekać aż zabierzemy go do siebie :cool3:[/QUOTE] wspaniała wiadomość:) :multi: -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
zaglądam do przystojniaka... -
trzymam kciuki, by nowe zdjęcie przyniosło Darmie szczęście:D
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']to niestety często się zdarza ....[/QUOTE] to prawda ciotki...jednak wierze, że nawet jeśli są w sercu Korka jakieś lęki i złe wspomnienia to szybko odejdą, gdy tylko znajdzie rodzinę, która przyjmie go i prawdziwie pokocha! :) -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Ja się znowu denerwuję, a miałam być spokojna, chyba niedługo:stupid:od tego oczekiwania[/QUOTE] ja też się denerwuje... ale dni mijają szybciutko Gabi:) już niedługo.. -
wszyscy czekamy jak na szpilkach...oby sie to za długo nie przeciągało;)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Korasek dzisiaj był ze mną po południu pół godziny na spacerze. Szedł razem ze sznaucerkiem Mailo. W ogóle nie zwracał na niego uwagi, był bardzo grzeczny. Dzisiaj obszczekał Pana od Mailo, to było dziwne bo przez pół godziny chodził z nami po lesie, a pod schroniskiem go nagle obszczekał? o.O[/QUOTE] Gosiu:) znów dziękuje za spacerek dla Korka... i za kolejne obserwacje..to rzeczywiście dziwne, z tym obszczekaniem,.... o co mogło mu chodzić? hmmm... może on nie przepada za mężczyznami? a może zbliżył się na 'swój teren' i poczuł potrzebę, by 'intruzowi' już podziękować;) :) ?