-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
[B][COLOR=black]Info z hoteliku wraz z aktualnymi zdjęciami Nutka :[/COLOR][/B] [B][COLOR=black][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][I]"przesyłam fotki Nutka ale są bardzo kiepskie bo robione z ukrycia tak żeby go nie stresować - on niestety panicznie boi się lapmy i pstryknięcia aparatem".[/I][/COLOR][/B] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7435/n12i.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2261/n34t.jpg[/IMG]
-
Oj szkoda, szkoda, ze u Pani Agnieszki nie moze byc dluzej. Trudno. Jest jeszcze 2 tyg do stycznia, moze uda sie cos Wam zdzialac z DT w W-wie ? No a jesli nie.. to trzeba korzystac z oferty domku co jest chetny w Oswiecimiu. Moze by dopytac ciotek z tych okolic, ktory lekarz tam jest szczegolnie dobry ? danavas z Otoz Animal Lubliniec mozecie podpytac. Z pewnoscia wskaze dobrego lekarza.
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
tobciu replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dawno na watek Rudego nie zagladalam, przejrzalam 4 strony - i takie dobre weisci :) :) :) Ogromne, ogromne podziekowania dla wszystkich zaangazowanych w Jego pomoc. I dla domku co dal psu schornienie - na zawsze :) Bede zagladac nadal, by dowiedziec sie co z lapka. Rudasku vel Misiu :) Zdrowiej ! -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
tobciu replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
aaaa... no dobra, to jeszcze paznokcie u nog mi zostaly do obgryzania ;-) -
Dlatego dwa razy pare zlotych podeslalam :) Izabela M to ja. Wiem, ze potrzeba pieniedzy.. Ile moglam narazie, tyle dalam. Przepraszam, ze nie wiecej, ale Bosco to kolejny pies wspomagany. Chcialabym wiecej.. no ale.. Aktualnie mam bazarek dla Nutka i dla Adiego. Jak sie skonczy w pierwszym tygodniu stycznia, rozlicze - to w kolejnym ujme Bosco.
-
[INDENT][INDENT][LEFT][SIZE=2]Czy cioteczki się nie pogniewają ? :[/SIZE][/LEFT] [CENTER] [SIZE=4][B]Zapraszam, Zapraszam :)[/B] [B]Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha [/B] [B]fanty dla Adiego i Nuta :)[/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12"][B][SIZE=3][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][/CENTER] [/INDENT][/INDENT]
-
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
tobciu replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[INDENT][INDENT][LEFT][SIZE=2]Mam nadzieję, że cioteczki i Balonik się nie pogniewają ? Wszak to bazarek dla kolegi Balonika :)[/SIZE][/LEFT] [CENTER] [SIZE=4][B]Zapraszam, Zapraszam :)[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha [/B] [B]fanty dla Adiego i Nuta :)[/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12"][B][SIZE=3][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][/CENTER] [/INDENT][/INDENT] -
[INDENT][LEFT][SIZE=2]Czy cioteczki i Gucio się nie pogniewają ? :[/SIZE][/LEFT] [CENTER][SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][B]Zapraszam, Zapraszam :)[/B] [B]Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha [/B] [B]fanty dla Adiego i Nuta :)[/B][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12"][B][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/SIZE][/B][/URL][/CENTER] [/INDENT]
-
jestem ze Szczecina. Chodze z psem (chyba sredni on jest..) i na wybieg w Lasku Arkonskim i na Chopina i na Psia Polane. I bawią się tam i laby, i bulle i owczarki i male kundelki do lydki i szczylki i dorosle.. I mi to starcza. Ustawianie sie psow bedzie zawsze. Poki co jesli widywalam kogos z psem mniej przyjaznym - to zawsze byl to pies na smyczy. Przeciez te psy tez musza sie socjalizowac na wybiegu, prawda ? A wlascicieli z yorkami przyznam, jak mam psa 1,5 roku na tych wybiegach nie widzialam. podzial : jeden pies = jeden czlowiek nie podoba mi sie.. Ok, jeden czlowiek i 4 psy - rzecz jasna wlasciciel nie zapanuje w razie W. Ale ktos z dwoma psami, ktore sie razem wychowuja, znaja tez nie moze.. ? Takze jestem sceptyczna. Moze na poczatek mozna by bylo pomyslec o wybiegu stricte dla malych psiakow tylko i wylacznie ? Ale jesli mialoby to wygladac tak jak w linku : http://psieforum.com/viewtopic.php?t=1954 to ok - przyjdziemy :)
-
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
tobciu replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Nie pogniewacie się jak wtrącę się tu z zaproszeniem ? [INDENT][CENTER][B][SIZE=5]Zapraszam, Zapraszam :)[/SIZE][/B] [B][SIZE=5]Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]fanty dla Adiego i Nuta[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12"][B][SIZE=4][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][/CENTER] [/INDENT][/INDENT] -
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
tobciu replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
uff.. dobry i taki wyrok. Czyli cos sie zmienia :) Piesku, czuje sie bezradnie nie moc dac Ci domu - ale MOOOOOOCNO trzymam by Cie TWOJ na zawsze dobry czlowiek wypatrzyl. Mocno trzymam. -
Gubińskie bezdomniaki - wątek informacyjno - plotkarski
tobciu replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Nie pogniewacie się jak wtrącę się tu z zaproszeniem ? [INDENT][CENTER][B][SIZE=5]Zapraszam, Zapraszam :)[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5]Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]fanty dla Adiego i Nuta :)[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12"][B][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/SIZE][/B][/URL][/CENTER] [/INDENT] -
LORA i ROKI - pan do szpitala, psy na ulicę... POMOCY!!!
tobciu replied to tayga's topic in Już w nowym domu
jej.. czuje sie bezradna.. nie wiem jak pomoc :( -
BOSCO jest BOSKI. Taki czekoladowy Apollo. Naprawde piekny. Jak ktos go mogl oddac i miec odwage cywilna spojrzec w te piekne oczy.. Eh... ludzie. Ciesza bardzo informacje, ze zdrowie chlopaka nie jest zle i kolejne badania niweluja obawy. Zycze by chlopak znalazl swoja przystan, a poki co by udalo Wam sie zorganizowac cos dla niego. DT, czy DS nie wspomoge niestety :( Ale paroma zlotymi i bazarkiem jak bedzie trzeba zawsze.
-
Bosco, cioteczki nie gniewajcie się, że wstawię tu link do bazarku : [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO ![/B][B]!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL]
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
[INDENT][INDENT]Dumo, Cioteczki nie pogniewacie się jak wtrące się tu z bazarkiem dla innych psiaków ? [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL] A Adi to nie kolega Dumy czasem ? :) [/INDENT][/INDENT] -
[INDENT][INDENT]Cioteczki nie pogniewacie się jak wtrące się tu z bazarkiem dla innych psiaków ? [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
-
[INDENT][INDENT]Misiu, Cioteczki nie pogniewacie się jak wtrące się tu z bazarkiem dla innych psiaków ? [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]