Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. [quote name='iwoniam']Info: w Olkuszu jest 6, a właściwie 7 psów w typie husky do adopcji, Mam też na filmiku nagrane jak kopulują...... ;([/QUOTE] mam na fcb osobę z fundacji husky która prosiła mnie o pa, poinformuję ją o tym, może jakieś dt mają...
  2. krakowianko ja tez czekam na kolejne do ogłaszania;)
  3. [quote name='masza44']Herkules został w nowym domu, będzie mu tam dobrze. Mnie jest dzisiaj strasznie ciężko bo okropnie się do tego niuńka przywiązaliśmy. Przy okazji zrobiłam niedobry za to zgodny z prawdą PR olkuskiej mordowni. Miałam od dzisiaj mieć sunię z interwencji ale udało się szybko znaleźć DS i mam zrobić tylko poadopcyjną.[/QUOTE] super, gratuluję domku:) niech będzie Herkulesik szczęśliwy:)
  4. [quote name='Maciek6778']Iwonka wkleiła 3 zdjęcia Kawka w poście #2165 i chyba stąd zamieszanie... Miały być 3 zdjęcia, ale Kawka, Latinki i Kermisia... Niestety wszystkie trzy szczeniaczki były w takim samym, złym stanie:( Wszystkie biegają już za TM:(:(:([/QUOTE] strasznie jest mi przykro:( ale wiadomo, one nie mogły więcej cierpieć [*]
  5. super że Parisek w końcu znalazł domek, taki slodziak z niego!!
  6. [quote name='krakowianka.fr']Kermis z maluszkami biega juz za TM..malenstwa slodkie :([/QUOTE] to już Kawusia i Kermisia nie ma??;( biedne maluszki:( no ale ten kto przy nich jest ten wie jak cierpią:(
  7. owocnych adopcji, wracam po kilkudniowym urlopie;)
  8. Iwonko który jest w "najgorszym" stanie?;(
  9. zdrówka dla Leona:)odezwę się po urlopie, krakowianko przygotuj psiaki do ogłaszania;)
  10. [quote name='masza44']Czy te szczeniaki z interwencji z Zalesia będą docelowo małe tak do 6 kg? Mam telefon o suczkę szczeniaka docelowo malutką, dom do sprawdzenia przez telefon brzmi fajnie jakby co mogłabym podać namiary tylko, że szukają właśnie takiej malizny.[/QUOTE] dorosłe nie są duże, jedna 5kg, druga 8kg, małe większe też nie będą:)
  11. trzymam kciuki za wszystkie chorowitki!!
  12. [quote name='Ikusia']Szczeniaki Colii - to coś strasznego! A jeszcze miałam nadzieję!!! Na ich cierpienia powinna patrzeć osoba, która do tego doprowadziła, każdego dnia słuchając ich cichych skarg:-(. Kiciusie są mi bardzo bliskie, oby tak dalej. Starość jest do bani!!! Z całych sił trzymam za Harfę. MUSI być dobrze...[/QUOTE] Jestem tego samego zdania!! za każdym razem jak Iwonki tu nie ma to myślę o tym, że opiekuje się tymi maluchami, które bez niej by już dawno nie żyły... Harbutowice, ok, tam pójdzie 1%:) Till mi nie usunęli Remusia;) [url]http://tablica.pl/oferta/remus-na-trzech-lapkach-szuka-domu-ID2iIqH.html#74b4ee5fbc;r:4;s:102[/url]
  13. ale biedactwo:( niestety dt nie mogę dać:(
  14. [quote name='krakowianka.fr']Przytulisko [B]Harbutowice[/B] :) [URL]http://przytulisko.harbutowice.pointblue.com.pl/[/URL] a tak dla info, sa 2 nowe portale ogloszeniowe: [URL]http://ogllo.pl/[/URL] i [URL]http://www.tablomat.pl/[/URL] :)[/QUOTE] dzięki :* [quote name='paula_t']Nie wiedziałam:shake: Będziemy prawdopodobnie wyciągać tego malucha ze schroniska. Czy wyciągnięcie go ze schronu nie stanowi problemu? Czy ktoś w najbliższym czasie będzie się może tam wybierał?[/QUOTE] Może zadzwoń do Iwoniam, może ona będzie cos wiedziała albo przekieruje Cię do odpowiedniej osoby. Wiem że jak jest dt to osoba do wyciągnięcia też się znajdzie:)
  15. [quote name='Till']przyszła wiadomość, że usunęli. Pewnie jest ta poprzednia wersja ze starymi zdjęciami i opisem, może jeszcze nie wygasła, ale też nie mogę jej znaleźć[/QUOTE] to spróbuje zrobić na swojego maila, może mi nie usuną, bo ja też przeglądałam tablicę i nie ma tego starego (nie widzę) a nowego też nie... a jak mi tez usuną to napiszę do nich jakim prawem!!
  16. Lobario, nie ma. Tylko ten zbiorczy tutaj...szczerze to iwoniam nie miałaby czasu już go zrobić a co dopiero poprowadzić...:(
  17. [quote name='Till']Dzięki za ogłoszenia. Z Tablicy dostałam informację, że moje ogłoszenie trafiło do sprawdzenia i dopiero po sprawdzeniu ukaże się...o co może chodzić[/QUOTE] czasami tak robią;) ale ja sprawdzałam i nie ma 2takiego ogłoszenia Remusia więc powinno przejść...
  18. masza Bebji ma ładniejsze zdjęcia takie wyraźniejsze i pewnie dlatego już o nią są telefony;) trzymam kciuki za domki dla obu:)
  19. [quote name='missiaa']Aha, Justyna. Pytałam missieek przelew o którym mówiłaś dotarł.[/QUOTE] tylko muszę mieć potwierdzenie:) to powiedz by wolnym czasie;) potwierdziła
  20. Ogłoszenia Remusia: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/slodki-trojlapek-remus-tez-chce-do-domu.html[/url] [url]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=5711[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69959,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/slodki-trojlapek-remus-tez-chce-do-domu-21787407.html[/url] olx.pl-3-6h [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/slodki-trojlapek-remus-tez-chce-do-domu_i1238[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Slodki-trojlapek-Remus-tez-chce-do-domu-id59530.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/151423/Slodki-trojlapek-Remus-tez-chce-do-domu!/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6746/name/oddam-do-adopcji-slodki-trojlapek-remus-tez-chce-do-domu-krakow.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51288/slodki-trojlapek-remus-tez-chce-do-domu-/[/url]
  21. Bejbi: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/bejbi-okruszek-do-adopcji.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/bejbi-okruszek-do-adopcji-21784863.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/151335/Bejbi--okruszek-do-adopcji/[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69913,Lw==.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/bejbi-okruszek-do-adopcji_i1229[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Bejbi--okruszek-do-adopcji-id59520.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51253/bejbi--okruszek-do-adopcji/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6739/name/oddam-do-adopcji-bejbi-okruszek-do-adopcji-krakow.html[/url] olx.pl-3-6h:) Herkulesik: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/herkulesik-puchacz-do-adopcji.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/herkulesik-puchacz-do-adopcji-21784875.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/151336/Herkulesik-puchacz-do-adopcji/[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69914,Lw==.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/herkulesik-puchacz-do-adopcji_i1230[/url] olx.pl-3-6h [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Herkulesik-puchacz-do-adopcji-id59521.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51254/herkulesik-puchacz-do-adopcji/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6740/name/oddam-do-adopcji-herkulesik-puchacz-do-adopcji-krakow.html[/url]
  22. ogłoszenie Barbórka: [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczny-kudlacz-barborek-do-adopcji-21603485.html[/url] a potwierdzi mi misiek otrzymanie pieniędzy z bazarku??:roll::???: Till Remusia ogłoszenia już "stare", zrobie mu nowe z nowym tekstem, jak nie pojawią się tu w ciągu kilku dni to pisz przypomnienie bo ja sklerozę mam;)
×
×
  • Create New...