-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']No cóż skoro pani nie odbierała tel. - widocznie zrezygnowała z adopcji........ Dzięki dziewczyny, że jesteście u Cindy i jej kibicujecie:loveu:[/QUOTE] ale ludzie...tak trudno chociaż telefon podnieść i powiedzieć- przepraszam, jednak rezygnuje.... a tak- biedne dziewczyny:( jechały,..i nadzieje wszyscy mieli... eh...widać to nie ten domek:( szkoda -
dzięki Paula za radę...ja też uważam, że te nagłe przejawy takich dziwnych zachowań mogą być związane z bólem...ale co ją może boleć? badania krwi miała b. dobre 3-4 miesiące temu...nie sądze by coś się zmieniło, bo energii jej przecież całkowicie nie brakuje... więc jeśli ją naprawde coś boli...jak ocenić co? ciężki z niej przypadek...przydał by jej się dom, gdzie mogłaby mieszkać w budzie... bo u Pauliny na noc nie może zostawać na dworze, bo ponoć wydrapuje wtedy od zewnątrz drzwi...ale już nie Pauliny, tylko teściów:( tragedia:( :(
-
dziewczyny, wiem że to nie moja sprawa, ale moim zdaniem źle robicie czekając na podwójny dom... takie cuda wyjątkowo rzadko się zdarzają, a psiaki po rozdzieleniu szybko dochodzą do siebie i to nie jest dla nich taki problem jak nam się wydaje... jeśli dom jest dobry....nie traćcie go, bo w takie nie ograniczone czekanie- po prostu nie wierze... co zrobicie - wasza sprawa
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
strasznie długo to trwa...takie piękny, młody, zdrowy pies już dawno powinien mieć dom:( nie wiem dlaczego tak bardzo nie ma szczęście:( znów wyróżniłam mu ogłoszenie na tablicy....i czekamy... -
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
kiyoshi replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
:( czy to się kiedyś skończy:( -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
kolejna porcja świeżutkich ogłoszeń dla chłopaka właśnie się robi;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
wspaniałe wieści- nie mogło być inaczej:) promcia jest cudna:) -
Pani ciągle do mnie pisze..jest z Legnicy... bardzo się zainteresowała pieskami, mam nadzieje, że zadzwoni do Was albo prześle mi swój email, to od razu wstawie;) trzymam kciuki
-
[quote name='beta ata'] A, zapomnialam napisać, że miałam telefon w sprawie psiaków, ale własciwie nie ma o czym mówić :p To byla osoba, ktora nawet nie rozumiała, co jest napisane w ogloszeniu, nie mówiąc o tym, że go nie przeczytała w calości.[/QUOTE] domyślam się, że to ta sama co pisała maila do mnie...takie samo miałam odczucie- dramat.. ale nic to- dziś a właściwie wczoraj był drugi mail i też bezpośrednio odesłałam do telefonowania może ten domek będzie lepszy;)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']Koreczek własnie otrzymał wyróżnione ogłoszenie na tablica.pl.. ważne do 12 czerwca- oby na moje urodzinki zrobił mi prezent i pojechał do swojego domku:D[/QUOTE] wyróżnienie się skończyło, urodzinki przyszły...a upragnionego prezentu jak nie było...tak nie ma:( biedny Koreczek:( -
właśnie dostałam pierwszą odpowiedż z tablicy...Pani napisała czy Grześ może być do dzieci. Poprosiłam ją by zadzwoniła pod numer podany W OGŁOSZENIU;) od chwili zamieszczenia na tablicy już ponad 100 osób oglądało ich ogłoszenie;)
-
zmiana zdjęć to prawie to samo co robienie nowych ogłoszeń...sorki ciotuchy...nie mam na to czasu...
-
[URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=292707&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1233629070/Grzes-i-Antos-maluchy-uratwowane-z-lancucha-prosza-o-dom.html[/URL] [URL]http://www.wroclaw.neeon.pl/767790-antos-i-grzes-uratowane-z-lancucha-maluchy-prosza-o-dom.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-87692.html[/URL] (czeka na akcept) [URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/mieszaniec/antos-i-grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom-l37792.html?me=1[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,77247,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Antos-i-Grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom-id67551.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Antos-i-Grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom,89296[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6148041[/URL] (czeka na akceptacje) [URL]http://wroclaw.lento.pl/anto--i-grzes-maluchy-uratowane-z,1110079.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/2-psy/1-psy/8245-antos-i-grzes-uratowane-z-lanc.html[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,grzes_i_antos_maluchy_uratwowane,51372.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/56915/antos-i-grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/297507-grzes-i-antos-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom-oferta-dolnoslaskie/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/wroclaw/antos-grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom-493882597[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/antos-i-grzes-maluchy-uratpowane-z-lancucha-prosza-o-dom-ID33sPp.html[/URL] *czeka na akceptacje) [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/173381/Antos-i-Grzes-maluchy-uratowane-z-lancucha-prosza-o-dom/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/antos-i-grzes-maluchy-uratowane-z-22403615.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Grzes_i_Antos-_maluchy_uratwowane_z_lancucha_prosza_o_dom,853520[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/grzes-i-antos-maluchy-uratwowane-z-lancucha-prosza-o-dom/60715[/URL] ogłoszenia dla maluchów:) mam nadzieje, że przyniosą szczęście- trzymam kciuki:) edit...cholerka- szkoda, że nie poczekałam na nowe zdjęcia:(
-
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
kiyoshi replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
wspaniała osoba!! oby więcej takich na świecie:) -
...to bardzo smutne:( biedny Murzynek...na pewno nauczył sie juz żyć w ciemności...może nawet nie wie jak to jest widzieć? na pewno ktoś go pokocha (tak jak my!) i podaruje mu najlepszy dom...takiego pieska byle kto nie weźmie, jeśli znajdzie dom- to tylko ten NAJLEPSZY! oby to było jak najszybciej... i oby biedaczek zaczął jeść...
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
biedne sie- te co się zgubiły:( zaglądam z nadzieją na nowe wieści od Premi, Promocji a może Fraszki????? -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
nie mogę sie nadziwić jakiego Korek ma pecha... trochę mi to przypomina Czakusia...też tyle osób się nim interesowało, prawda? ....oby to było do trzech razy sztuka.....obyście miały racje