Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Jes Jes jes Jedna Pani zadzwoniła z tych dzisiejszych i TAK, jestem a tak. Slijcie dobre myśli i trzymajcie kciuki :)) będę wizytowa online
  2. Wow. To naprawdę ładny wynik :))) bardzo bardzo Ci dziękuję Asiu. Potwierdzę na pewno--nie zapomnę :)
  3. Nawet nie chce myśleć że takich telefonów będzie więcej To prawda. Też mi żal bo wiem że ci ludzie i tak znajdą gdzieś psa :( i jego los może być dość nieoewny Dziś miałam dwa kolejne pytania o. Jasminka. Poprosiłam o kontakt telefoniczny. Może ktoś sensowny zadzwoni. Bardzo bym chciała by miał już dom
  4. Hehe a u moich dziadkow była Zabcia i Kropcia, to moje sunie z dzieciństwa. Zabcia była ukochana sunia babci. A Kropcia dziadka :) Dlatego tak je nazwała, przywołują dobre wspomnienia. A Ty miałaś Muszke :)fajnie Hihi Zabcia widać że powsinoga :) Ja też lubię, są najkochansze i najmadrzejsze. Bardzo mi te sunie dzisiaj dodaly otuchy. Dobrze ze je mamy
  5. nie, mówiąc szczerze nie pisałam, ale przecież pewne jest że Korcia ma tam najlepszą możliwą opiekę :) nie mam niestety ani czasu ani natchnienia by co chwile kontaktowac się z nowymi domami...mam dwa staruszki ciągle chorujące w domu, dość swoich zmartwień z nimi na głowie...nie mam juz siły słuchać o problemach inncyh psów u innych ludzi...Taka jest prawda...Jestem pewna tych ludzi, wiem tez że w razie kłopotów oni się do mnie odezwą. Także przepraszam....ale tak to wygląda....
  6. Wesołe burki w natarciu :) patrzcie na filmik, ta pierwsza co podchodzi po głaski to Muszka a potem prym wiedzie radosna Kropeczka. Żabcia to te rubensowkie kształty widziane w dali, pokazała tylko tył ;) Ale mają frajde, serce rośnie patrząc na ich radość <3 żyć sie chce
  7. To chyba będzie trwało wieki :( wczoraj znów dzwoniła jakąś dziwna osoba o "tego psa co mam na oddanie". Mam wrażenie że sam margines społeczny dzwoni o Jasminka. Najważniejsze to: czy jest za darmo i czy można go dowieść. Jestem tym zalamana. Wczoraj dzwoniła jakaś dziewczyna co wcześniejszego psa oddała gdzieś na wieś i nawet nie ma kontaktu bo przechodził z rąk do rąk a nowy partner mamy się na niego nie zgadzał to wydała ale teraz już weźmie Jaśmina tylko żeby dowieść... Ręce mi opadają.
  8. Wlasnie Kasia mi wysłał a filmik. Sunie są super cudne urocza prawdziwe wiejskie burki :) niezbyt uridziwe a o złotych sercach. Wielka w nich radość z wolności! Wieczorkiem przerzuce filmik na wątek :)
  9. Przepraszam że zapomniałam o tym numerze konta :(((( ciapa ze mnie. Dziękuję jeszcze raz za uwzględnienie suniek w bazarku
  10. Ja Tysiu też nie podważam. Tylko chyba po śmierci moich piesków już nie powinnam mieć kolejnych bo- mój mąż nie raz mi mówił że w razie mojej śmierci psami się nie zajmie. A poza nim nie mam tu nikogo. Więc w sumie jestem samotna osoba i nie mam kogo wskazać że zajmie się psami po mojej śmierci... Trzymam kciuki za tą urocza sunie. I kończę mądrości bo idą w jakimś dziwnym kierunku :)))) a to przecież wątek Poker i jej ślicznej suni
  11. No ale jaki ma sens ten wymóg jeśli za 10 lat może się wszystko zmienić? Teraz młodzi ludzie umierają równie często jak starsi. A moim osobistym zdaniem to jest takie... nie wiem... Ja bym nie umiała 65 letniej osobie mówić o śmierci bo dla mnie to młody człowiek. W pracy mam nadal osoby 70.letnie pewnie stąd inne spojrzenie
  12. Już wiem że sunie dojechaly. Żabka jest bardzo wesoła i proludzka, Kropeczka to rzadzicielka i jest najmniejsza. A Muszka okazało się że jest średnia i najbardziej przestraszona. Boi się zwłaszcza smyczy. No ale to pierwsze chwilę. Wszystkie co najważniejsze--są zdrowe :)
  13. 75 lat to wcale nie jest jakiś straszny wiek. A wiek suni tzn te 3 lata chyba też jest orientacyjny. Ja bym nie wymagała od ludzi w takim wieku aż takich deklaracji. W ciągu 10 lat może się absolutnie wszystko zmienić łącznie z tym że osoba deklarują a teraz pomoc za 10.lat może nie dożyć.... Ale działaj :) powodzenia
  14. no trudno mieć dobre zdanie....ale zmienia sie i tam, także trzeba być dobrej myśli. Wszystkich schronów w PL się nie zamknie, ale można je zmieniać.... Zobaczymy w jakim stanie będą te sunie, nic nie wiem na razie, wydają się bardzo przestraszone własciwie wszystkie z tego transportu....
  15. nie nie...wszystkie wyjechały zgodnie z planem poza jedna sunią Marioli która okazała się samcem i na jej miejsce wyjechała inna, z moich podobno wyjechały wszystkie zgodnie z planem, plus 4 czy 5 do Krakowa, więc naprawde spory transport
  16. Mam zdjęcia ale podesłali nam wszystkie i moje i Marioli i te na Kraków, niestety nie umiem zidentyfikowac Kropci... To na pewno jest Żabka a to chyba Muszka i Kropka, albo tylko Muszka edi: teraz myśle, że to jednak Żabka się wyrywa, a na drugim jest Muszka....To gdzie jest Kropcia? :(
  17. Transport póki co potwierdzony. Psiaczki ma wieść znana dobrze na dogo Patrycja, która też zawsze nam Radysiaki woziła :) znająć styl pracy Pati sunie wyjadą ok. 13 ze schroniska, a że sa to okolice Radys (kilkadziesiąt km dzieli te dwa miejsca) to można się spodziewać że Pati dotrze do Kasi baaardzo późno. Google pokazuje ponad 550 km- ok 7 h jazdy. Oby przed północą dotarli, chyba Pati będzie wiozła tylko sunie do Kasi ode mnie i Marioli więc tyle dobrze że nie będzie zboczeń z trasy. Mam nadzieje, że po załadowaniu suniek dostaniemy jakieś fotki. Kasia zamówiła dziś dla suniek tabletki na odrobaczenie i kropelki na pchły i kleszcze. Czekamy :) ps. na koncie suniek 10 zł od Nesiowata :D druga wpłata Danusiu, Dziękuje ślicznie <3
  18. Dzisiaj był kolejny telefon o Jasminka i znowu zupełnie nie to...Nie wiem czemu on przyciąga jakiś takich ludzi :( nie wiem.... ps. na koncie Jasminka 20 zł od Dulskiej. Dziękuje slicznie <3
  19. Na koncie suniek zapisuje 20 zł od koja i 40 zł od Pani Irenki <3 <3 Dziękuje Wam ślicznie anioły nasze. Pojutrze sunie zaczynają nowe zycie...oby nic się nie zmieniło. Czekamy na nie <3
  20. Dorobiiłam jeszcze ogłoszenia na Łódź https://www.olx.pl/d/oferta/prosimy-o-dom-dla-jasminka-cudownego-radosnego-pieska-CID103-IDIQ6hY.html Warszawe https://www.olx.pl/d/oferta/pokochaj-jasminka-lagodny-sredni-radosny-psiak-szuka-domu-CID103-IDIiEdz.html Oba wyróżniłam - 12 zł x 2= 24 zł A tutaj te stare wczesniej wyróżnione: Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/prosze-przygarnij-mnie-a-pokoloruje-twoj-swiat-CID103-IDIhKxX.html BIelsko-Biała https://www.olx.pl/d/oferta/cudowny-jasminek-lagodny-kochany-piesek-z-lancucha-CID103-IDIhJMd.html Katowice https://www.olx.pl/d/oferta/jasmin-cudowny-piesek-uratowany-z-lancucha-blaga-o-dom-CID103-IDIf1a3.html Częstochowa https://www.olx.pl/d/oferta/uroczy-psiak-jasmin-lagodny-radosny-pokochaj-CID103-IDImPpp.html Wrocław https://www.olx.pl/d/oferta/lagodny-uroczy-sredni-jasminek-szuka-domu-CID103-IDIhMzp.html
  21. ten Pan oczywiście nie zadzwonił..wczoraj widac chciał sobie trochę z kimś popisać jedynie. NO musi taki dom być, żebym na te 95% wiedziała, że warto ;) Dziś Aneta dzwoniła, że Jasminek rozwalił kołnierz, ale na szczęście nie interesuje się w ogóle raną po kastracji, więc pozwoliłyśmy mu tak pozostać :D
  22. coś czuje, że jeszcze pożałuje... miałam naprawde odpocząć... Mariolka dostanie zakaz podsyłania mi jakichkolwiek zdjęć, jakichkolwiek bid ;)
  23. Kasia dała się uprosić <3 ....Moje wyliczenia wskazują, że przez 1szy miesiąc dam rade utrzymac całą trójkę, no więc będzie to walka o DOM pilny dla jednej z nich....W najgorszym całkiem razie, gdy zbankrutuje to najwyżej zabiore sunie do przytuliska i tak będą mieć lepiej niż w tym bagnie w tamtym schronie :( ale trzeba wierzyć że uda się szybko znaleść domy i wszystko się dobrze ułoży...Nie można przeciez zostawić jednej z nich samej .... Trójka suniek dostały już imiona: Muszka, Żabka i Kropcia ;)
×
×
  • Create New...