-
Posts
4424 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Annaa4
-
To z kapciem wymiata hehe:D
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
heheh uroczy :))) -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Mimiś, pięknie dziękuję za bazarek dla Rudego dwupaku! :Rose: Nawet się nie spodziewałam, że tyle osób zechce pomóc... Dziękuję! Oby to był dobry początek krótkiej historii bezdomności i oby szybciutko znalazły domy![/QUOTE] Fajnie trochę pieniędzy się uzbiera :) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
A ja lubię właśnie takie typowe prośki :D krótki włos jak mój Rudy heheh :D Moje niestety robią gdzie popadnie przy Maciejce która robi siku w jedno miejsce i kupę w dwa (klatka i niestety pod oknem ;-) ;-/) to w ogóle brudasy :D -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Aniu, super! Kochana jesteś! Znowu bazarek robisz? Masz jeszcze fanty? :cool3: Wciągnęło Cię pomaganie na dogo :))) Fajnie :)[/QUOTE] Jeszcze coś tam mam, po za tym z tego może coś zostać i dzisiaj dostanę fanty od jednej dogomaniaczki :) Od Majqi która postanowiła mi zaufać nie znając mnie :D Przypomnę się jeszcze w pracy, i coś tam znajdę :D I zapomniałam że jeszcze w domu muszę przeczesać książki :D -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']Ja też już sama nie wiem jak do tych ślepych ludzi trafić. Smutno było, lekko i przyjemnie też. Pomysłów brak. Zapraszam na wątek nowej znajdy u mnie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221605-Suzi-ofiara-tegorocznych-ferii.-Potrzebne-na-sterylk%C4%99!?p=18457032#post18457032[/url] ps. Sonia i Therion nie chcą się z nią polubić. a jeśli Wam świniowe sprawy nie przeszkadzają to mam nowe trzy dziewczyny. I tak na dwóch pokojach mam osiem świń (moje tylko dwa), trzy psy, Sonię, Nirę i Theriona, no i na podwórku Rudzia, Bipek i Suzi. Do tego syn mi na ospę się rozchorował. USG Therionowi muszę zrobić, miało być w czwartek, ale chyba będę musiała przełożyć na inny termin. Za dużo tego. tu są moje nowe nabytki: [url]http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=80&t=9319[/url] fajne nie? :D[/QUOTE] O matko cudne, PIĘKNE !!! :)))) Ja w niedziele musiałam odrywać bobek jednemu z zadka :-/ porządnie przywarł - moja wina bo za długo zwlekałam z podcięciem im kudłów :D Ale dla nich wyciągnięcie z klatki to jest taka trauma... Ale nic na siłę żyją sobie w swoim mikrostadzie heheh :D. Paula potrzebujesz dla nich karmy czy cuś ? Daj znać na pw jak coś będzie potrzebne i tak będę robiła teraz zakupy dla swoich to coś więcej mogę zamówić. -
Podrzucam :)
-
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Paula jeśli to coś pomoże to z końcem lutego wyśle 200zł ale niestety nie wcześniej. I kolejny bazarek częściowo na sunię przeznaczę. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Annaa4 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Zdróweczka życzę!!! :-) Ja też właśnie wychodzę z zap. oskrzeli i czegoś paragrypowego, czyli 2 w 1. ;-)[/QUOTE] Dużo zdrowia życzę :) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Annaa4 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jadun']Iza ,ja tu wyrażam tylko swoją opinie. Nie mogę Ci pozwolić na obarczenie się kosztami wysyłki. Po pierwsze, za dużo przedmiotów jest do wysłania! Po drugie, wszystkie są od Ciebie! Po trzecie, masz bardzo dużo piesków i kotków do wykarmienia! Jeśli ja brałem koszty wysyłki na siebie to z dwóch przyczyn. 1 Mam jednego Bingusia 2 Wysyłka to były listy polecone w małej ilości. Jeszcze raz stanowczo protestuje i proszę cioteczki by mnie poparły.[/QUOTE] Zgadzam się sama biorę udział w bazarku i bardzo mi się to nie podoba. !!! :) Ja dodam tylko że sama we własnym zakresie pokrywam koszt przesyłek ale to dlatego że zwyczajnie mogę nie mam oprócz świnek morskich i królika nikogo na utrzymaniu. A przynajmniej tego nie wydam na bzdety. Dlatego jeśli jest to jakiekolwiek zbędne obciążenie dla Ciebie to za przesyłkę powinnaś odebrać zwrot. Ja rozumiem pomagać ale z głową lepiej pomagać cały czas ale mniejszymi środkami niż później nagle w ogóle przestać pomagać. O tak sobie powiedziałam!! :) -
[quote name='kaja69']Wiem,wiem :) tylko Krwecik sprawia wrażenie ,jakby z tydzień nie jadł:) nie wyobrażacie sobie jaki jest łakomy,normalnie szok:crazyeye:[/QUOTE] Rozumiem nasza Sunia żyła dla jedzenia :) A najlepsze było to jak siadała obok Ciebie i niby się nie patrzyła a z pyska spływała jej ślina heheh :D. Albo wpadała do kuchni jak ktoś w niej był niuchała, jak widziała że nikt nic dla niej nie ma to wkładała łeb do śmietnika, zlizywała okruchy z podłogi a na samym końcu szła jeść suche które wypadało jej z pyska (takie było ohydne hehe) i co chwila się oglądała czy wszyscy to widzą ;)
-
Strach ma wielkie oczy, pinczerek potrzebuje pomocy...Już w cudownym DS
Annaa4 replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
Podrzucam :))) -
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
Annaa4 replied to anett's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Nie kumam rozliczenia :lol: Brakuje mi najważniejszego - stanu konta ogółem.[/QUOTE] Mi też :))) -
Psy z Gorzyc -potrzebne wsparcie na hotel, leczenie i przy oglaszaniu!!
Annaa4 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ja niestety teraz finansowo muszę się okiełznać ale mam nadzieje że z bazarku przeleje dla Was solidną kwotę :) Naprawdę nadal jestem pod wrażeniem :)) -
heheheh :) Nie taki z niego dziadek :))
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']Trochę pospamuję, ale w dobrym celu: Anno, a czy nie myślałaś, aby zostać DT? Fajna sprawa, duża satysfakcja, a teraz mamy świń strasznie dużo. hm? Klatkę zawsze można pożyczyć, tylko podłogi kawałek potrzeba, a może któryś tymczasowicz by został na DS? ;) świnie masz śliczne te dwa braciszki urocze i takie do siebie podobne. Gratuluję udanego łączenia, bo szczególnie u samców różnie z tym bywa.[/QUOTE] Klatkę to ja mam teraz tylko przez Maciejkę zajęta- bo królika mam na razie na DT:) A może zostanie na stałe. Jak już będę wiedziała co z Maciejką to się nad tym zastanowię :) Wszyscy chwalą te dwa pudle :) Ale to Rudy jest perłą pośród wieprzy heheh :) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']Annaa4 a jaki masz nick na świnkowym forum? Może się znamy?[/QUOTE] Annaa :) Mało teraz bywam czasami jeszcze wpadnę kupić coś na bazarku lub sprawdzić coś odnośnie prosiaków. I czasami zaglądam w poszukiwaniu 4 prosiaka :) Ale łączenie dwójki braci z nowym prośkiem było tak straszne że nie wiem czy dałabym radę teraz z czwartym :D Ale do stowarzyszenia mam bardzo sentymentalny stosunek bo mam tą trójkę : [url]http://swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=27&t=5178&start=70[/url] [url]http://swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=27&t=3606[/url] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Annaa4 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Imię do niej pasuje :) Śliczna jest. I jak ma teraz dobrze :)) Kaju jak mnie z mieszkania wyrzucą to przyjmiesz mnie ??? Mogę spać na podłodze, pół życia spałam na niej :D Plusy są takie że nie będziesz musiała mnie wyprowadzać na spacer, sama będę mogła zrobić sobie jeść i nawet posprzątam :D ps. nie chwaląc się zbytnio całkiem nie źle piekę :D -
Taki piękny psiak. Pod koniec lutego zakupie karmę dla Bambula- teraz już się nie wyrobię, i bazarek w lutym pójdzie też na niego. Madi a jak finanse ? Wiem że pewnie różowo nie jest ale bardzo źle ?
-
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
Annaa4 replied to anett's topic in Już w nowym domu
A dziewczyny dopiszcie moją deklaracje miesięczną 10zł od lutego. :) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']Oj, Bricu za dużo, ale co zrobić jak debilizm ludzi nie opada. Dzisiaj pół dnia w lecznicy, tym razem ze swoimi prywatnymi świniakiem-Kudłaczem z padaczką i Therionowi kontrolne badania krwi, bo od czerwca (usunięta śledziona)nie miał robionych, a mu plamki na skórze znikły, które miał całe życie. :roll: No i świnka ze SPŚM zęby do korekty bo nie chce coś jeść i trzeba ręcznie dokarmiać. Poza tym kolejne świnie z labo się pojawiły i chyba ze trzy na DT do mnie przyjadą bo ludzie chorych nie chcą brać na DT, a ja już w tym obeznana jestem, a jak nikt się nie znajdzie do jutra zostaną uśpione. :shake: Nowa z Bibkiem, Nirą i Rudzią już biegają razem, całe podwórko mam tym razem jak lodowisko, nie wiem jak one to zrobiły, ale śnieg jest tak ubity w każdym miejscu jak lód, chyba muszę resztki piachu z piaskownicy dzieciom wygrzebać bo się sama zabiję kiedyś, no a solą nie posypię bo psie łapy ucierpią.[/QUOTE] Paula bywasz może na forum SPŚM bo tak jakoś kojarzyłam twój nick i nie wiedziałam skąd :) A więc nie tylko ja zaprosiakowana tutaj jestem :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Głos już oddany. -
Psy z Gorzyc -potrzebne wsparcie na hotel, leczenie i przy oglaszaniu!!
Annaa4 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Psiaki cudne :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Annaa4 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści, tylko takich życzę :) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Annaa4 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dziękuje za informacje. Pozwolę sobie Was zaprosić na bazarek, każde wsparcie będzie na wagę złota. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221134-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-bi%C5%BCuteria-dla-Bia%C5%82ego-Rudzi-Bibka-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyc-do-31.01[/url].