Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. czytałam na wątku olkuskim, niestety pomysłu nie mam:(
  2. wojtuś powiedz mi czy Trufla ma aktualne ogłoszenia?
  3. zapraszam na bazarek dla Barbórka u missieek i bdt iwoniam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238564[/url]
  4. zapraszam na bazarek dla Barbórka u missieek i bdt iwoniam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238564[/url]
  5. [quote name='Marta72']też się ciut martwię.......................................[/QUOTE] może uda mi się jutro do niej zadzwonić póki co bazarek można oglądać;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238564"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238564 już bazarek działa:) [/URL]
  6. jestem na zaproszenie, cieszę się, że jedzie do dt, niestety finansowo nie pomogę:(
  7. wow ile ogłoszeń, powodzenia Piesku:)
  8. [quote name='Malgoska']dlatego ja nie mogłabym wziąć na dt żadnego zwierzaka bo wiem, że zostałby na stałe:)[/QUOTE] ja też tak myślałam, ale wzięłam Szibę i oddałam w dobre ręce:) ale na kolejnego na razie nie czas:( idę tworzyć bazarek :)
  9. znowu coś porobili z dogo i subskrypcje nowe poznikały, np tutaj napisała barb a mi nic nie pokazuje:angryy: Barbórek biały na pewno nie jest, ja bym powiedziała że biszkoptowy Till, missiekk ratujcie!!:)
  10. pisałam że dostałam paczke od Marty ale mnie wywaliło i nie zapisało...brrr...a to o 16było...bazarek będę robić na dniach bo od mamy 2 reklamówki ciuchów przywiozłam+moje+z ostatniego bazarku+rzeczy od Marty:)
  11. [quote name='iwoniam']kto zgadnie, kto to jest? [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8366437704/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8212/8366437704_1b83e7eca2_m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8366437704/"]1355840138797[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8365366913/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8222/8365366913_975f7bef46_m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8365366913/"]1354300644049[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8366438464/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8375/8366438464_5c015be20e_m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8366438464/"]2012-12-24 13.15.11[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] ale pięknie wyrósł kawaler Gufiś:loveu: uszyska mu takie śliczne zostały:) Iwonko tak to już jest, że odchodzą i przychodzą kochane dla nas zwierzęta/i ludzie też/...wiem, że jest Ci ciężko, ale masz dla kogo walczyć dalej!! Buźka
  12. [quote name='Ikusia']I ja myślę o Atosie (i nie tylko). Nawet miałam podjechać do wet, ale nie wiem gdzie jesteście. Zresztą, tylko bym przeszkadzała. Justynko, zdjęcia moich kotek (Na razie Kredki i Mikry) są tu, na piątej stronie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238049-Bazarek-ogłoszeniowy-EDYCJA-VIII-różne-pakiety-20-30-40-50-do-15-01?p=20247795#post20247795[/URL][/QUOTE] dziekuję Ikusiu za linka:) śliczne kotki, jak tylko usłyszę, że o takich ktoś marzy to będę o Tobie pamiętać. Na razie czarna z białymi łapkami na kopie, blisko bo w schronie w S-cu znalazłam to pewnie tam pojadą, zresztą siostra mojej koleżanki jest nauczycielką i chodzi tam ze swoimi uczniami to będzie jej najłatwiej tam dotrzeć. Mam nadzieję że z Atosem ok!!:kciuki:
  13. trzymam kciuki za Atoska i nieustannie myślę o szczeniaczkach, ściskam Iwoniu mocno!
  14. keria niestety tylko calutka czarna z białymi łapkami, ale jak przez jakiś czas się taka nie znajdzie to pokażę im Twoje i Ikusiowe, może akurat:) idę na bazarek:)
  15. [quote name='Ziutka']Kochane - w takim razie ja już nie bede ogłaszać Karo bo ja robie na tych samych portalach co Justynka, ięc i tak nie mogę zdublować ogłoszeń...[/QUOTE] jak te nie przyniosą skutku to Ty zrobisz swoją dobrą do adopcji ręką:)
  16. [quote name='Ikusia']Justynko, a widziałaś załączony filmik? Kiepskiej jakości, ale troszkę widać. Mam jeszcze trzy szylkretki, dwie ciemne, jedna jasna. Chyba nikt filmiku nie zobaczył:-(.[/QUOTE] w pracy nie mogę oglądać:( a w domu jestem po 23 i już nie mam siły...jutro spojrzę:)
  17. [quote name='Marta72']super!!!!! gdzie był tyle dni?????????????????????[/QUOTE] nie wiem, ja tyle tylko co z facebook'a wyczytałam i przekazałam dalej
  18. [quote name='iwoniam']W dniu 1 stycznia 2013 roku zaginął 10 letni seter irlandzki. Wabi się MODI. Pies ma tatuaż w uchu 070H i pochodzi z hodowli Rude Ziółko z Kielc. Jest przyjazny i ufny. Z góry serdecznie dziękuje za pomoc. Joanna kontakt telefoniczny 668-047-678 zaginął w Ostrowcu, możliwe, że trafił.........sami wiecie gdzie. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8358285823/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8325/8358285823_15b51ae3ba_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8358285823/"]modi 3[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8358285731/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8216/8358285731_71e610bfb8_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8358285731/"]modi 4[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] [B]ODNALAZŁ SIĘ!![/B] [quote name='keria']Mam u znajomych koteczkę biało czarną ale prawdopodobnie będzie miała amputowaną łapkę. Jest jeszcze kocurek malusi w typie persa, podobno straszny słodziak i aniołek (kocurek- według mnie kocurki mają więcej cierpliwości na zamęczanie zabawą od kotek). Zaraz wkleję jego zdjęcia. wiem że to może nie całkiem w typie ale może akurat się spodoba?[/QUOTE] Niestety ma być czarna z białymi łapkami i tylko taka:( mimo że śliczny ten kocurek:loveu:
  19. Pinczerka ja wiem że takie są ceny hotelików. Myślałam, że mówicie o domowym dt typu "ja biorę ją dt za karmę i dojazd do weta i chcę za to 300zł"...hoteliki wiem, że takie ceny mają...nie potrafię zaakceptować normalnych ludzi mogących wziąć do siebie pieska, którzy mają warunki, a biorą za to opłaty przewyższające cenę wyżywienia takiego pieska...
  20. Ikusia a jakie są te Twoje koteczki? Mamie mojej koleżanki z pracy odeszła kilka dni temu kotka:( i mówiła na początku, że nie chce na razie...ale szybko powiedziała, że jednak chce tylko ona sama teraz sobie wybierze (wcześniej jej córka przyniosła) i chce żeby była cała czarna kotka z białymi łapkami;) jeśli ktoś ma taką to podeślę jej zdjęcie
  21. jestem na zaproszenie uważam że 10zł/dzień za takiego małego pieska to dużo...czym będzie karmiona, suchym czy gotowanym? finansowo na razie nie wiem jak stoję w styczniu, zobaczę po wypłacie czy coś jednorazowo choć dam radę.
  22. [quote name='barb']Można wiedzieć o czym ... ? Dołączyłam, udostepniłam, wyslalam kilka zaproszeń. Iwonko, Atos byl zglaszany na jakieś fora bernardynów ? Co myslicie żeby dać ogloszenie o treści jak w wydarzeniu fb na jakimś lokalnym krakowskim portalu/ portalach/. Ja znam tylko Krakusik.[/QUOTE] ja pisałam do Bernardynów na facebook'u ale nie dostałam odpowiedzi. Czytałam tylko że mają wszystkie dt zajęte:( A ja rozmawiałam dzisiaj z domkiem stałym mojej Sziby i wszystko jest w jak najlepszym porządku:) Sziba nie boi się wystrzałów, cały czas broi i wybrała Panią Beatę na swoją Panią;) lubi zabierać kapcie i skarpetki a także nie spodobała jej się bombka choinkowa, na szczęście plastikowa:D Pan wet naciągnął Państwa na 3 dawki wirusówek ale to już trudno;/ mało co przytyła podobno, podjadać by chciała, powiedziałam żeby dawali jej troszkę więcej karmy niż wg zaleceń i zobaczyli czy przytyje;) jak dostanę zdjęcia to wstawię:) zaproszenie na pa grilla na wiosne podtrzymane przez Panią (zaproponowane przez DS po adopcji). czyli wszystko ok:)
  23. [quote name='Malgoska']musze usunąć ten bazarek bo za długo wisi i zrobic nowy juz z tegoroczną data , poza tym fanty kt dała majowa a było ich tam kilknaście poszly na centaurus; mam dużo fantów od Ikusi i zrobie na pewno ale musze dojść do siebie; wczoraj odeszła nasza najukochańsza na świecie Sonia; nikt jej nie zastąpi.[/QUOTE] przykro mi Malgoś:glaszcze: trzymaj się!!
×
×
  • Create New...