[CENTER][I]Mam na imię Bella...a raczej takie swoje imię chcę pamiętać...z nim kojarzę dobre chwile swojego życia...
Mimo, iż mam już 8 lat, dopiero teraz poznałam co to prawdziwa miłość człowieka.
Wcześniej byłam ciągle wyrzucana i przeganiana.
Teraz jest mi dobrze, ale wiem też, że ten dom jest tylko tymczasowy.
Wciąż szukam swojego człowieka i swojego miejsca na ziemi...
Nie jestem trudnym pieskiem, potrzebuję tylko jedzenia, ciepłego kąta, opieki i miłości.
Zapomniałam powiedzieć, że niedowidzę...zapomniałam bo dla mnie to nie problem.
Ludzie którzy się mną opiekują mówią, że to zaćma, którą można operować.
I mówią jeszcze, że jestem spokojną panią lubiącą spacery.
Może zechcesz ofiarować mi dom i serce??
[/I]
[LEFT]Bella odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana oczekuje swojego wymarzonego domu w DT w Poznaniu.
Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna.
Spójrz w te piękne oczy i ofiaruj Belli miłość.
[/LEFT]
[/CENTER]