Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='Ulka18']Czy Kajtek ma tablice.pl? Jesli tak, to chetnie wyroznie, niech to bedzie moj wklad w szukanie mu domu.[/QUOTE] Ula, dziękuję. :) Natomiast jeżeli chodzi o ogłoszenia, to bardziej alice midnight jest w temacie... Tzn. nie orientuję się, ile gdzie są ważne itp. Przepraszam... Wiem tyle, że miał na poczatku października wystawione takie: [quote name='saphira18']Kajtun: 1.[URL]http://tablica.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 2.[URL]http://www.neeon.pl/296345-kajtun-dogadamy-sie.html[/URL] 3.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189775.html[/URL] 4.[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kajtun,73837[/URL] 5.[URL]http://top-ogloszenia.net/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 6.[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5_Lubelskie/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 7.[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/127584/Kajtun---DoGadamy-sie/[/URL] 8.[URL]http://www.petworld.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 9.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62042,Lw==.html[/URL] 10.[URL]http://www.eoferty.com.pl/kajtun_dogadamy_sie_304155.html[/URL] 11.[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kajtun---DoGadamy-sie--id50282.html[/URL] 12.[URL]http://lublin.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/kajtun-dogadamy-sie,id1560a5j229101.html[/URL] 13.[URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/320487306/lublin-Kajtun-DoGadamy-sie.html[/URL] 14.[URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=256294&catid=26&Itemid=11[/URL] 15.[URL]http://janow-lubelski.swistek.pl/kajtun-dogadamy-sie-_169322.html[/URL] 16.[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Kajtun_-_DoGadamy_sie_9955.html[/URL] 17.[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/261584-kajtun-dogadamy-sie--oferta-janow-lubelski/[/URL] 18.[URL]http://polskastrefa.pl/lublin/zwierzeta/psy/kajtun__dogadamy_sie,8tnm[/URL] 19.[URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,kajtun_dogadamy_sie_,47320.html[/URL] 20.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13595,kajtun.html[/URL] 21.[URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/18253,Kajtun---DoGadamy-sie.htm[/URL] 22.[URL]http://owi.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 23.[URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/kajtun-dogadamy-sie-l33901.html[/URL] 24.[URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5054385[/URL] 25.[URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44652/kajtun---dogadamy-sie_/[/URL] 26.[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/kajtun-dogadamy-sie/1998632[/URL] 27.[URL]http://lubelskie.gumtree.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 28.[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/kajtun-dogadamy-sie-21260817.html[/URL] 29.[URL]http://lubelskie.olx.pl/[/URL] 30.[URL]http://lublin.lento.pl/kajtun-dogadamy-sie_,587062.html[/URL] Powodzenia!:smile:[/QUOTE] To stąd: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-og%C5%82oszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZONY?p=19753596#post19753596"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-ogłoszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY?p=19753596#post19753596[/URL]
  2. [quote name='Murka']On na smyczy chodzi ładnie i jest karny... ja wolę, żeby sobie pobiegał, wyszalał się jak ma możliwość. Spryciarz w boksie wykorzystuje to, że ma boks z dostępem do okna; włazi na parapet i obserwuje wszystko przez okno :) I oczywiście obsmarowywuje całą szybę swoim słodkim kinolkiem ;)[/QUOTE] Karnie chodzi tylko z Tobą, czy z TŻem/teściową również? Hihi, w Mokrym Nosku też pilnował podwórka zza szyby. :) Dotarła kasiora...? Napiszesz, jak dotrze? Aha, mam prośbę - czy mogłabyś pisać np. "do zapłacenia" zamiast "stan konta"? ...bo to trochę wprowadza w błąd czytaczy wątku. Chociaż może to i "lepiej" wygląda dla zbierania funduszy, jak ma minus :diabloti: ale jednak może prowadzić do posądzenia o oszukaństwo prowadzących wątek. :( Jak zamotałam, to z góry przepraszam - najwyżej wyjaśnię jaśniej, jak będzie trzeba.
  3. [quote name='zebrazebra']Podrzucać, reklamować - ja po prostu nie mam już jak :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235729-Ekskluzywny-%C5%9Awi%C4%85teczny-Przycisk-do-Papieru-Rosenthal-dla-Kajtuna-do-22-11-do-22-00?p=19972726#post19972726"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235729-Ekskluzywny-Świąteczny-Przycisk-do-Papieru-Rosenthal-dla-Kajtuna-do-22-11-do-22-00?p=19972726#post19972726[/URL][/QUOTE] [SIZE=4]Dziękuję! Po stokroć dziękuję. [/SIZE] Wrzuciłam na wątek reklamowy i do podpisu. Przez weekend postaram się po.spa.mować trochę...
  4. [quote name='Gusiaczek']"DeTowanie" - bardzo mi się podoba [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] :oops: Dziękuję... :) [quote name='Nutusia']Z największą przyjemnością wymiziam :) DeTować - KUPUJĘ! [/QUOTE] :oops: No to- SPRZEDANE! :) [quote name='Nutusia']Z Chmurci największy miziak jest rano, gdy przychodzi się witać. Nie śpi z nami w łóżku - woli swoje posłanko pod kaloryferem, ale rano wskakuje na łóżko i całą siłą swego już całkiem masywnego ciałka, wpycha nochal, domagając się pieszczochania. Wywala się na plecki, mruczy sobie i się "wije". A najbardziej lubi, jak konkurencja wyjdzie do ogrodu - wtedy dopiero jest poranny raj :)[/QUOTE] Jak miziać, to tylko indywidualnie... :eviltong:
  5. [quote name='jola_li']Już się zaczynam denerwować tą sterylizacją...[/QUOTE] Jola, przecież to nie Ciebie będą sterylizować...! :diabloti: Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać... :oops: Ale za to trzymam kciuki za HopPannę. :) Zdjęcia jak zwykle cudniaste! :loveu:
  6. Przedwczoraj wpłynęło 50zł od Bakusiowej. Dziękujemy! :Rose: Zapłaciłam też Murce za hotelowanie Kajtuna. Post rozliczeniowy zaktualizowałam. Murka, cieszę się, że wróciłaś do zdrowia. Wiem, że z wyprowadzaniem nie ma problemu :) ...tylko z wracaniem bez Ciebie. Chodziłomi o to, że wcale by Kajtowi nie zaszkodziło trenowanie chodzenia na smyczy, a wręcz pomogło.
  7. [quote name='Nutusia']Chmurcia wczoraj... nie przepuściła Lesia, który chciał wejść za Sławkiem do łazienki!!!! Leżała na swoim posłanku pod kaloryferem przy otworze po drzwiach i warczała. A Lesio przebierał łapkami w miejscu, nie wiedząc jak ją... obejść ;) W końcu zawołałam ją do siebie i Lesio w tm czasie się przemknął. Niby taki król haremu, a jak przyjdzie co do czego... prawdziwy facet - babie nie podskoczy :)[/QUOTE] Co jedna, to lepsza! :) A Nutusia nie dość, że prześliczne suczki DeTuje, to jeszcze terapię śmiechem czytelnikom serwuje!
  8. [quote name='Nutusia']Hopcia wczoraj pobiła rekord swej hopkości, a jednocześnie sprytu... Nie mogąc się dopchać do głaskania, gdy siedziałam przy stole otoczona wianuszkiem większych od niej psiaków, wskoczyła na... Lili:crazyeye: odbiła się od jej grzbietu i w ułamku sekundy już siedziała na moich kolanach, oblizując raz moją twarz, a raz talerz po moim obiedzie!!!!:evil_lol:[/QUOTE] Podczytuję, podczytuję... i jak raz wymiękłam! :eek2: Hopka jest mistrzynią świata w hopkaniu :) a jola_li w pisaniu o niej wierszyków. :) [COLOR=#808080]Że też mnie taki widok ominął... buu. [/COLOR]
  9. [B]Kajtun[/B], Ty łobuzie...! :mad: [B] Murka[/B], a tak serio, może to by wcale nie był zły pomysł, żeby TŻ wyprowadzał Kajta na smyczy? Kajt by się uczył ładnego chodzenia na smyczy, a Ty mogłabyś zdrowieć w spokoju. :) A jak tam nogi teściowej? Może ona by go mogła zaprowadzać do boksu...? [B]PS.[/B] Doszły kolejne wpłaty. :) Zaraz spróbuję ogarnąć rozliczenie. [COLOR=#0000cd][B]EDIT:[/B][/COLOR] Po uwzględnieniu ostatnich wpłat, czyli: [COLOR=#008000]10zł[/COLOR] - zebrazebra za bazarek inki33 "książki+klawiatury" 20.10.2012 [COLOR=#008000]20zł[/COLOR] - alice midnight - dopłata za bazarek zebrazebra [COLOR=#00ff00](?)[/COLOR] 20.10.2012 [COLOR=#008000]10zł[/COLOR] - Ewka90 za bazarek inki33 "książki+klawiatury" 26.10.2012 [SIZE=2][COLOR=#008000]120zł[/COLOR] - Lida (podwójna deklaracja za X, XI i XII) 29.10.2012 [/SIZE][COLOR=#008000]150zł[/COLOR] - eossi - wpłata jednorazowa 02.11.2012 [COLOR=#008000]30zł[/COLOR] - alice midnight (deklaracja XI) 06.11.2012 [COLOR=#008000]30zł[/COLOR] - dkfopt (deklaracja XI) 06.11.2012 [COLOR=#008000]20,50zł[/COLOR] - tatankas za bazarek inki33 "książki+klawiatury" 07.11.2012 [SIZE=3][COLOR=#800080][B][U]SALDO AKTUALNE[/U][/B][/COLOR] na dzień [B]08.11.2012[/B][/SIZE] wynosi [SIZE=2][/SIZE][U][SIZE=4][COLOR=#800080][B]+413,40[/B] zł[/COLOR][/SIZE][/U] Wystarczy nam na obecny miesiąc hotelowania. :multi: [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy![/B][/SIZE][/COLOR] :Rose:
  10. [quote name='Nutusia']Inko, Szefek teraz wygląda cudnie - wcześniej był bardziej okrąglutki i Doktor nie był zadowolony ;)[/QUOTE] Szefunio to straszny słodziak - od początku był cudny! :loveu:
  11. Wawerku, a padł może "pomysł", że ta narośl to może nawalająca ślinianka...? Tak mi się tylko skojarzyło po Kajtunowych doświadczeniach (że zmalała po antybiotyku), chociaż miejsce może dziwne, ale ja się tam na anatomii nie znam... :oops: A Szefunio się zaokrąglił co nieco, hihi. ;)
  12. Przepraszam za kilkudniową nieobecność, ale choróbsko mnie zmogło... Wracam do zdrowia, więc zaglądam do Kajtula. [COLOR=#ff0000][B]Dziękuję wszystkim Obecnym za obecność i Pomagającym za pomoc![/B][/COLOR] :loveu: Postaram się szybko zaktualizować konto Kajta, bo wpłaty mi zameldowały zebrazebra+alice, Lida i Ewka90. Sprawdzę i spróbuję ogarnąć... [COLOR=#0000cd][B]EDIT:[/B][/COLOR] [B]20.X[/B] wpłynęło: [B] [COLOR=#008000]10zł[/COLOR] [/B]od [B]zebrazebra[/B] za bazarek "książki+klawiatury" [COLOR=#006400][B]20zł[/B][/COLOR] od [B]alice midnight [/B]- [I][B][COLOR=#ff8c00]nie kumam, za co??[/COLOR][/B][/I] [B]26.X[/B] wpłynęło [COLOR=#008000][B]10zł[/B][/COLOR] od [B]Ewka90[/B] za bazarek "książki+klawiatury" [COLOR=#b22222][B]DZIĘKUJEMY![/B][/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [COLOR=#0000cd][B]EDIT 2:[/B][/COLOR] [SIZE=3][B]29.X[/B] doszło [COLOR=#008000][B]120zł[/B][/COLOR] - ciocia [B]Lida[/B] postanowiła wysłać podwójną deklarację za X, XI i XII.[/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]PRZEWIELKIE DZIĘKI !!! [/COLOR][/B]:loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE] [COLOR=#0000cd][B]EDIT 3:[/B][/COLOR] [SIZE=3][B]02.X[/B] Kajtuniasty dostał [COLOR=#008000][B]150zł[/B][/COLOR] :multi: od Cioci [B]Eossi[/B] :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff8c00][B]DZIĘKUJEMY !!![/B][/COLOR][/SIZE] Po weekendzie zaktualizuję post rozliczeniowy. [B]Alice[/B], odezwij się proszę do mnie by fon albo mail.
  13. Trzymam kciuki za cierpliwą "walkę" z Myszkowymi strachami. :kciuki:
  14. [quote name='Murka']Koleżanka to chyba bardziej dokucza Kajtkowi niż on jej, to ona prowokuje go do gonitw ;) Frajdę mają oboje jak widać :) Z teściową zrobiliśmy tak, że od dłuższego czasu to ona wypuszcza Kajtka rano z boksu... I jakoś Kajtek stwierdził, że nie jest taka zła :)[/QUOTE] Fajnie, że z teściową OK. :) A jeszcze fajnie, że "kombinujesz" i masz skuteczne (!) pomysły. :)
  15. [B]Murka[/B], dzięki za pocieszanki! :) Jak to dobrze, że Kajtun może się tak wybiegać. Te zębiska (na drugim zdjęciu) wystawione na koleżankę to takie więcej straszliwe. ;) Ale chyba koleżanka (BTW - jak ma na imię?) jednak nie została zjedzona...? A jak się mają nogi teściowej? Dałaś radę trochę go oduczyć takich zachowań czy stosujesz metodę unikania/ograniczania ich kontaktów?
  16. Zeberko, jeśli masz wenę, to zrób jeszcze raz bazarek z moich fantów (bez książęk). Ubyły malowane ręcznie butelki (podczas przemeblowania...),doszedł talerzyk do kompl. z filiżanką. I ciśnij mnie od niedzieli po południami, żebym zdjęcia porobiła, bo jeszcze fanty mam. Pozdrawiam i spadam na razie. ;)
  17. [B]Murka[/B], wielkie dzięki za zrozumienie! :) Właśnie dziś dotarł przelew od zebrazebra z jej bazarku, więc puściłam przelew do Ciebie: Hotelowanie Kajtuna od 13.09.2012 do 12.10.2012 (360zł) + szczepienia (wścieklizna+wirusówki) (44zł) + dojazd (6,20zł) = 410,20zł [B]Zeberko[/B], rozumiem, że kwota 105zł to 98zł z Twojego bazarku i 7zł zapłata za Twoje zakupy na moim bazareczku? Pytam, bo muszę "zaksięgować" w poście rozliczeniowym... [B][COLOR=#0000cd]EDIT[/COLOR][/B]: Aha, już wiem! Miło mi poinformować, że cała kwota [COLOR=#008000][B]105zł[/B][/COLOR] jest [B][COLOR=#008000]z bazarku zebryzebry[/COLOR][/B]. :) Tzn. 98zł+7zł nadwyżki od Zeberki! :loveu: [COLOR=#0000cd][B]EDIT:[/B][/COLOR] Niestety [COLOR=#ff8c00][B]stan konta [/B][/COLOR][B]Kajtuna[/B][COLOR=#FF8C00][B] na 18.10.2012 [/B][/COLOR][B]wynosi[/B][COLOR=#FF8C00][B] +22,90zł[/B][/COLOR] :(
  18. [quote name='zebrazebra']Super! :multi: Właśnie zrobiłam przelew ze swojego bazarku :), potwierdź proszę.[/QUOTE] Dzięki! :) Jak dotrze, to potwierdzę. Skoro teraz jeszcze nie ma, to zapewne już jutro.
  19. Uff... :oops: no to się odważyłam i taki skromniutki zmontowałam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233645-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-KT-dla-Kajtuna-do-30-X-2012-godz-22?p=19822709#post19822709"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233645-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-KT-dla-Kajtuna-do-30-X-2012-godz-22?p=19822709#post19822709[/URL] Zapraszam do: - oglądania - kupowania - podrzucania - zapraszania innych - czynienia konstruktywnych uwag :p
  20. [B]Kajtulu[/B], tyle czasu już minęło, a ja wciąż tęsknię za Tobą... :-( Byłam jednak "za miękka", byś mógł zostać z nami. Ty potrzebujesz Ludzia, który będzie Cię mądrze kochał i umiejętnie wychowywał. Kogoś, kto będzie stanowczy w pokazywaniu zasad, konsekwentny w ich egzekwowaniu, cierpliwy w dochodzeniu do całkowitego przestrzegania przez Ciebie tych zasad. Kogoś, kto dzięki swej ogromnej miłości i doświadczeniu pokaże Ci drogę do beztroskiego psiego życia. Jeszcze raz - przepraszam... :oops: [B]Murko[/B], Kajcine konto bardzo skromnie się obecnie prezentuje :( - mówiąc górnolotnie... Czy wolisz, żebym Ci przelała kwotę, która jest, a potem resztę czy mam zaczekać aż spłynie kasiora z bazarku Kochanej zebryzebry i wtedy wpłacić całość? [B]Alice[/B], czy Twój telefon gada wreszcie ludzkim głosem...?
  21. Przelałam swoją deklarację za X 2012. :) Niestety, zalegam za IX i nie wiem, czy mi się uda to uzupełnić... :( Zaraz ogarnę post rozliczeniowy, czyli ten: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] Alice, myślę, że konto Kajcine wrócimy do Ciebie po opłaceniu aktualnego hotelowania. Co Ty na to? Jeżeli się zgadzasz, to przypomnij o tym Kajtunowym fanom po 15 X. I pozwolę sobie (dla porządku :diabloti: ) wkleić tu listę ogłoszeń zakupionych przez alice: [quote name='saphira18']Kajtun: 1.[URL]http://tablica.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 2.[URL]http://www.neeon.pl/296345-kajtun-dogadamy-sie.html[/URL] 3.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189775.html[/URL] 4.[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kajtun,73837[/URL] 5.[URL]http://top-ogloszenia.net/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 6.[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5_Lubelskie/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 7.[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/127584/Kajtun---DoGadamy-sie/[/URL] 8.[URL]http://www.petworld.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 9.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62042,Lw==.html[/URL] 10.[URL]http://www.eoferty.com.pl/kajtun_dogadamy_sie_304155.html[/URL] 11.[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kajtun---DoGadamy-sie--id50282.html[/URL] 12.[URL]http://lublin.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/kajtun-dogadamy-sie,id1560a5j229101.html[/URL] 13.[URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/320487306/lublin-Kajtun-DoGadamy-sie.html[/URL] 14.[URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=256294&catid=26&Itemid=11[/URL] 15.[URL]http://janow-lubelski.swistek.pl/kajtun-dogadamy-sie-_169322.html[/URL] 16.[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Kajtun_-_DoGadamy_sie_9955.html[/URL] 17.[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/261584-kajtun-dogadamy-sie--oferta-janow-lubelski/[/URL] 18.[URL]http://polskastrefa.pl/lublin/zwierzeta/psy/kajtun__dogadamy_sie,8tnm[/URL] 19.[URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,kajtun_dogadamy_sie_,47320.html[/URL] 20.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13595,kajtun.html[/URL] 21.[URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/18253,Kajtun---DoGadamy-sie.htm[/URL] 22.[URL]http://owi.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 23.[URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/kajtun-dogadamy-sie-l33901.html[/URL] 24.[URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5054385[/URL] 25.[URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44652/kajtun---dogadamy-sie_/[/URL] 26.[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/kajtun-dogadamy-sie/1998632[/URL] 27.[URL]http://lubelskie.gumtree.pl/[/URL] - link aktywacyjny na mailu 28.[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/kajtun-dogadamy-sie-21260817.html[/URL] 29.[URL]http://lubelskie.olx.pl/[/URL] 30.[URL]http://lublin.lento.pl/kajtun-dogadamy-sie_,587062.html[/URL] Powodzenia!:smile:[/QUOTE] To stąd: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-ogłoszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY?p=19753596#post19753596"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232492-Ekspresowe-ogłoszenia-edycja-VII-zbieramy-na-transport-ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY?p=19753596#post19753596[/URL] Aha, i przyszło mi coś do głowy. Sądzę, że jeżeli byłby potrzebny kolejny pakiet,to możemożna by dopisać do tekstu ogłoszenia, że (chyba - trzeba się upewnić) Kajtun ma "zaklepane" bezpłatne konsultacje mailowe u behawiorysty. Chociaż..., bo ja wiem, czy to aby nie odstraszy...
  22. Zaglądam do Dosiaka i pozdrawiam wszystkich jej wiernych fanów. :multi: Kajtun niestety nie ma już takiego powodzenia... :-(
  23. Murka, dzięki za trzymanie ręki na pulsie Kajtunowej paszczy. Cieszę się, że jest dobrze. Alice, a jaki tekst do tych zamówionych ogłoszeń wysmażyłaś? W piątek płynęły deklaracje stałe od dkfopt 30zł i alice midnight 35zł. Aktualnie Kajt ma 278,10 zł. Dojdzie jeszcze moja deklaracja i bazarek zebrazebra. Mam nadzieję, że wystarczy na szczepienia i bieżący m-c u Murki...
  24. [B]Murka[/B], dzięki za działania resocjalizacyjne. :diabloti: Właśnie puściłam przelew: kwota: 379 zł data (u mnie): 12.09.2012 tytułem: hotelowanie (14 VIII - 12 IX) 360zł + leczenie kk 25zł + Fiprex 6zł - 12zł nadpłata [SIZE=3][COLOR=#800080][B] [U]SALDO AKTUALNE[/U][/B][/COLOR] na dzień [B]12.09.2012[/B][/SIZE]: [SIZE=2][COLOR=#000080][B]+225 [/B]zł (saldo początkowe)[/COLOR][B][COLOR=#006400] +1686,10 [/COLOR][/B][COLOR=#006400]zł (wpłaty)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#ff0000][B]-1698[/B] zł (wydatki) [/COLOR][/SIZE] = [U][SIZE=4][COLOR=#800080][B]+213,10[/B] zł[/COLOR][/SIZE][/U] [B]Alice[/B], myślę że pora robić Kajtunowi ogłoszenia. Kto tu jest specem od wystawiania...? Bezpłatnie? Płatnie? Pakiet z bazarku...? Może pokombinuj(my) nad tekstem, np. na bazie opisu Murki i częściowo starych ogłoszeń? [B]Cioteczki i Wujciowie[/B], prosimy o pomysły i propozycje. :oops: [COLOR=#0000ff][SIZE=2]PS.[/SIZE][/COLOR][COLOR=#A9A9A9][SIZE=2] [U]Alice[/U], chciałabym się umówić na zwrot pożyczonej klatki. Napisz mi, proszę, mailem, jakie są aktualnie możliwości...[/SIZE][/COLOR]
  25. Cieszę się Kajteczku, że choróbsko przegnałeś! :) A od teściowej nóg wara! diable rogaty! :mad: Zaraz przysiądę, żeby ogarnąć rozliczenia, bo zaległości mi się troszkę zrobiły... :oops: ...ale córki początek roku w nowej szkole - chyba rozumiecie.... W każdym bądź razie doszło za [B][U]bazarek zebrusi[/U][/B] [COLOR=#0000cd]z nadpłatą[/COLOR] :) i stała od [B][U]alice[/U][/B]. :) [B][COLOR=#0000cd]EDIT:[/COLOR][/B] Dziś doszła też stała od [B][U]dkfopt[/U][/B]. :)[B] [COLOR=#ff0000]Dzięki przewielkie![/COLOR][/B] :loveu: Niestety, ze względu na wydatki szkolne, muszę zawiesić deklarację na m-c. Tzn. właściwie "odroczyć", bo zamierzam postarać się wyrównać w październiku. Jakby była kompletna bida u Kajtuna, to będę żebrać po prywatnych sympatykach. :diabloti: [B][COLOR=#0000ff]EDIT:[/COLOR][/B] Mój post rozliczeniowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] wreszcie zaktualizowany. [SIZE=3][COLOR=#800080][B][U]SALDO AKTUALNE[/U][/B][/COLOR] na dzień [B]06.09.2012[/B][/SIZE]: [U][SIZE=4][COLOR=#800080][B]+579,10[/B] zł[/COLOR][/SIZE][/U] obliczenia w skrócie: [SIZE=2][B][COLOR=#800080]+225 [/COLOR][/B][COLOR=#800080]zł[/COLOR][B][COLOR=#006400] +1686,10 [/COLOR][/B][COLOR=#006400]zł[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#008080][B] +12[/B] [/COLOR][COLOR=#008080]zł (nadpłata u Murki)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#ff0000][B]-1319[/B] zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#b22222][B]-25[/B] zł (dług za leczenie kataru)[/COLOR] [U]w tym[/U]: [COLOR=#0000cd][B]+592,10[/B] zł u mnie[/COLOR] [COLOR=#b22222][B]-13[/B] zł u Murki[/COLOR]
×
×
  • Create New...