Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. [quote name='masza44']Na razie ogłaszaj z tych, chyba są niezłe, ja dodam zdjęcie na którym są razem bo naprawdę moim marzeniem jest żeby znalazły wspólny dom jeśliby się dało.[/QUOTE] dobrze:) to jak te skutku nie przyniosą to zrobię dla dwóch razem:)
  2. ok to Mufcia z ogłoszen Ikusi:) Bejbi i Herkulesik JA:) tylko zdjęć coś więcej jest czy stąd wybrać z tego co jest? Krakowianko jak krakowskie też ogłoszę;)
  3. Iwoniu herbutowickich szczeniaków nie znam:( ale trzymam kciuki by było już lepiej!! skąd ten biedaczek poparzony??!! Strasznie jest mi smutno z powodu Coliowych dzieci:( bo to nie ich wina, że są takie chore i tak cierpią:shake::angryy: krakowianko czekam na kolejne pieski do ogłaszania:D bo od poniedziałku na urlop jadę...
  4. Ale piękny kawaler z Gufisia:) a Abisia urosła że bym jej nie poznała:) Till przelew zrobiony bo miałam dane z innego wątku tylko misiek musi potwierdzić:)
  5. ferie u Was się skończyły więc może i adopcje ruszą:)
  6. Budrusku powiedz mi potrzebujecie ogłoszenia? jeśli tak to podeślij mi teksty i zdjęcia na [email protected]:) poogłaszam pieseczki:) tylko jeszcze powiedz czy na Wrocław czy gdzie indziej;)
  7. a ja dziś/jutro zrobię te ogłoszenia bo się zakręciłam i zapomniałam:oops: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-21765911.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/150672/Slodka-spokojna-Trufla-szuka-domu!/[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69621,Lw==.html[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu_i1207[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Slodka-spokojna-Trufla-szuka-domu-id59261.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51048/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6696/name/oddam-do-adopcji-slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-krakow.html[/url] olx.pl-aktywacja 3-6h Domku przybądź:)
  8. Krakowianko jak się odrobisz z tekstami to mi też możesz coś podesłać bo te 4ogłosiłam:)
  9. wysłałam pieniądze z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238564[/URL] do hotelu missieek i do iwoniam, proszę potwierdźcie na bazarku:)
  10. Ogłoszenia Portos-Paris: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja olx.pl-aktywacja za 3-6h [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69448,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/portos-spokojny-szorstkowlosy-kudlacz-21755709.html[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/portos-spokojny-szorstkowlosy-kudlacz-do-adopcji.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/150188/Portos-spokojny-szorstkowlosy-kudlacz-do-adopcji/[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/portos-spokojny-szorstkowlosy-kudlacz-do-adopcji_i1187[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Portos-spokojny,-szorstkowlosy-kudlacz-do-adopcji-id59086.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50923/portos-spokojny--szorstkowlosy-kudlacz-do-adopcji/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6674/name/oddam-do-adopcji-portos-spokojny-szorstkowlosy-kudlacz-do-adopcji-krakow.html[/url]
  11. Ogłoszenia Zika: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69435,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/zika-w-typie-liska-do-adopcji-21755589.html[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/zika-w-typie-liska-do-adopcji.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/150184/Zika-w-typie-liska-do-adopcji/[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/zika-w-typie-liska-do-adopcji_i1186[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zika-w-typie-liska-do-adopcji-id59083.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50921/zika-w-typie-liska-do-adopcji/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6673/name/oddam-do-adopcji-zika-w-typie-liska-do-adopcji-krakow.html[/url] olx.pl-aktywacja za 3-6h
  12. Tak jak napisała Marta-[B]Till czekam na nr konta[/B] gdzie Barbórkową część przelać:) (jak to zabrzmiało;)) Tak niezwiązane z olkuszakami...moi rodzice mają "pecha" do kotów, co jakiegoś wezmą to ginie ( w różnych okolicznościach)...teraz wzięli kotkę bo bliżej domu się trzymają...i co??!! ponad tydzień temu zaginęła...a dziś koleżanka z osiedla moich rodziców pisała mi że jej koleżanka znalazła taką pasującą opisem kotkę:) czekam na zdjęcia, może to ona:roll: Jak tylko skończę pracę to zabieram się dalej za ogłoszenia:)
  13. Iwoniu z mojego bazarku jest: 224zł dla Was 224zł dla barbórka :)
  14. jak trochę się z czasem ogarnę Bea to zrobię:)
  15. Ogłoszenia Kropisia: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6660/name/oddam-do-adopcji-kropisia-szuka-domu-na-zawsze-krakow.html[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/kropisia-szuka-domu-na-zawsze.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69321,Lw==.html[/url] olx.pl-czeka na akceptację [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kropisia-szuka-domu-na-zawsze-id58931.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/kropisia-szuka-domu-na-zawsze-21748177.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50857/kropisia-szuka-domu-na-zawsze-/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149939/Kropisia-szuka-domu-na-zawsze!/[/url]
  16. ojjj Iwoniu ile smutnych wieści przyniosłaś:( trzymam kciuki za wszystkie pieski!! i za adopcje też!!
  17. dobry tekst!! może przy następnych ogłoszeniach się uda, a może np na facebook'u mu wydarzenie/album zrobic i rozgłaszać?
  18. Krakowianko ja na razie robię nowe ogłoszenia, Coli, kropisi, Zice i Portosowi, jak coś to dorzuć jeszcze inne tylko napisz na maila plus zdjęcia jak nie było ich w tych ostatnich;)
  19. ogłoszenia Coli: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69271,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/cudowna-colia-szuka-domu-21746311.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Cudowna-Colia-szuka-domu-id58889.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149809/Cudowna-Colia-szuka-domu!-/[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/cudowna-colia-szuka-domu.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50807/cudowna-colia-szuka-domu-/[/url] [url]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/cudowna-colia-szuka-domu-2839.htm[/url] olx.pl-aktywacja [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6656/name/oddam-do-adopcji-cudowna-colia-szuka-domu-krakow.html[/url]
  20. wstyd mi przy Was:oops:ja w tyle z ogłoszeniami:( dziś zdołowała mnie wizyta u dentysty a raczej jej przyszłe koszty, ale...nieważne;) Witam Dobrego Duszka:)
  21. ja na dniach też się wezmę za ogłaszanie:) skorzystam też z portalu olx który Ikusia poleca:) rodzeństwo u Maszy piękne, życzę im/Herkulesikowi dużo zdrówka
  22. [FONT=tahoma][SIZE=2][B]Borni[/B] to piesek w typie bordera uratowany z pseudo-schroniska w Małopolsce. Jest młody - ok 9-miesięczny, wykastrowany. Jest również zaszczepiony. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Krakowie. Borni to bardzo pogodne psie dziecko, troszkę szczeka, ale jest przyjacielski. Uwielbia towarzystwo człowieka. Dogaduje się z innymi psami, nieco szczeka na koty, ale ich nie krzywdzi. [COLOR=#414141][B]Zika[/B] to 2-3 letnia suczka, taki rudy lisek na dłuższych nóżkach:) Waży 11kg i więcej już nie urośnie. Ma malutką, ledwie widoczną bliznę na rogówce oka, jednak nie ma to wpływu na widzenia. Na początku znajomości trochę płochliwa, po chwili nabiera zaufania. Zika to bardzo mądra, pojętna suczka, szybko się uczy. Zachowuje czystość w domu, wie co to smycz. Jest cicha, grzeczna, nie narzuca się. Spokojny pies dla spokojnej osoby. Lubi wszystkie psy i koty. Jest zaszczepiona, odrobaczona oraz wysterylizowana. Przebywa w domu tymczasowym w Krakowie.[/COLOR] [COLOR=#414141]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna. [/COLOR][/SIZE][/FONT][B]Colia[/B] to młoda- ok. roczna suczka średniego wzrostu (~15 kg) wyciągnięta z pseudo-schroniska w Olkuszu. Była już mamą, ponieważ tam gdzie przebywa nie rozdzielono psów i suczek… Przebywa obecnie w domu tymczasowym w Krakowie i szuka prawdziwego, kochającego domu! Jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona. Również została wysterylizowana. Kocha ludzi, toleruje inne psy i koty (zupełnie jej one nie interesują). Jest miłą sunią, lubiącą spacery, potrafi chodzić na smyczy. Jeśli szukasz sympatycznego, prawdziwego przyjaciela, daj jej szansę pokazania jaka jest fajna! Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Sunia nie zostanie wydana do budy ani na łańcuch. Kontakt wszędzie: [COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial]email: [email][email protected][/email][/FONT][/COLOR] [COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial]tel: 515192985 [B]Nie wiem tylko czy Colia już wysterylizowana? ale lepiej tak napisać w ogłoszeniach;) [/B][SIZE=2]co do opisu kotka-Nalii to kilka stron wcześniej było w jakim jest wieku, więcej nie wiem...[/SIZE][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...