Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. ja też jestem na zaproszenie, na razie w portfelu pustki, ale postaram się po wypłacie
  2. to jutro po niego Rodzina przyjeżdża??
  3. Zmieniłam w ogłoszeniu opis do zwierząt-Na nieznane psy reaguje strachem objawiającym się między innymi szczekaniem, dlatego najlepiej jakby była jedynym psem w domu.
  4. widać że super z niego psiak:) do smyczy w końcu się przekona jak i do tego podchodzenia do miski, trzeba czasu który Ty mu kochana cioteczko zaoferowałaś:):loveu:
  5. trzymam kciuki za ten domek!! mój Śląsk niech nie zawodzi;)
  6. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216844-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo-!!Ograniczone-do-100-zam%C3%B3wie%C5%84?p=17893945#post17893945[/url] tu umieściłam Lulu:) post #55- trzeba tylko maila telefon i imię podać!! czekam na info i zmienię w opisie!!
  7. no ale przy waszej opiece na pewno przytyje:)
  8. tak szybki domek??!! wow jakby się udało to super:)
  9. ja też cały czas trzymam:)
  10. a czy podczas cieczki można kąpać?? bo już jest brudna...ale nie wiem czy nie poczekać do końca czerwonych dni...
  11. widać że przytył, dobrze:)
  12. to ja przez weekend jej porobię, na tych 20tu najbardziej znanych:)
  13. taaak, a wszyscy co na nią patrzą myślą jaka milusia:P dopóki ich nie obszczeka;)
  14. [quote name='iwoniam']jak na złość ja mam info " zdjęcie chwilowo niedostępne" przy wszystkich ech.. ale może jutro się odblokuje..[/QUOTE] Ja od wczoraj tak mam;/
  15. [quote name='majqa']Ło matko, jeszcze... [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1648/p1130203d.jpg[/IMG][/QUOTE] To jest boskie!!
  16. poszukam zaraz bo gdzieś dziewczyny oferowały darmowe 20 ogłoszeń!! znalazłam, ale ogłoszenia na razie wstrzymane:( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo-zam%C3%B3wienia-wstrzymane-narazie"]http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuję-po-20-ogł-dla-każdego-psiaka-z-dogo-zamówienia-wstrzymane-narazie[/URL] może niedługo wznowią!! a jak nie to ja postaram się coś w weekend zrobić bo będę mieć więcej czasu Ewentualnie tu jest niedrogi bazarek- 60ogłoszeń- 10zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/216725[/url]
  17. Lili jesteś niesamowita!! a pieski od Ciebie szybka domek znajdują więc pewnie ze Śnieżką będzie podobnie!!:)
  18. opowieść z happy endem:) bardzo się cieszę!! tylko gdzie Kubuś bedzie miał lepiej jak nie u Pani Pani Tereso??:loveu:
×
×
  • Create New...