Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Parisa nie znam, nowy lokator Herbutowic? staruszek?
  2. lecę na bazarki, jak Rino się czuje?
  3. ale piękny prezent świąteczny dostaliście:) zdrówka dla piesków:)
  4. [quote name='missiaa']Wspominałam może, że od wczoraj Kudlisia grzeje pupcię w nowym domku? Trzymać Kciuki, żeby już tam została na zawsze:)[/QUOTE] czytałam na facebook'u:) świetna nowina!!
  5. jak sie wyciągnięte dzis pieski czują? i gdzie je dałaś? ja też bardzo sie cieszę z Foczki domku:multi:
  6. biedna ta Jeżynka:( goją jej się te rany?? Foka od kiedy w DS? Fundacja Ast mi napisała że niestety nie mają wolnych dt:(
  7. jestem na zaproszenie Lili, niestety finansowo przed Świętami masakra;( zobaczymy po...ale nic nie obiecuje
  8. napisałam do Fundacji Bernardyn oraz Fundacji Ast... Do kudłaczy bym napisała tylko muszę wiedzieć, ten szary to piesek czy suczka, i tak samo ten czarny co go wyprowadził?
  9. ma ktoś namiar na bullowatych, te ciężarna astkę ktoś im chyba zgłaszał oni chcieli więcej zdjęć czy informacji o psie? Missiaa wiesz jak ona na ludzi i psy reaguje?
  10. zapisuje Karo, jakbyście w odpowiednim czasie potrzebowali ogłoszeń to dajcie znać:)
  11. Krakowianko tylko czy jest sens przed Świętami ogłaszać...iwoniam ostatnio mówiła żeby przed Świętami sie wstrzymać żeby nie było adopcji-prezentów...niech ona się wypowie...wiesz-śliczny szczeniaczek-śliczny prezent... cieszę się że kolejny bezpieczny-Karo:) temat adopcji prosto z O. przemilczę...
  12. ja nawet nie wiedziałam, że po lesie nie można puszczać psa...i jeszcze mandat...dobrze że w mojej małej mieścinie nie przestrzegają tak tego;)
  13. Czarde i Brende dostałam na maila, najpóźniej jutro ogłoszę;) a powiedzcie mi, głupio mi się pytać:oops:, ale nie pamiętam która to Wera, a przypisana do mnie, że ogłaszałam, prawdopodobnie ogłaszałam tylko teraz mi z głowy wyleciało, jakiś link do zdjęcia pliss:)
  14. [quote name='uzona']Azjatka już bezpieczna w DT :smile: To pierwsze zdjęcia[/QUOTE] ale szybko, super!!
  15. krakowianko to wysyłaj teraz:) Iwonka trochę pakietów dostała;) ale Czarda bez ogłoszeń, zrobić? mogę też ponownie zrobić dla tych co do mnie przypisani są:) chyba że coś innego jeszcze "wynajdziesz";)
  16. Frania ogłaszałam ja ale to było jakiś czas temu, cały czas to co mam odświeżam Czarda nie ma ogłoszeń? jak tak to zrobię...jak do pakietów poszła Soniak:)
  17. Pan P. pewnie/napewno z okolicznych województw "zbiera" czyli małoposkie, podkarpackie, śląskie, łódzkie, świętokrzyskie, może również dalej...:-(
  18. ajw podrzucanie to pisanie w danym wątku np jak chcesz podnieść bazarek to tam piszesz, jak ten wątek to tu:)
  19. ja nie pamiętam czym karmiłam Lune jak była szczeniakiem, ale jak Sziba u mnie była to dostawała Ariona Junior i Purinę Dog Chow junior, opłaca się chyba kupić Purinę DC 2x15kg:) [url]http://www.krakvet.pl/purina-chow-puppyjunior-2x15kg-p-10933.html[/url]
  20. właśnie miałam pisać czy te benki z O. to starsze? dużo starsze? W sprawie tej astki fundacja coś się kontaktowała? może dziś jak Iw. ma być w o. to zobaczy jak na inne psy i ludzi reaguje ta ciężarna...
  21. na minusie znowu jesteśmy a w zasadzie Ty jesteś:( dobrze że ten bazarek krakowianki jest!!
  22. jednak znalazłam że 640:) w regulaminie ogólnym jest napisane tak: [B]"a) Maksymalny rozmiar zdjęcia/grafiki to 640x640 pikseli. Większe wstawiamy w formie linka. Mimo zainstalowanego skryptu zmniejszającego zdjęcia moderatorzy będą zamieniać na linki te, które przekraczają regulaminowy rozmiar."[/B]
  23. [quote name='Malgoska']nie mam pojęcia.....[/QUOTE] wydaje mi się że 480...
  24. będę wszystkie w poziomie wstawiać:roll:szkoda tylko że ludziom się źle będzie oglądać:angryy:
×
×
  • Create New...