Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. piękne są oba:) wyobrażam sobie jak Misiek opiekował się Rufim:loveu:
  2. no piękne ALLEGRO, zwłoka wybaczona:)
  3. poszedł przelew za listopad dla Bellusi:)
  4. On jest boski!!
  5. jakim skur... trzeba być, żeby po 12latach wspólnego życia oddać zwierzę ot tak do schroniska...:angryy:
  6. a nie orientujesz się czy dostała jakieś linki do aktywacji ogłoszeń na niego?
  7. ślicznotka nasza:) a co się biednemu kociakowi stało??
  8. jaki kochany maluszek:) taki mały a tyle już przeszedł...:shake:
  9. ale ona jest sliczna w tych jesiennych liściach:) ma one już te ogłoszenia Vlk?/dostałaś jakiegoś maila??
  10. witajcie:) causki dla Belli;) czekam na wypłatę 10tego i moją deklarację wpłacę:) a wizyta u okulisty tym bardziej że będzie blisko to super sprawa, będziemy wiedziały na czym stoimy:) trzymam cały czas kciuki za domek!!
  11. ja mogę im ogłoszenia porobić na dniach tylko bym musiała wiedzieć ile piesków ile suczek i które to:) wcześniej nie dotarłam tu bo zatrzymują mnie problemy osobiste...
  12. Na początku myslałam, że chodzi o schroniskowego weta...ale chyba nie...Pani Tereso jeśli moge prosić na Priv wiadomość o nazwisko weta żebym czasem przez przepadek z moimi psami tam nie trafiła!! Dobrze, że udało się Kubę uratować!! I myślę, że On od Pani się już nie odklei...
  13. trochę mnie nie było...ale ta sprawa z TOZem...ech...szkoda nerwów...dobrze, że Elik już przelew zrobiła, najlepsze i najszybsze rozwiązanie dla opiekunów Bellusi naszej kochanej:) co do ogólnie TOZu się nie wypowiem lepiej;)
  14. czekam na te niespodziankę:) i super że wszyscy już mają Dom:)
  15. Witamy osobę, która dopisała szczęśliwe zakończenie Bajki:)
  16. jak woli na balkonie to pewnie całe życie na podwórku był...
  17. Ale super wieści!! jak to w bajkach i nasza Bajka musiała mieć szczęśliwe zakończenie!! jupiiiiii
  18. [quote name='Caragh']Mizianka bierzemy w każdej ilości :D Mam teraz w domu TRZY mega mizianki. No musze sobie 3 rękę dorobić, nie ma rady :D [/QUOTE] To prawdziwy Misiek z niego:)
  19. Pani Tereso aż boję się usłyszeć co w tym Jaworznie moim się wyrabia, że ledwo zdążyłyście Kubusia uratować...
×
×
  • Create New...