Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. [quote name='Pysia']chmury. Mam nadzieje że padać nie będzie bo jedziemy na fajny spacerniak z psiakami ;)[/QUOTE] juz się nie mogę doczekać Pysia na relacje z dzisiejszego dnia;) może dowiemy się też co u małego agresoro-przytulaka- FRASZKI???;)
  2. zaglądam...leży mi ten staruszek na sercu:( jak pomóc:( :(
  3. witam wszystkie panienki:) u nas też słoneczko- zapowiada sie piękny dzień na spacerowanei:D
  4. Premka- diabeł wcielony;) :evil_lol:
  5. Premka to normalnie wygląda jak jakaś dzikuska:D na każdym zdjęciu skacze, coś rozrywa, szaleje:D ma ewidentnie ADHD:D :D
  6. biedny Bobi:( tak mi żal tych staruszków:( gdy kiedyś będe bogata ( MuSZĘ jakoś)- zabiore je wszystkie :( Hugo...bardzo śliczny...na pewno staruszek...oddany? edit: a co z tym mega starym pieskiem z postu 140?
  7. wow...to niesamowite, że jednak Promka złapał panią za serce...w sumie- tak jak chciałaś:) mam nadzieje, że pani przemyśli sobie wszystko (i nawet oczekiwanie na sterylkę jej nie zniechęci;)) i zabierze naszą pannę do domu... Promka zasługuje na to:D powiem Ci Pysiu, że mnie jakoś na początku bardziej Premka zachwycała z tego duetu...ale teraz- im więcej czytam, im więcej oglądam zdjęć...tym silniejsze uczucie mam do Promki! jest w niej coś wyjątkowego, jakaś mądrość i dojrzałość w spojrzeniu:) trzymam kciuki!
  8. [quote name='yunona']Dudi ma profil na stronie Fundacji SOS dla Jamników : [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1342[/URL] Jeśli to nie problem to nadałam mu imię Dudi , no chyba , że on reaguje na imię Max to zmienię. Jeśli chodzi o DT na razie zapchane, ale myślimy o tym, jak coś będzie wiadomo to odezwę się . :)[/QUOTE] BARDZO CI DZIĘKUJE KOCHANA W IMIENIU MAXA/DUDIEGO wdał sie tylko jeden błąd!!!! Gołuchó to województwo [SIZE=3][B]wielkopolskie[/B][/SIZE] !!!! (okolice Kalisza) piękny opis przygotowałaś...tak bardzo bym chciała, żeby wreszcie ktoś go zauważył...może warto dodać przy ogłoszeniu, że mile widziany jest także DT? jeśli tak można... edit: prawdopodobnie jest tam w przytulisku jeszcze jedna sunia bardziej w typie jamnika szorstkowłosego oceniona (przez weta) na ok. 11 lat....gdyby się dało odezwę się również w jej sprawie jak tylko zrobimy jej lepsze zdjęcia...
  9. [quote name='gosia2313']Nie, oprócz tego dziwnego "słabego" Pana nikt nie dzwonił w spr Korka[/QUOTE] strasznie to wszystko dziwne:( gdzie ten domek:(
  10. [quote name='yunona']Kiyoshi proszę o podanie danych psiaka (mix jamnika) wg wzoru zamieszczonego na 1 stronie, oraz danych kontaktowych, umieszczę na stronie Fundacji SOS dla Jamników.[/QUOTE] imię: Max płeć: pies wiek: ok. 4-5 lat (tak sądzę- wiek nie został podany na stronie gminy) miejsce: Przytulisko w Gołuchowie (ok. Kalisza) kontakt: Wojtek 724150532 sterylizacja: brak wątek: brak opis: krótkowłosy jamnik (mix) do ludzi nastawiony bardzo przyjaźnie; łagodny, pojętny, zrównoważony. Lubi być głaskany. W stadzie innych psów lubi być na czele, ma dość silny charakter. Nie wymaga dużej dawki ruchu, jego ulubionym zajęciem jest wygrzewanie się na słońcu. W przytulisku przebywa ok. półtora roku. Bardzo pilnie poszukuje domu! dziękuje, że chcecie nam pomóc. Opis psiaka jest nie pełny ponieważ weterynarz nawet nie był w stanie ocenić jego wieku- nie mówiąc o podaniu wagi czy wysokości. Psiak cały czas siedzi zamknięty w boksie, rzadko kiedy wychodzi na spacery, jego kontakt z człowiekiem jest mocno ograniczony. zamknięty w tym miejscu dziczeje... To ładny piesek, tylko jakoś nie ma szczęscia. Może udałoby się umieścić go w jakiś DT, hoteliku??
  11. zaglądam na zaproszenie Lara... biedny piesek:( całe szczęście, że znalazł dobrą osobę...chciałabym pomóc, ale na chwilę obecną...nie mam jak:(
  12. [quote name='ULKA12']U nas ciągle pada. Brudas, kołtun, dzikus i w dodatku agresor Fraszka przespała całą noc na poduszce w łóżeczku wtulona we mnie. Rano było mizianko i spacerek. Ja nie wiem jak ona w tym schronie przetrwała zimę jak to taki kociaczek słodziutki jest i lubi ciepełko.[/QUOTE] też się zastanawiam jak ona przetrwałą taką mrożną zimę w budzie:( chyba tylko dlatego się to udało, że była z dwoma innymi mikro suniami w tej budzie, grzały się nawzajem biedaczki:( tak się cieszę, że Fraszka zaufała Ci! musi być niesamowicie wdzięczna za ciepło, bezpieczeństwo, czyste futerko, mizianko....dzięki Ula... a Tobie Pysiu naprawde życze słonka:) i żeby Premka nie zalizała Cie kiedyś na śmierć;) wariatuńcia mała:D
  13. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]ZWRACAM SIĘ Z WIELKĄ PROŚBĄ!!![/B][/COLOR][/SIZE] W pewnym przytulisku pod Kaliszem przebywa piesek ze zdjęć! ogłaszamy go już ok. roku!!! jednak nie było nawet jednego telefonu w jego sprawie! pies w przytulisku jest już co najmniej półtora roku!! warunku w tym miejscu są bardzo złe, co można zobaczyć na przykładzie wyciągniętej z tamtego miejsca suni Fraszki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242716-Ko%C5%82tun-brudas-dzikus-czy-uda-nam-si%C4%99-sprawi%C4%87-%C5%BCe-zmieni-si%C4%99-w-sznaucerk%C4%99-HELP"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242716-Kołtun-brudas-dzikus-czy-uda-nam-się-sprawić-że-zmieni-się-w-sznaucerkę-HELP[/URL]!! piesek moim zdaniem może mieć ok. 5 lat, jest chyba jamnikiem krótkowłosym ( nie miniaturką), ma typowo jamniczy charakterek;) do ludzi bardzo przyjazny, do psów- zgodny, ale woli dominować. Czy ktoś z obecnych tu osób mógłby pomóc????? ogłoszenia w necie NIC nie dają, a ten pies siedzi tam sam w brudzie, bez opieki weterynaryjnej, bez ludzi.....nie ma tam wolontariatu!! mój znajomy przyjeżdża tam jedynie raz na 1-2 tygodnie by zrobić nowe zdjęcia, inaczej psiaki zostały by całkiem zapomniane!:( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-seDqpGBryb0/UYS_obzbaqI/AAAAAAAAAVg/FnIlnleRarg/w311-h485/Max1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nNCE2BiyHIQ/UYS_nY-d7XI/AAAAAAAAAVY/oFVLxVbzaao/w323-h485/Max2.jpg[/IMG] buda to jego dom:( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qCh6DRQckFI/UYS_nLJMJJI/AAAAAAAAAVQ/hrViZYSe35E/w336-h448/gutek_foto_abednarski.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]POMOCY![/B][/SIZE][/COLOR]
  14. i ja zaglądam z rana:) mam nadzieje, że wszystkie 3 bohaterki wątku doczekają się dzis słoneczka:) chociaż dla Fraszki to pewnie obojętne- bo ona woli kanape przecież:D
  15. dziś znów zajrzałam na tablice i w sumie już 9 osób pobrało numer z ogłoszenia Korka!!! Gosiu....musisz, naprawde MUSISZ mieć dobre wieści dla nas;) czy ktoś normalny zadzwonił??????
  16. [quote name='farmerka63']No nie wiem... Ja bym nie odpuszczała. Ale ja tu tylko kibicuję.[/QUOTE] zobaczymy jutro jak to się ułoży....trzymam kciuki i wierzę, że wszystko się dobrze poukłada dla PPP:D poza tym, nie napisałam jeszcze jak cudownie wygląda Fraszka w nowym image'u:) Ulka- masz talent!! zrobiłaś z niej prawdziwą sznaucerkę:)
  17. [quote name='Panna Marple']Wszystkie trzy psy mam "z odzysku". Pablo bał się bardzo, a Franka w ogóle. Franka zaczęła się bać po śmierci Pabla. Felek wybuchy ma w nosie:)[/QUOTE] moja sunia z odzysku też zupełnie nie reaguje na grzmoty, wystrzały...tylko dzieci się boi;)
  18. obie dziewczyny takie śliczne:) moim zdaniem Pysiu, bardzo dobrze myślisz w sprawie suniek z tym DT u Pani. skoro jest szansa na dom to trzeba z niej skorzystać! to Ty podarowałaś im szansę na lepsze życie i ufam w pełni, że Twoje dalsze decyzje też będą słuszne:)jeśli domek się zakocha, to zrobi wszystko by sunie zatrzymać...a naprawde nie widzę sensu, by obie przez kolejny miesiąc mieszkały u Ciebei czekając na sterylkę;) Będzie dobrze;)) edit: mam tylko wielką nadzieje,że nowy domek będzie z nami w kontakcie:) też mocno zżyłam się z całą trójką naszych uratowanych dziewczynek...każda piękna i wyjątkowa na swój sposób!
  19. [quote name='gosia2313']Nie wysłał adresu, więc niech się ... ;) Mam nadzieję, że w ogłoszeniach nie piszecie że jest w schronisku w Sosnowcu?[/QUOTE] to chyba i ja się cieszę... chociaż powiem Ci, że przynajmniej raz bardzo mocno się pomyliłam co do osoby podczas pierwszej (adopcyjnej) rozmowytelefonicznej... oczywiście w ogłoszeniu jest podane tylko, że Korek jest w schronisku, nie wspominam w którym, zwykle ogłoszenia robię na Katowice lub Dąbrowe Górniczą... biedny KOrek:( taką miałam nadzieje:( edit, właśnie spojrazłąm na tablice i kolejne 3 osoby pobrały numer z ogłoszenia!!
  20. [quote name='gosia2313']ehhh miałam telefon o Korka :roll: Ale jakoś nie powalił mnie na kolana... Pan mówił głosem jakby był półżywy, pierwsze co zapytał czy to aktualne i czy jest jakaś opłata. Powiedziałam, że 50 zł to spytał czy nie można tak całkiem za darmo, bo on teraz nie ma i mógłby 8.05 przyjechać z 50 zł do mnie po psa. Jest z Siemianowic Śl. W ogóle nie pytał nic o psa, jaki jest, jaki charakter, nic nie powiedział co ma do zaoferowania, tylko czy kosztuje :/ Ma przesłać adres na wizytę ale liczę, że tego nie zrobi:diabloti:[/QUOTE] cholerka...to rzeczywicie nie brzmi najlepiej:( dom bardzo nie pewny....nie wiem co mylec:( zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja...zeby tylko nie trafil na lancuch...jak facet nie ma kasy 50 zl...to za co bedzie mu karme kupowal itd??? z drugiej strony...moze mial gorszy dzien...jest majowka;) wiecie o czym mysle;) eh....
  21. [quote name='bela51']Z waszych opisów wyłania sie fajny, wesoły, figlarny psiak. Moze troche nieokrzesany, gdy rozkręci sie w zabawie, ale na pewno nie agresywny. Ktos doceni w koncu jego urok, na pewno :lol:[/QUOTE] też taką mam nadzieje:) jak postępy w poszukiwaniu behawiorysty??
  22. a ja czytałam na fb, że Fraszka już ogolona:) :) malawaszko- może jakieś zdjęcie się uda wstawić??? :) :D
  23. [quote name='malawaszka']aaaa czyli jednak - szkoda, że nie powiedzieli tego od razu - to by nam oszczędziło stresu, że to ropomacicze! no ale już trudno - przynajmniej teraz mamy pewność[/QUOTE] WOjtek mi dziś powiedział, że pani w gminie mu o tym powiedziała przy odbiorze suniek z przytuliska... nie wiem dlaczego nie przekazała tego dalej... dopiero dziś gdy go nacisnęłam powiedział... ehhh
×
×
  • Create New...