Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Ona się zachowuje jak szczeniaczek!! boska jest!! Myślę nad tymi funduszami...bazarek by się przydał...a najlepiej to więcej stałych deklaracji... I oczywiście również wielkie podziękowania za ogłoszenia!!
  2. super że się znalazł!! nie wątpiłam w to i wierzyłam w sens wieszania ogłoszeń!! do kastracji się coś dołożę, ale po wypłacie:) super Pani Tereso że ma go Pani już przy sobie!!
  3. ja wierzę, że jak on tylko zobaczy Panią Teresę to w te pędy do niej pobiegnie:)
  4. biedna suczka, ale to prawda, niech żyje bez tych cierpień, a w szczęśliwym domu:)
  5. spryciarz z niego!! może tak samo komuś uciekł, przeciskając się gdzieś...albo za to wciskanie się został porzucony:(
  6. ja niestety jestem bez samochodu a dodatkowo cały tydzień na 14 do pracy chodzę:( dlatego dziś rano rozwieszałam te plakaty... Nicolaczek a o tym śmietniku co Ty mówisz to byłyśmy tam w niedziele z Panią Teresą ale może go wtedy w tamtej okolicy nie było...tam chyba najlepiej od tyłu tzn za ogrodzeniem pojeść? ciężko w ogóle w tam tym miejscu trafić w cichy czas...bo szkoła obok, UP, a popołudniami szybko się ciemno robi... ale mam nadzieję, że dziewczynom dziś się uda!!
  7. Ja byłam dziś jeszcze rozwieszać ogłoszenia, weterynarz na Pańskiej Górze Krupa i zoologiczne 2 w centrum (farna i ten nowy w rynku) oplakatowane, plakat przed wejściem na cmentarz na Pechniku, cała trasa od weterynarza na Podwale, dół Podwala w rejonie Brojana, Centrum (okolice poczty, koło Rosmanna, koło hali i głównych przystanków w centrum i plakat na tablicy w Agorze) Jak go widziałyście koło UP to go znajdziemy!! głodny jest to do jedzenia powinien wyjść!! ale plakaty nie zaszkodzą, może osoby z tamtych terenów przeczytają plakat w Centrum np:) i pomogą A wy mówicie dziewczyny o tym śmietniku koło tego "bloku socjalnego" z tyłu szkoły??
  8. z większych miejsc to w które jutro dotre to: -wet -bibilioteka -poczta główna -ścisłe centrum tzn ul. Kocia gdzie najwięcej osób zaopartuje się w warzywa/owoce codziennie plus cała okolica która wiem, że nie oklejona jest i po Waszych śladach tam w okolice przychodni i w dół pójdę
  9. hebanowa super za dokładną rozpiskę gdzie już są plakaty, teraz wiem gdzie szczególnie zwrócić uwagę i gdzie wieszać!! Wierzę, że go znajdziemy!!
  10. ja wysłałam do nich maila żeby zrobili temat o Kubusiu że go szukamy!! bo ogłoszenie nie wiedziałam gdzie dać...bo tam tylko kupię/sprzedam/zamienię...i nawet kategorii zwierzęta nie ma :(
  11. zrobiłam też plakat na którym jest napisane, że ostatnio widziany w okolicy UP na Podwalu. Będzie łatwiej rozpoznawalny dla osób jak powieszę plakat w miejscach dalszych od Podwala
  12. Ja wzięłam jeden plakat od Basi i skserowałam sobie teraz w pracy, na jutro mam:) a więc zaniosę do: -biblioteki w centrum (zapytam czy można zostawić , powiesić) -do weterynarza Krupy na Pańskiej Górze -do ośrodka zdrowia na Podwalu (zapytam czy można zostawić , powiesić) -w okolicach Kociej i Mickiewicza też nakleję to jutro rano!!
  13. Pani Tereso gdzie jeszcze trzeba rozkleić ogłoszenia?? bo mam skserowane to od Was kilkanaście razy
  14. ja byłam od rana z Panią Teresą...ale musiałam do pracy jechać i nic:( bardzo pilnie potrzebne rozwieszanie plakatów!! konkretnie w których miejscach jeszcze nie ma to trzeba z Panią Teresą rozmawiać!! Pomóżcie bo ja ma "ręce związane" do jutra...
  15. ja już na posterunku czekam, aż Pani Teresa napisze, że jedzie
  16. w tych okolicach był ostatnio widziany
  17. ja nie mam ano tuszu w drukarce ani plakatów na mailu:(
  18. to ja od rana (8??) zaglądać będę na forum czy coś Pani napisała:)
  19. Pani Tereso a mniej więcej o której planujecie wyjechać?? bo muszę jakoś czas zorganizować...
  20. nie mam właśnie:( i nie wiem do kogo blueberry wysłała...podasz mi tel do Pani Teresy na PW??
  21. ja na 14 muszę być w pracy w sosnowcu ale jakbyście rano szukały to mogę pomóc, tel do Pani Teresy się przyda!!
×
×
  • Create New...