Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Święta to okres kiedy mało jest adopcji:(
  2. Klaudus a Ty ten zwrot do schronu chyba sobie wykrakałaś:( przecież On jest śliczny, jak można go było oddać??!! jaki był powód??
  3. ja uwielbiam czarnuszki:) tylko chyba przy obecnej suni nie będę mieć 2go psa, no chyba, że od szczeniaka...bo ona mimo, że jeszcze szczylek (8miesięczny) to na każdego psa szczeka, bo się boi:(
  4. napiszcie mi jeszcze na kogo namiary w ogłoszeniach i podajcie tel i maila
  5. mam nadzieję że te ogłoszenia przyniosą mu dom:)
  6. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=101745&title=trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie/41606[/url] [url]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/642455-trzy_szczeniaczki_porzucone_w_kartonie.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19845821_trzy_szczeniaczki_porzucone_w_kartonie.html[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24263,trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie-.html[/url] [url]http://www.123info.pl/ogloszenia/1691/Trzy_szczeniaczki_porzucone_w_kartonie[/url] [url]http://pszczyna.lento.pl/trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie--,236143.html[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=124548[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=90036[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/86144/Trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie...-/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie-id33010.html[/url]
  7. [url]http://tablica.pl/oferta/noe-psie-dziecko-szuka-domu-IDA7Fw.html[/url] [url]http://lodz.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/642454-noe_psie_dziecko_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/noe-psie-dziecko-szuka-domu/41605[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=101744&title=noe-psie-dziecko-szuka-domu[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19845559_noe_psie_dziecko_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24262,noe-psie-dziecko-szuka-domu.html[/url] [url]http://www.123info.pl/ogloszenia/1690/Noe_psie_dziecko_szuka_domu[/url] [url]http://radomsko.lento.pl/noe-psie-dziecko-szuka-domu__,236140.html[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=124546[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=90035[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/86143/Noe-psie-dziecko-szuka-domu!!/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Noe-psie-dziecko-szuka-domu-id33009.html[/url]
  8. kochane maleństwa, im też zrobię ogłoszenia!!:lol:
  9. Klaudus a ile Oskarek teraz ma miesięcy??bo te 5 w tytule to chyba nie aktualne;/
  10. to ja zrobię tylko jutro w nocy w pracy:) bo będę mieć chwilę:) w domu niestety dostęp do neta mam ograniczony...
  11. czy nadal są potrzebne ogłoszenia czy są już zrobione??
  12. to zmieniam info na fb:) dobrze by było jakby ktoś napisał na stronie owczarków bo sie dopytują o Kubusia i nawet bazarek ma zrobiony:cool3:
  13. Lili dodaj jeszcze zdjęcie do głównego, by się pokazywało przy wydarzeniu:) Dobrze, że będzie miał ogłoszenia:) a z tym domkiem w Katowicach nic nie wyszło??
  14. współczuję Ani!! i jestem z nią myślami, dobra z niej kobietka, choć osobiście nie znam to z wypowiedzi da się wyczytać jaki kto jest:) przykro mi też z powodu Kapselka...tak smutno jak odchodzi kochane przez nas stworzenie!! Nutusia super opiekuje się swoimi tymczasowiczami i szybko znajduje im doi!! Ondra będzie mieć u niej jak u Pana Boga za piecem:) a my obfitą fotorelację jak do tej pory z tego co pamiętam z poprzednich wątków Nutusi:) A sama Ondra, wow, niedługo nie będzie widać, że w ogóle łysawa była:)
  15. ja mam tylko sporadyczny dostęp do neta , ale na poniedziałek przelew powinien być:)
  16. [quote name='Nutusia']Trzymajcie, trzymajcie - przyda się! ;)[/QUOTE] Czyżby do ciebie??;)
  17. Przybywam z wątku wyadoptowanej Bellusi której część spadku dostali chłopcy:) moją deklarację, niewielką ale zawsze, 10zł, która była wcześniej na Belle daję dla Romusia i Rysia:) P.S. podeślecie nr postów lub choć stron gdzie pieski mają zdjęcia bo dużo stron do wertowania...:evil_lol:
×
×
  • Create New...