Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Iwonko podziwiam Cię!! Widzę że tekst Soniak jest to ją ogłoszę:) na reszte poczekam;) ile trzeba:) kiedyś na pewno wezmę kogoś na chwilę do towarzystwa Lunce;) ale niestety nie teraz... Nie wiem czy odnajdę się w tych nowych wymogach bazarkowych...frakowianko a jak przed dodaniem na np imageshack zmiejsze zdjęcia do 640x480 to potem już w image dobre będą? idę czytać nowy regulamin bazarków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA-5-12-2012"]KLIK[/URL]
  2. rozmawiałam z Iwonią, wiem o szczeniaczku, niestety na chwilę obecną nie dam rady nikogo wziąć bo teraz 2 tygodnie przed świętami tylko na popołudniu będę pracować czyli w domu mnie nie będzie 13-23, a mój tz po nocce cały dzień śpi więc nie ma kto się maluchem zajmować:(
  3. [B]882,10zł z bazarku mojego posłałam dziś do iwoniam:)[/B]
  4. biedne te olkuskie pieski:( oby teraz było już tylko lepiej!! biedna tez Soniak, strasznie mi smutno, że taki maluch nie ma własnego domu i jeszcze do tego nikt nie chce ponieść za nią odpowiedzialności:(
  5. za jakiś czas trzeba jej nowych ogłoszeń z nowym zdjęciami Masz:) ja Szibe nauczyłam dlatego że miałam l4 ale jakbym miała do pracy chodzić to ciężko by mi było mieć tymczasa w takim mieszkaniu jakie mam:(
  6. ja najbardziej tego boję się w adopcjach, po pa umawiam się na odbiór przecież nie na następny dzień i przez ten okres cały czas myślę czy domek nie zrezygnuje...ale...jak nie ten to inny, pewnie lepszy;)
  7. masza44 moja Luna wkurzała się strasznie jak Sziba jej długie uszy i ogon atakowała (długowłosa jest) ale nie wiem czy ją nauczyła nie łapania, one to chyba jak zabawę traktowały...a co do spania na łóżku to moja śpi a Szibę nauczyłam żeby nie spała (i dobrze bo właściciele chcieli pieska na posłaniu;)) ale dobrze że Twoja Malinke wszystkich zachowań uczy:)
  8. ja również dołączam dol życzeń [B]barb[/B]:bday:
  9. ja tylko tak na szybko bo strasznie zagonione ostatnie dni mam a dzis już do pracy wracam (na noc na te mrozy...) Iwonko w razie w. kilka dni pewnie będzie ktoś u nas mógł być;) z mojego bazarku jutro prześlę kaskę!! Dzwoniłam do Państwa od Sziby! Zaklimatyzowała się, polubiła wszystkich, ma tam dzieci więc ma kto szkolić i kto bawić, jeszcze kilka rad udzieliłam co do spotkań z innymi psami na spacerach, żeby Pani nie "zabraniała" jej się witać i jesteśmy z tz na grila na wiosnę zaproszeni czy Lunka bedzie pamietać Szibę:) super domek jej się trafił:) trzymam kciuki za tego pieska z O. co macie go wyciągać dzisiaj!!
  10. Jaka słodka Jeżynka, tyle się już wycierpiała, teraz musi być lepiej tylko!! Tak samo szczeniaczki od Coli, trzymam za nie kciuki! A gdzie ten Soniaczek złapała parwo, ona nie szczepiona była? Iwoniu cały czas ciepło o Was myślę:kiss_2:
  11. Missiaa zostań choć u Nas, nie musisz nigdzie więcej się udzielać... Mnie też te wojny na dogo wkurzają... Krakowianko niestety na razie kolejnego pieska na dt nie możemy wziąć z prostego powodu, brak miejsca. Teraz te 2 tygodnie z Szibą przetrwaliśmy bo ja byłam w domu. Mój tz pracuje w nocy, w dzień śpi, a w dzień psy szalały, jako że mamy kawalerkę bez drzwi między kuchnią a przedpokojem oraz przedpokojem a pokojem to były to szaleństwa po całym mieszkaniu a tz wgl prawie nie spał...może jak trochę ochłonie po Szibie i będzie nagła potrzeba to znowu go przekonam;)
  12. jestem na zaproszenie, niestety na razie nie mogę być dt...
  13. [quote name='Malgoska']nie mam z nią kontaktu...na pw nie odpowiada, nawet mam jej zaległy fant u siebie jeszcze ale nie mam gdzie wysłać.... Twój tez mam zaległy...mogę już wysyłać?[/QUOTE] a niech leży jeszcze;) chyba że Ci zawadza:) a do Ikusi podam Ci nr kom jak chcesz na Pw:)
  14. Ikusia podobno miała fanty na koci bazarek i kociaki u siebie na utrzymaniu...
  15. [quote name='Malgoska']zrobione:)[/QUOTE] ja również
  16. Marta jest nieoceniona!! a oto fotka którą dostałam wczoraj mms'em:) Sziba jeszcze trochę wystraszona, jutro zadzwonię co w nowej rodzinie słychać:) [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5326/wnowymdomu.jpg[/IMG]
  17. Pieska (zdjęcie z opisem) wrzuciłam na fejsa-tylko tyle mogę... Sziba pojechała dziś do nowego domku!! Mogę dzwonić w każdej chwili się pytać co u niej ale nie będę męczyć nowej rodzinki;) za to dostałam ok 3h po adopcji zdjęcie na mms'a i wiadomość, że Sziba już sobie spokojnie leży, wszystko w porządku, dzieci zachwycone. I podziękowanie że zgodziłam się dzisiaj im ją adoptować:) jutro wkleję fotkę bo muszę telefon podpiąć:) Lunka smutna, po wizycie u moich rodziców szukała Sziby po całym mieszkaniu...
  18. Sziba już chyba dziś pojedzie do nowego domu bo nowi właściciele nie mogą sie jej doczekać a Pan będzie w okolicy:) nie chce ich specjalnie jutro ciągać 100km w dwie strony jak dziś Pan bedzie 20km ode mnie;)
  19. rozmawiałam z Iwonią, maluszek trochę lepiej, zaczęła jeść, więcej sama iwoniam napisze bo ja to mało obeznana w fachowych nazwach jestem;)
  20. podaj kolejne do ogłoszeń krakowianko bo jeszcze tylko do wtorku w domu siedzę :P
  21. ja rozumiem Paulina że sunia wystraszona tylko my się tu martwimy byś nie została z dziką sunią i szczeniakami...kiedy było robione to zdjęcie co jakis pies do niej chodził, mogła wtedy zaciążyć, trzeba obliczyć ile już ta ciąża może mieć...ona może się jeszcze długo nie otworzyć a wykluć za to i wtedy będzie pilnować potomstwa i jeszcze bardziej niedostępna się zrobi... a jakiś wet podjechać do Ciebie by nie mógł?
  22. Fanta: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,65037,Lw==.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-stowarzyszenia/spokojna-suczka-fanta-do-adopcji_i630[/url] bezdomne.pl-aktywacja [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/spokojna-suczka-fanta-do-adopcji-21479451.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/138331/Spokojna-suczka-Fanta-do-adopcji/[/url] lento.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/spokojna-suczka-fanta-do-adopcji.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Spokojna-suczka-Fanta-do-adopcji-id54355.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/47442/spokojna-suczka-fanta-do-adopcji/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6129/name/oddam-do-adopcji-spokojna-suczka-fanta-do-adopcji-krakow.html[/url]
  23. daję do adopcji do Piekar Śląskich suczkę, zna ktoś dobrego weta w tym mieście? Ewentualnie Bytom/Chorzów?
×
×
  • Create New...