Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Czyli wpłace na Twoje konto?? podaj na priv pliss a w razie czego pomogą też dojechac tym maluchom do Wrocławia.. oki?
  2. Bardzo proszę o numer konta dla Pikusi :) przekażemy 100 zł spadku po Jasminku na dobrą karme dla niej <3
  3. nie wiem na czyje konto wysłac- podaj pliisss na priv :D
  4. Zobaczcie dziewczyny. TO JOSHI !!!! to nasz Joshi !! Jest zdrowy....Boże https://www.facebook.com/media/set?vanity=111393995558496&set=a.4127267353971120
  5. Swego czasu, lata temu...Aneta miała PDT na kilka psiaczków u siebie w domu...swoich 3 plus 3-4 dodatkowe za 200 zł co akurat pokrywalo karme i dodatkowe wydatki typu środki czystości itd....ALE wtedy gryzło w oczy na dogo, że kasa do kieszeni i nie ma działalności gospodarczej...BYła burza i naciski że ma być zarejestrowana, bo się to zgłosi, czy jakoś...... Teraz jest hotelik- zarejestrowany , więc argument że hotelik musi zarabiać zupełnie do mnie nie trafia. MUSI bo tak też wiele tu osób wymagało- że ma być zarejestrowana działalność. i JEST. A wracając do tematu małych boksów...Niech teraz każda z nas uderzy się w pierś i powie szczerze, że nigdy nie błagała Anety o dodatkowe miejsce- nigdy przenigdy?? Bo ja prosiłam, błagałam wręcz o miejsce dla Buni bo umarłaby w boksie zimą...Błagałam ostatnio o miejsce dla Jasminka, bo przy takiej chudości i terenie podległym pod Wojtyszki...miał marne szanse że przezyje...MOże nie spytałam w jakiej wielkości boksie będzie...może nie pomyślałam, czy ona udźwignie czasowo, fizycznie, ale i psychicznie kolejnego psa...nie spytałam! po prostu BŁAGAŁAM o miejsce.... I teraz być moze przeze mnie czyjś boksik został zmniejszony....być moze przeze mnie.... A z Marcelkiem ....nie jestem stroną, ale tak po ludzku myśle sobie....Piesek miał trafić do hoteliku bo pojawiła się wizja taka, że po wyjeździe jego kolegów z boksu, Marcel zostanie zagryziony przez resztę (chyba tak było?)....domysłam się, że też była prośba...przyjmiesz? Pewnie nikt nie miał nawet w najgorszych scenariuszach wizji pieska tak zagubionego...I co miała Aneta zrobić gdy z auta wyciągnięto taką bide??? powinna powiedzieć- "słuchajcie, ja nie dam rady czasowo opiekowac się takim psem, nie zostanie u mnie" i co wtedy by było? wróciłby do Zamościa????? Wiecie co...tak Aneta jest winna, bo za dużo wzięła na siebie, bo nie umiała może powiedzieć "NIE"....bo może nie wyliczyła sił na zamiary....bo pewnie te boksy były/ są za małe, ale tak naprawde nikt tego nie sprawdził......nie wiem...ALE JA TEŻ JESTEM WINNA i każdy kto błagał o miejsca i opieke.... I może zamiast teraz dokopywac leżącej....niech każdy w swoim sumieniu zastanowi się co sam zrobił..... Co zrobicie z Krecikiem to Wasza sprawa. Życze mu dobrze. Przepraszam Cie Tysiu, że akurat na tym wątku...ale po prostu się ulało.....
  6. Dziewczyny, ja się tez starałam nie odzywać, ale to już sięga jakiejś paranoi....i po prostu MUSZE... Krecik jest u Anety w domu od dawna, ja tez miałam u ANety w domu staruszke Bunie i wiem jaką była objęta troską, gdyby nie Aneta Bunia umarłaby u nas w kojcu ...to samo pewnie stałoby się z Krecikiem....Rozumiem, że sprawy się skomplikowały...może niektóre rzeczy jeszcze nie są w pełni wyjaśnione, ale błagam...wszystko ma swoje granice. Aneta zawsze troszczyła się o staruszki....oddawała im co mogła i przykłady można mnożyć w nieskończoność.... Sytuacja z Marcelkiem jest inna....nie chce się na jej temat wypowiadać, ale chce wyraźnie zaznaczyc, że każdy kij ma dwa końce, nic nie jest czarne albo białe. Bardzo mi się to nie podoba, bardzo, jak zostaje wszystko przekreślone...jak łatwo!
  7. Kochane, to może dajcie znać na jakie konto mam wpłacić 300 zł spadku. Jesli przeleje na konto ZEA to będą potrzebne faktury ale mogę tez przelać je na prywatne i wtedy będzie można np. pokryć koszty transportu. dajcie znać co robić, tak żeby było najlepiej dla maluchów.
  8. Wiosna. Robisz dużo dla Marcela i nie obwiniaj się że nie możesz od razu zrobić więcej. Może by mu było lepiej w domu ale bardzo wątpię. Kojec mimo wszystko jest bardziej zbliżony do wolności - widzi świat, słyszy, wacha... Póki co on chce po prostu uciec i nic na to nie poradzimy... Poczekajmy na behawiorystke... 5 dni to niby AZ 5...a z drugiej strony patrząc na cale jego życie to tylko 5 dni. Da radę. Może coś do rzuciadobrze by mu zrobiło? Zwacze, ścięgna? Trzymaj się i głowa do góry. A jak on w ogóle reaguje na inne psy z dobrym do niego nastawieniem?
  9. Chciałam Wam pokazać nasze nowe psiaczki :) Pedro czyli te rozbrykany terier- gotowy do adopcji do aktywnego domu z doświdczeniem :) Jest młodziakiem, wszystko przed nim... A od wczpraj mamy jeszcze taką gwiazde :) obie z Sabiną jesteśmy zakochane <3 to prawdziwa ISKIERKA :) młodziutka, któś w nocy prawdopodbnie wyrzucił ja kilka metrów od przytuliska..... Mam też ogromną prośbę...Jesli ktoś z Was ma jakies niepotrzebne obroże, szelki, w kazdym rozmiarze...i mógłby je przekazać na nasze przytulsiko to będe ogromnie wdzięczna. Ciagle nam brakuje tego "towaru". Pozdrawiamy Świątecznie :)
  10. Zrobiłam jeszcze na Poznań, ale wyróznić już nie dam rady. Napisałam że w razie potrrzeby możliwa pomoc w transporcie- w razie czego usunę to zdanie. https://www.olx.pl/d/oferta/najlagodniejszy-radosny-pongo-seniorek-kochajacy-swiat-w-tym-koty-CID103-IDJi5nz.html Świętujcie. My mamy cała rodzine chorą lub na kwarantannie więc......
  11. Bardzo dziękuje Tysiu. Kropeczka jak najbardziej się nadaje, tylko czy spodoba się z wyglądu? zaproponowałam ją :D dziękuje <3
  12. szkoda :( :( mogły by miec wąteczek....chociaż żey podczytywać jak się chowają, no ale trudno... Trzymam kciuki za cały transport <3
  13. Alaskan, w związku z tym, że Onaa zrobiła olx na Kraków, ja zmieniłam swoje po raz kolejny, tym razem na CZĘŚTOchOWE i tak już zostawiam :) popraw prosze w tym zbiorczym poście
  14. na pewno się mu przyda... :) prawda ;) Chomiczek napoduszkowy :D
  15. to dobrze. Specjalnie dla Ciebie Jasminek poduszkowy :D
  16. Jeśli się nie pogniewacie, to i ja postanowiłam ogłosić Pongusia od siebie....Póki co na Katowice, ale miasto można zmienić https://www.olx.pl/d/oferta/pongo-pogodny-psi-seniorek-kochajacy-ludzi-psy-i-koty-adopcja-CID103-IDJhQgn.html
  17. Kochani moi, po raz kolejny prosze o pomoc w rozdysponowaniu spadku po Jasminku- 729 zł czy zgadzacie się na taki podział: - 300 zł dla szczeniaczów które jadą z Ukrainy https://www.dogomania.com/forum/topic/352141-z-ukrainy-boston-i-armand-w-ds-postrzelony-baryton-u-nasokaleczona-kicia-czeka-jeszcze-jedna-szczeniorka-z-7-szuka-opiekuna-kto-pomoże/ - 200 zł dla Pongo od Agat21- staruszka prawie bez deklaracji https://www.dogomania.com/forum/topic/353158-psiaczek-który-już-na-nic-nie-czeka-nie-patrzy-już-nawet-przez-kraty-na-człowieka-który-podchodzi-do-boksu-nie-patrzy-mu-w-oczy-pongo-już-w-hotelu-zapraszam-do-dropiatego-biedaka-ma-na-razie-200-zł-deklaracji-miesięcznych/ - 100 zł dla niepełnosprawnej Pikusi od Moli@ na dobrą karme :) https://www.dogomania.com/forum/topic/351219-po-wypadku-bezdomna-pikusia-z-porażonym-tyłem-prosi-o-pomoc/?tab=comments#comment-17565229 - i 129 zł dla mojej ulubienicy z dogo, której zawsze chciałam pomóc Samby od jo37 https://www.dogomania.com/forum/topic/346735-samba-na-ogromnym-minusie-każda-złotówka-się-liczy-mam-na-imię-samba-i-od-wczesnego-dzieciństwa-mieszkałam-w-krzesimowie-zaczynam-nowe-życie-i-szukam-przyjaciół/?tab=comments#comment-17326010 KOCHANI- czy zgadzacie się ?????? prosze o jakieś decyzje, a jak już sie wypowiecie to pokaże Jaśminka śpiaćego na podusi więc WARTO :D
  18. Przepraszam, ja jednak sie nie zdecyduje...czasem musze włączyć jednak umysł...może następnym transportem.... Za to chciałabym przeznaćzyć 300 zł spadku po Jasminku na szczeniaczki oczywiście rozdysponujecie wg potrzeb. Złoże taką propozycje na watku Jasminka i mam nadzieje, że zostanie zaakceptowana. Trzymam kciuki
  19. Na koncie suniek sa kolejne wpłaty, za które ślicznie dziekuje :) (3.04) 20 zł od Ainana 50 zł od Mruczki 50 zł od limonki 20 zł od Nesiowata Z całego serca Wam dziękuje :) kochane, w 3 poście jest rozliczenie, zapisuje tam wszystkie wpłaty- bardzo prosze, jeśli możecie- sprawdzajcie mnie :) ps. jeśli chodzi o dom dla Kropci, to ten Pan co szukał pieska dla rodziców, już sie nie odezwał, więc poszukiwania nadal w trakcie, musze cos pokombinować z ogłoszeniami, może inne zdjęcia główne wybrać. Będe działać :) Poproszę tez Kasie o zdjęcia Muszki :)
×
×
  • Create New...