Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. [quote name='Gabi79']No cóż skoro pani nie odbierała tel. - widocznie zrezygnowała z adopcji........ Dzięki dziewczyny, że jesteście u Cindy i jej kibicujecie:loveu:[/QUOTE] ale ludzie...tak trudno chociaż telefon podnieść i powiedzieć- przepraszam, jednak rezygnuje.... a tak- biedne dziewczyny:( jechały,..i nadzieje wszyscy mieli... eh...widać to nie ten domek:( szkoda
  2. dzięki Paula za radę...ja też uważam, że te nagłe przejawy takich dziwnych zachowań mogą być związane z bólem...ale co ją może boleć? badania krwi miała b. dobre 3-4 miesiące temu...nie sądze by coś się zmieniło, bo energii jej przecież całkowicie nie brakuje... więc jeśli ją naprawde coś boli...jak ocenić co? ciężki z niej przypadek...przydał by jej się dom, gdzie mogłaby mieszkać w budzie... bo u Pauliny na noc nie może zostawać na dworze, bo ponoć wydrapuje wtedy od zewnątrz drzwi...ale już nie Pauliny, tylko teściów:( tragedia:( :(
  3. dziewczyny, wiem że to nie moja sprawa, ale moim zdaniem źle robicie czekając na podwójny dom... takie cuda wyjątkowo rzadko się zdarzają, a psiaki po rozdzieleniu szybko dochodzą do siebie i to nie jest dla nich taki problem jak nam się wydaje... jeśli dom jest dobry....nie traćcie go, bo w takie nie ograniczone czekanie- po prostu nie wierze... co zrobicie - wasza sprawa
  4. wieści od Zosi przyszły, ale niestety znów nie najlepsze... znowu zaczeło się wariactwo, ale tym razem Zośka poza niszczeniem drzwi, zaczęła też wydrapywać ściany! tragedia z tą suńka:( co jej się znowu dzieje...nikt nie wie:(
  5. strasznie długo to trwa...takie piękny, młody, zdrowy pies już dawno powinien mieć dom:( nie wiem dlaczego tak bardzo nie ma szczęście:( znów wyróżniłam mu ogłoszenie na tablicy....i czekamy...
  6. dziękujemy za odwiedzinki:) dzisiaj pewnie potrze kolejna porcja wiadomości od Zosiny...albo jutro;) miłej niedzieli!
  7. kolejna porcja świeżutkich ogłoszeń dla chłopaka właśnie się robi;)
  8. Murzynku:) najlepiej by Ci było w domu z ogródkiem:) to prawda Gosia, jak będzie trzeba już robić ogłoszenia Murzynkowi, to podtrzymuje propozycje- mogę się tym zająć, tylko tekst proszę... ;)
  9. wspaniałe wieści- nie mogło być inaczej:) promcia jest cudna:)
  10. [quote name='Nette']Coś Zosia spadła na trzecia stronę, więc w górę![/QUOTE] dziękujemy bardzo za podniesienie:)
  11. Pani ciągle do mnie pisze..jest z Legnicy... bardzo się zainteresowała pieskami, mam nadzieje, że zadzwoni do Was albo prześle mi swój email, to od razu wstawie;) trzymam kciuki
  12. [quote name='beta ata'] A, zapomnialam napisać, że miałam telefon w sprawie psiaków, ale własciwie nie ma o czym mówić :p To byla osoba, ktora nawet nie rozumiała, co jest napisane w ogloszeniu, nie mówiąc o tym, że go nie przeczytała w calości.[/QUOTE] domyślam się, że to ta sama co pisała maila do mnie...takie samo miałam odczucie- dramat.. ale nic to- dziś a właściwie wczoraj był drugi mail i też bezpośrednio odesłałam do telefonowania może ten domek będzie lepszy;)
  13. cudowny Murzynek:) musiał być bardzo szczęśliwy na spacerze z Tobą:) piękne zdjęcie
  14. [quote name='kiyoshi']Koreczek własnie otrzymał wyróżnione ogłoszenie na tablica.pl.. ważne do 12 czerwca- oby na moje urodzinki zrobił mi prezent i pojechał do swojego domku:D[/QUOTE] wyróżnienie się skończyło, urodzinki przyszły...a upragnionego prezentu jak nie było...tak nie ma:( biedny Koreczek:(
  15. właśnie dostałam pierwszą odpowiedż z tablicy...Pani napisała czy Grześ może być do dzieci. Poprosiłam ją by zadzwoniła pod numer podany W OGŁOSZENIU;) od chwili zamieszczenia na tablicy już ponad 100 osób oglądało ich ogłoszenie;)
  16. Murzynek na tych zdjęciach wygląda na bardzo smutnego:((( serce mi się ściska jak na niego patrzę....że bardziej nie potrafię mu pomóc:( :(
  17. dziś wpłynęło 25 zł stałęj deklaracji od zachary:) pięknie dziękuje!!:) :)
  18. zmiana zdjęć to prawie to samo co robienie nowych ogłoszeń...sorki ciotuchy...nie mam na to czasu...
  19. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=292707&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1233629070/Grzes-i-Antos-maluchy-uratwowane-z-lancucha-prosza-o-dom.html[/URL] [URL]http://www.wroclaw.neeon.pl/767790-antos-i-grzes-uratowane-z-lancucha-maluchy-prosza-o-dom.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-87692.html[/URL] (czeka na akcept) [URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/mieszaniec/antos-i-grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom-l37792.html?me=1[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,77247,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Antos-i-Grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom-id67551.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Antos-i-Grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom,89296[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6148041[/URL] (czeka na akceptacje) [URL]http://wroclaw.lento.pl/anto--i-grzes-maluchy-uratowane-z,1110079.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/2-psy/1-psy/8245-antos-i-grzes-uratowane-z-lanc.html[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,grzes_i_antos_maluchy_uratwowane,51372.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/56915/antos-i-grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/297507-grzes-i-antos-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom-oferta-dolnoslaskie/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/wroclaw/antos-grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom-493882597[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/antos-i-grzes-maluchy-uratpowane-z-lancucha-prosza-o-dom-ID33sPp.html[/URL] *czeka na akceptacje) [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/173381/Antos-i-Grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/antos-i-grzes-maluchy-uratowane-z-22403615.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Grzes_i_Antos-_maluchy_uratwowane_z_lancucha_prosza_o_dom,853520[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/grzes-i-antos-maluchy-uratwowane-z-lancucha-prosza-o-dom/60715[/URL] ogłoszenia dla maluchów:) mam nadzieje, że przyniosą szczęście- trzymam kciuki:) edit...cholerka- szkoda, że nie poczekałam na nowe zdjęcia:(
  20. wspaniała osoba!! oby więcej takich na świecie:)
  21. ...to bardzo smutne:( biedny Murzynek...na pewno nauczył sie juz żyć w ciemności...może nawet nie wie jak to jest widzieć? na pewno ktoś go pokocha (tak jak my!) i podaruje mu najlepszy dom...takiego pieska byle kto nie weźmie, jeśli znajdzie dom- to tylko ten NAJLEPSZY! oby to było jak najszybciej... i oby biedaczek zaczął jeść...
  22. biedne sie- te co się zgubiły:( zaglądam z nadzieją na nowe wieści od Premi, Promocji a może Fraszki?????
  23. również zaglądam i kciuków nie przestaję trzymać!
  24. nie mogę sie nadziwić jakiego Korek ma pecha... trochę mi to przypomina Czakusia...też tyle osób się nim interesowało, prawda? ....oby to było do trzech razy sztuka.....obyście miały racje
×
×
  • Create New...