Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. [quote name='skorupiaczek']Dałam jeszcze na morusek i postaram sie dalej ogłaszać( obecnie walczę niewprawnie z Allegro ) , ale jak możesz dac jeszcze gdzieć to tylko podaj gdzie, aby nie dublować, a ja śmignę ogłaszać jeszcze gdzie indziej. podobno dobrego nigdy dosyć.:cool3: natomiast jeśli ja mogę pomóc w ogłaszaniu jeszcze kogoś, to zrobię co moge w ramach moich, mizernych, skorupiaczych możliwości [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/142198/Paris-slodki-przytulaczek-pokochaj-go-daj-mu-dom/"][COLOR=#4444ff]http://www.morusek.pl/ogloszenie/142...go-daj-mu-dom/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/142199/Gaja-cudowna-malenka-sunia-szuka-domu/"][COLOR=#4444ff]http://www.morusek.pl/ogloszenie/142...ia-szuka-domu/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/142200/Przepiekna-Szila-sunia---szuka-domu/"][COLOR=#4444ff]http://www.morusek.pl/ogloszenie/142...---szuka-domu/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] to ja zrobię mu teraz na adopcja.pl, do-adopcji.pl, e-zwierzak.pl, zwierzaki.a4z.pl i przygarnijzwierzaka.pl [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,67238,Lw==.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szorsciak-Paris-szuka-domu-id56669.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/szorsciak-paris-szuka-domu_i889[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/49281/szorsciak-paris-szuka-domu/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6375/name/oddam-do-adopcji-szorsciak-paris-szuka-domu-krakow.html[/url]
  2. ogłoszenia Ziki: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/ruda-liska-zika-szuka-swojego-domu-21610485.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/144426/Ruda-liska-Zika-szuka-swojego-domu/[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/ruda-liska-zika-szuka-swojego-domu.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,67237,Lw==.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/ruda-liska-zika-szuka-swojego-domu_i888[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/49279/ruda-liska-zika-szuka-swojego-domu/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6374/name/oddam-do-adopcji-ruda-liska-zika-szuka-swojego-domu-krakow.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Ruda-liska-Zika-szuka-swojego-domu-id56667.html[/url]
  3. tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/piekny-i-dostojny-pelny-psi-majestat-21610301.html[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/piekny-i-dostojny-pelny-psi-majestat-karo-do-adopcji.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,67233,Lw==.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/piekny-i-dostojny-pelny-psi-majestat-karo-do-adopcji_i886[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/144420/Piekny-i-dostojny---pelny-psi-majestat-%E2%80%93-Karo-do-adopcji/[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/49278/piekny-i-dostojny---pelny-psi-majestat-___-karo-do-adopcji/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekny-i-dostojny---pelny-psi-majestat---Karo-do-adopcji-id56663.html[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6373/name/oddam-do-adopcji-piekny-i-dostojny-pelny-psi-majestat-karo-do-adopcji-krakow.html[/url]
  4. skorupiaczku robisz więcej ogłoszeń Parisowi? czy tylko to gumtree? bo nie wiem czy ogłaszać go;)
  5. [quote name='Marta72']ok. to poprosze adres na priva pomierze i doczepię karteczki, by choc tyle roboty było mniej:) a moge poprosic, by na Barbórka też ciut było z zysków???[/QUOTE] może być 1/3 Barbórek, 2/3 olkuszaki i pozostałe u iwoniam? adres poleciał PW:)
  6. Krakowianko wstawię Parysa wieczorem bo na razie w pracy jestem:(Borniego ogłaszasz czy ja mam to zrobić bo resztą się zajmę a Iw coś mówiła, że Ty Borniego ogłaszasz;)[quote name='Marta72']ja.....ale rozum się buntuje...MAM NASTEPNĄ PORCJĘ RZECZY NA BAZAR TYM RAZEM OBRUSY I FIRANKI/ZASŁONKIczy ktoś podejmie sie zrobienia bazarku????- prześle rzeczy paczką[/QUOTE]ja mogę zrobić, mam trochę ciuszków jeszcze od Ciebie i koleżanki ale to mozna połączyć:)
  7. [B]ogłoszenia Barbórka:[/B] tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,67074,Lw==.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczny-kudlacz-barborek-do-adopcji-21603485.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/144088/sliczny-kudlacz-Barborek-do-adopcji./[/URL] [URL]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/sliczny-kudlacz-barborek-do-adopcji_i876[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6367/name/oddam-do-adopcji-sliczny-kudlacz-barborek-do-adopcji-krakow.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/49169/sliczny-kudlacz-barborek-do-adopcji_/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczny-kudlacz-Barborek-do-adopcji-id56578.html[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/sliczny-kudlacz-barborek-do-adopcji.html[/URL] ogłoszenia Remusia: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/niewielki-remus-o-wielkim-sercu-szuka-domu.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/49171/niewielki-remus-o-wielkim-sercu-szuka-domu_/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6368/name/oddam-do-adopcji-niewielki-remus-o-wielkim-sercu-szuka-domu-krakow.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niewielki-Remus-o-wielkim-sercu-szuka-domu-id56579.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/niewielki-remus-o-wielkim-sercu-szuka-domu_i877[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,67077,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/niewielki-remus-o-wielkim-sercu-szuka-21603573.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/144091/Niewielki-Remus-o-wielkim-sercu-szuka-domu!/[/url]
  8. ogłoszę na pewno, tylko kilka tych psiaków się uzbierało i może to kilka dni potrwać:p
  9. [quote name='barb']Czyli Barbórek za duży na ten wątek ? A moze ktoś ma innego kandydata ? Mały kudlaty, niekoniecznie w typie rasy, raczej nie szczeniak.[/QUOTE] a może Paris z Herbutowic? [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8214/8282382560_d397a51871_z.jpg[/IMG] dorosły ale nie stary, 5-6kg waży:)
  10. Zrobię Parisowi wieczorem:):)
  11. Rozmawiałam z Iwonią, cały czas w rozjazdach jest, dziś kursuje z Atosem-bernardynem z Herbutowic do weterynarza i z powrotem, niestety piesio ma nowotwór-chłonniaka, potrzebny dt na rekonwalescencję po operacji...
  12. Wielkości pudelka to on nie jest, wg mnie jest średni... Rozmawiałam z Iwonią, cały czas w rozjazdach jest, dziś kursuje z Atosem-bernardynem z Herbutowic do weterynarza i z powrotem, niestety piesio ma nowotwór-chłonniaka, potrzeba dt na rekonwalescencję po operacji...
  13. ogłoszenia Malinki: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,67020,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/slodka-czarna-malinka-do-adopcji-21600403.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Slodka-czarna-Malinka-do-adopcji-id56517.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/143909/Slodka-czarna-Malinka-do-adopcji/[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/49119/slodka-czarna-malinka-do-adopcji/[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/slodka-czarna-malinka-do-adopcji.html[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6360/name/oddam-do-adopcji-slodka-czarna-malinka-do-adopcji-krakow.html[/url] lento.pl-aktywacja [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/slodka-czarna-malinka-do-adopcji_i873[/url]
  14. [quote name='Till']Jeśli ktoś chciałby pomóc w ogłoszeniach Romusia i Barbórka to bardzo proszę o pomoc. Podaję tekst do ogłoszeń, Romuś to młodziutki, niewielki piesek. Uległ wypadkowi i trafił do punktu przetrzymywania zwierząt gdzie nie została mu udzielona pomoc w wyniku czego musi przejść operację i będzie miał amputowaną łapkę, ale już teraz świetnie radzi sobie na trzech. Opiekę weterynaryjną do czasu operacji zapewnia fundacją pod której jest opieką. Romuś jest bardzo radosny i żywiołowy, pragnie kontaktu z człowiekiem, głaskania i przytulania. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do innych psów i suczek, a także do kotów, uwielbia dzieci i zabawę z nimi. Jest grzeczny w samochodzie i może zostawać sam w domu. Jeśli chcesz dać ciepły dom Romusiowi zadzwoń na nr 603 283 744 Zdjęcia Romusia są na wątku. Barry to roczny piesek, który kilka miesięcy spędził w schronisku i nie radził sobie w trudnych warunkach. Teraz jest już zaszczepiony i wysterylizowany, bardzo ładnie chodzi na smyczy i dogaduje się z innymi psami, bardzo lubi się z nimi bawić. Do kotów nie wykazuje agresji. Opiekun jest dla niego najważniejszy, przytula się do niego całym sobą. Obcych osób na początku się boi, ale szybko się do nich przekonuje. Barry bardzo potrzebuje swojego domu. tel.504 060 219, 603 283 744Zdjęcia Barbórka częściowo są, ładniejsze wstawię dziś.[/QUOTE] Potrzebuje jeszcze maila do ogłoszeń i dziś je zrobię:) I jeszcze wiedzieć muszę jaki Barry do kotów jest, bo w tekście jest że [B]nie wykasuje agresji do kotów[/B], a w tekście co Marta wstawiła już co innego pisze, może to literówka? Iwonko/krakowianko do ogłoszeń potrzebuje jakieś informacji na temat Fetinki, Ziki i Borniego:)
  15. Gratuluję powiekszenia rodzinki i samych pogodnych dni w Nowym Roku oraz dużo adopcji życzę:*
  16. Super się u Ciebie czuje chłopak, to widać na zdjęciach:)
  17. [quote name='Malgoska']Co to za ślicznotek?[/QUOTE] to Parys, nic o nim więcej nie wiem ale ogłoszę jak tylko się czegoś dowiem:)
  18. [quote name='Marta72']czy wykupenie dla Barbórka ogłszeń na bazarku to dobry pomysł??[/QUOTE] Marta jak chcesz więcej niż "mój" pakiet standardowy ogłoszeń czyli ok12 portali to możesz kupić (tam zawsze 20-30 jest), jak nie to ja przez weekend ogloszę jego i Remusia [quote name='Javena'][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7177/6883499233_e3cb6a959e.jpg[/IMG][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9867/paczus.jpg[/IMG]. Nie wydaje Wam sie ,że to ten sam piesek. Nasz Płaczus? Ten drugi był adoptowany z Racławic. Wczoraj rozmawiałam z moją sąsiadką. Okazało się ,że jej szwagier prowadzi schronisko w Racławicach. "Psie pole" Na ich stronie znalazłam to zdjecie w adoptowanych.[/QUOTE] Poszukaj trochę wcześniej pisane było o tym, jak to ten sam piesek to Pan P. ładnie się go pozbył na terenie z którego pieski zwożone są do Racławic, na szczęście wyadoptowany został:)
  19. [quote name='Marta72']Barbórek nie ma wątku[/QUOTE] a Romuś? bo Barbórka zdjęcia tu widziałam od missieek:)
  20. [quote name='Justyna Lipicka']w Rzeszowie zaginęła wczoraj ( w Sylwestra rano) Flo wyadoptowana z Pszczyny, jakby jakimś cudem znalazła się w O. (a takie cuda możliwe) to proszę o info [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=383585925063250&set=oa.392406944176281&type=1&theater[/URL] ewent na FB: [URL]http://www.facebook.com/events/419095564825575/[/URL][/QUOTE] Na szczęście się odnalazła!! Ale pisałam własnie tu bo wiem, że z podkarpackiego Pan P. też psy miał...:( a co do Sylwestrowej nocy... u mnie porażka totalna...poszliśmy na górki za bloki by popatrzeć na miasto...pełno nieodpowiedzialnych ludzi puszczających petardy zbyt blisko ludzi...przewracające sie te tzn "fortanny" i strzelające w tłum...2małe "pożary" trawy, których nikt nie raczył ugasić, my to robiliśmy!! ale wiecie co było najgorsze!! LUDZIE Z PSAMI!! jedna parka przyszła z amstaffem, biedny tak szczekał:( a inni (nie wiem kto) puścił psa i ten biedak biegał po całym terenie, do tych wystrzeliwujących petard też:( nie dało się go zatrzymać:( tylko chyba cudem nic mu się nie stało!!
  21. w Rzeszowie zaginęła wczoraj ( w Sylwestra rano) Flo wyadoptowana z Pszczyny, jakby jakimś cudem znalazła się w O. (a takie cuda możliwe) to proszę o info [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=383585925063250&set=oa.392406944176281&type=1&theater[/url] ewent na FB: [url]http://www.facebook.com/events/419095564825575/[/url]
  22. [quote name='Justyna Lipicka']Czarda [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/czarda-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://do-adopcji.pl/psy/schroniska/czarda-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_i832[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,66654,Lw==.html[/URL] lento.pl-aktywacja tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Czarda---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-id56154.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/czarda-sunia-owczarka-niemieckiego-21578835.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/142992/Czarda---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu./[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/48818/czarda---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_/[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6315/name/oddam-do-adopcji-czarda-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-krakow.html[/URL][/QUOTE] edytowałam swoje: [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/schroniska/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_i832[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-id56154.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/48818/greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/142992/Greta---sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu./[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-21578835.html[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6315/name/oddam-do-adopcji-greta-sunia-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-krakow.html[/url]
×
×
  • Create New...