-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justyna Lipicka
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
wygląda jak moja Luna jak miała 2-3mce... patrzcie [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=115711901860102&set=pb.100002638796084.-2207520000.1359881530&type=3&theater[/url] Paula zaraz wkleje tu teksty te co mam:) na pewno nie do ogłaszania [COLOR=#000000]Kermiś, Kawusia, Latinka...[/COLOR] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Iwonka wysłała mi maila ze zdjęciami psiaków do ogłoszeń. Napiszcie mi tylko, które mam ogłosić i gdzie mogę znaleźć teksty.[/QUOTE] Kogo teksty potrzebujesz to Ci znajdę/zrobię/wyślę:) ew. Krakowianka bo ona zawsze więcej ode mnie wie:D Malgosiu tak to już jest z dziećmi...nic nie poradzisz...szybkiego powrotu do zdrowia życzę Młodemu!! Masza jak najmniej chorób maleństwom życzę!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
juz się zabieram za ogłoszenia tylko napisz gdzie Ty zrobilaś już:) -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Justyna Lipicka replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
wojtuś jak potrzebujesz ogłoszenia to pisz, plus tekst podrzuć na jakiej stronie jest i foty na jakiej:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']otrzymałam inf z hoteliku Barbórka mamy ponad 400 zł na minusie ja niestety nie dam rady finansowo tego zabezbieczyć z fantów min moich bedzie trochę grosza z bazarku Justyny i missi ale juz luty mamy i kolejny miesiac może Till ma jakiś pomysł nie chaiałabym zostac z psiakiem na sumieniu .... wiem,ze Justynka go ogłasza ...domku przyjdz!![/QUOTE] i nie tylko ja Marto:) trzymamy kciuki za domek, jak coś to na inne wojewodztwo się mu zrobi!!:) z mojego bazarku na Barbórka będzie ok. 150zł -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
smutne to co się dzieje ze szczeniaczkami Colii... zabieram się za ogłoszenia, tych co wypisałaś tu Iwonko że szukaja domów, Krakowianko jakbyś była w międzyczasie kiedy jeszcze ogłoszen nie zrobię to napisz czy Ty jakiemuś zrobiłaś;) ale ogłoszeń nigdy nie za mało, tu nie obowiązuje zasada "co za dużo to niezdrowo":P potwierdze na bazarku lub/i na PW Stokrotce że wpłynęły pieniążki od niej:) -
Szukamy domow dla psów z Harbutowic
Justyna Lipicka replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
Niech spokojnie sobie biegają za Tęczowym [*] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Kermiś jak klon Colii:) a ta kotka/kotek w środku sliczności:loveu: co do wszystkich piesków u tej Pani...ręce mi opadają, nie umiem pomóc, póki nie wrócę z wyjazdu nie dam rady być dt a później też w zależności od łaski tz... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Dafi ma dom Tila ma dom Wera ogloszona doszedl horror z Olkusza (innego niz Palki): [URL]https://www.facebook.com/events/327820660652084/[/URL] oglosze je, ale mysle nad jakims tekstem, aby ludzi nie przestraszyc, bo nedziemy szukac najpierw DT....[/QUOTE] skąd wiesz że te pieski z Olkusza? ogłaszasz sama czy pomóc? [quote name='Malgoska']Mam już wszystkie wpłaty. Gdzie wysyłać pieniązki z bazarku Iwoniam/Ikusia, proszę inf na priv. Starsznie przepraszam, że tyle to trwa ale jestem uziemiona Młodym w gipsie już 10 dzień :([/QUOTE] a co ten Twój Młody nawyprawiał?? -
Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM
Justyna Lipicka replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Dziękuję krakowianka.fr :) Już meilik poleciał :) Tak mnie cieszą "postępy" Karuska, chciałabym by Wszyscy tutaj zobaczyli jak się psina zmienia pod doskonałą opieką missieek :)[/QUOTE] oj zmienia się zmienia:) -
Milo pobiegł za TM.... Żegnaj kochanie....
Justyna Lipicka replied to ewu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedny maluszek, tyle już wycierpiał bez debilnych ludzi:( nie umiem pomóc, tylko duchowo na razie:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']A piecyka nie można kupić w dużych sklepach,często są promocje.Wysłanie go bardzo podroży koszt. U nas przepisy pocztowe już weszły od 1 stycznia i się tego Poczta skrupulatnie trzyma.Nie dziwię się,ponieważ listonosze mieli torby wypchane właśnie takimi listami i nie dawali sobie rady.[/QUOTE] u mnie była po prostu adnotacja duży gabaryt i do odbioru na poczcie, od dość dawna tak już było, i listonosz nosi tylko lekkie aaa i jeszcze w tym tekście co majowa link wkleiła jest informacja, że jeśli pracownik piczty przyjmie list który nie wygląda jak list to on pociągany jest do konsekwencji jesli on zginie... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Czy wiedziałyście, że od stycznia listem poleconym można wysyłać wyłącznie 'informacje' czyli, listy, ewentualnie broszury, płyty z nośnikami informacji. Każda inna rzecz zapakowana do listu poleconego (książka, kosmetyk, zabawka, ciuch) może nie dojść a wtedy reklamacja nie zostanie uwzględniona (tak mnie dziś poinformowała Pani na poczcie); ja szczerze mówiąc nie wgłębiałam się w ustawe i troche mi szczena opadła bo teraz jeśli ktoś kupi na bazarku ciuch za 5 zł za przesyłke zapłaci 9,50 bo musi to zostać wysłane paczką...chyba, że zaryzykuje na własną odpowiedzialność ale wtedy jeśli przesyłka nie dojdzie to reklamacja nie zostanie uwzgledniona.[/QUOTE] ja dziś wysyłałam poleconym duży gabaryt i Pani mnie o czymś takim nie uświadomiła:( mam nadzieję że wszystko z bazarku dojdzie... teraz nie opłaca się kupować jednej rzeczy bo paczka do 1kg 9,5zł kosztuje a gdzie opakowanie, zdziercy:mad: szkoda, że jak np na allegro zamawiałam listem poleconym to nikt mi też nie powiedział, że nie można reklamacji składać... [B]Malgosia[/B] i jak teraz wysyłasz te rzeczy z bazarku? listem i paczką jednak? -
Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM
Justyna Lipicka replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Miałam jednego maila z ogłoszeń Karusia, jednak jak pani dowiedziała się o wieku psa, nie odezwała się na razie do mnie więcej...[/QUOTE] smutne to:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']zaginął na początku grudnia w Krakowie: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.436601466405121.98256.383535881711680&type=1[/URL][/QUOTE] w Nowej Hucie zaginął -
Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM
Justyna Lipicka replied to bea100's topic in Już w nowym domu
ale fajny Misio:) i zabawkami się bawi:multi: ogłoszenia hmmm, może śląskie, łódzkie lub mazowieckie? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia Zuzi: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,68557,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku-21694025.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/147999/Malutka-Zuzia-szuka-wesolego-domku/[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku_i1053[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50221/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku/[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku.html[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6561/name/oddam-do-adopcji-malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku-krakow.html[/url] lento.pl-aktywacja -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mag602']Dostałam dzisiaj od siostry link do akcji TESCO [URL]https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609[/URL] wśród schronisk, na które można głosować jest Olkusz (Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul Sikorka 91 Olkusz) Czy to jest to "schronisko" o którym tu piszecie, czy jest tam jeszcze coś? Bo jak można..... (nie będę komentować) Edycja: sprawdziłam wyniki; w/w placówka jest na 130-ym (wcale nie ostatnim) miejscu z 30-toma głosami[/QUOTE] chyba tesco nie ma informacji że to miejsce nie jest schroniskiem od jakiegoś czasu!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5491_640x480_zpsb8d41f5f.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='ninka2304']Witam dla wszystkich którzy zainteresowani byli losem Cezara poszukiwanego przeze mnie w zeszłym roku.Cezar został szczęśliwie odnaleziony, weterynarz zbadał Cezarka podał leki. Potem został zabrany do mnie do domu jednak warunki jak i dodatkowy pies w domu który zdecydowanie nie tolerował Cezarka zmusiły mnie do poszukiwania mu domu. Kilka rozmów z różnymi osobami chcącymi zostać opiekunami Cezarka i 2 miesiące później znalazłam Panią z Rybnika. Pani Adrianna ma duży plac na którym Cezar wreszcie czuł się szczęśliwy:) Na dzień dzisiejszy wciąż jesteśmy w kontakcie Cezar ma się świetnie, sierść odrosła, a Cezar ponoć czuję się jak Pan na swoim dworze:):) dostałam też aktualne (grudzień 2012) zdjęcia Cezara jednak mam problem z ich zamieszczeniem, jeśli ktoś byłby tak miły i mógł zamieścić je za mnie podeślę na maila.[/QUOTE] zdjęcia Cezara [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5479_640x480_zps166d3eb6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5489_360x480_zps8a15ef2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5487_640x480_zps9196c9fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5486_640x480_zps0b33d763.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5483_640x480_zpsab991430.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ale Szelcia urosła:) Krakowianko ogłoszenia będą zrobione:) -
jestem na zaproszenie-niestety w tej chwili nie dam rady pomóc:(
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']a w jakich rejonach zaginął nie wiadomo...[/QUOTE] nie wiem, jest tylko jeszcze list jaki Pani napisała do Fundacji Arkadia z Pszczyny, ponieważ była tam zobaczyć w schronie pieska ale to nie jej był...wklejam link do zdjęcia tego listu, tam jest chip pieska [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=436603109738290&set=a.390500404348561.87907.383535881711680&type=1&theater[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
zaginął na początku grudnia w Krakowie: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.436601466405121.98256.383535881711680&type=1[/url]