Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Psisko kochane nie daj sie ! Liscie kapusty - nie probowalam, ale tez slyszalam, ze dzialaja. Nie zaszkodzi sprobowac.
  2. Trzymam kciuki za dobra dla Mikunia decyzje - jaka by ona nie byla. Jesli odmowna - cale szczescie, ze teraz. Kochajacy Go ludzie czekaja gdzies indziej na Niego. Jesli pozytywna - oby to byl najlepszy dom dla Niego na zawsze. Mikuniu ! Bedzie dobrze !
  3. [quote name='siekowa'] Fajne spojrzenie ma na tym zdjęciu. Urósł, łapki się wydłużyły. Uszka bardziej rozłożyły na boki. :) Plutku, zdrowiej !
  4. :( chlopaku.. nie rob takich kawalow.. Zdrowiej nam psino. Czekam niecierpliwie na wiesci jak sytuacja maluszka. Zdjecia ze smakolykami - alez mnie rozczulilyscie :) Dziekuje.
  5. [quote name='Foksia i Dżekuś']Dołaczam sie do tych życzen . Bede napewno u \nutka zaraz po Nowym roku ,bo mój aparat sie zepsuł wiec musze wziasc od \marty ten co jej pozyczylam wiec moze uda mi sie zrobic jakies zdjecia[/QUOTE] prosimy bardzo o fotki, jak tylko sie uda. I prosimy o podkarmienie lakociami chlopaka. :) W styczniu cos Mu podesle.
  6. Nestor, kochany :) Dogadaj sie. To WIELKA szansa dla Ciebie :)
  7. cioteczko kochana, cegielkowego allegro byla juz jedna edycja. Moze uda sie i drugie. Ale jesli zechcesz pomoc, to przeslij bardzo prosze co mozesz na konto podane na poczatku watku. Kupowanie cegielek na allegro wiaze sie z koniecznoscia placenia prowizji przez wystawiajacego dla allegro. Dlatego tez - kto jest na dogo, sledzi watek, to niech wplaca bezposrednio na fundacje pod ktorej opieka jest dana bieda. A allegra cegielkowe sa dla osob, ktore nie sa na dogo, nie sledza watku tutaj, ale sledza np na facebooku, albo uslysza od kogos znajomego o historii danego czworonoga. Takze zapraszamy :)
  8. [B]Nutku, oby nadchodzący rok przyniósł Ci nowy, ciepły, kochający dom i człowieka co nigdy, przenigdy nie da Ci krzywdy zrobić.[/B]
  9. [B]Gacuniu, zycze Ci by kolejny rok przyniosl Ci cieply, kochajacy dom, wlasnego czlowieka, co nigdy, nigdy nie pozwoli Ci krzywdy zrobic.[/B]
  10. O kurcze... Znowu.. Tessa, lwia królewno, nie poddawaj się, tyle przeszłaś, jesteś silna !
  11. Wielki calus dla Twojej Rodzinki !!!! :) Nie tylko Tobie, ale i nam prezent zrobili ta decyzja :)
  12. Przeczytalam watek od poczatku. Uff... jak to dobrze, ze zdarzylyscie z zabraniem go. A czytalam z tym wiekszym zaangazowaniem, ze w podpisie mam NUTKA uratowanego przez tamb, ktory przebywa w hotelu kolo Krakowa, ale nadal panicznie sie boi. Poczytam jutro informacje o szkole Pana Marka. Moze i Nutek mialby szanse zaufac czlowiekowi na nowo. Gdyby ktoras cioteczka zechciala zajrzec na bazarek dla Nutka i dla Adiego zapraszam. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12"][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/B][/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/edit_preview.php?l=img707/9541/doreklamy1d.jpg&action=rotate[/IMG]
  13. Duszku, robilam dzis porzadki w folderze biednych bied.. I obejrzalm Twoje zdjecia, filmik.. Machasz czasem do nas ogonkiem ? :) **** Cioteczki kochane nie pogniewacie sie za zaproszenie na bazarek ? http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811
  14. Gdyby ktoś uradowany infromacjami o Rudym zechciał pójśc na bazarek - zapraszam :) [B][SIZE=4]Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha [/SIZE][/B][B][SIZE=4]fanty dla Adiego i Nuta[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/SIZE][/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/edit_preview.php?l=img707/9541/doreklamy1d.jpg&action=rotate[/IMG]
  15. Maluchu, co tak cicho u Ciebie ? Udalo sie zalatwic transport ? (czytalam na fb)
  16. Oj, juz przelewam pieniadze. Zapomnialam, tak to jest, jak nie robi sie przelewu zaraz po zadeklarowaniu sie. ciesze sie, ze Tediemu sie udalo. :) I mocno Cie przytulam danavas, bo wiemy jakie rozterki przezywasz. :glaszcze:
  17. Ciocia Daga zrobila kostkowy bazarek dla psiakow. Gdyby ktos chcial sprawic swojemu podopiecznemu, czy pupilowi przyjemnosc zapraszam : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219789-Ko%C5%9Bci-wo%C5%82owe-smaczki-dla-psiaczka-du%C5%BCego-i-ma%C5%82ego-dla-%C5%81atusia-na-DT-do-2.01.12-g20-00[/URL]
  18. [quote name='paulinken']To zrób, ciocia. Ogłoszenia też by się przydały.[/QUOTE] Taki mi wyszedł, może byc ? Podlinkowany. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Nie-chce-marznąć-w-schroniskowej-budzie..."][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg824/scaled.php?server=824&filename=nestorbanermaly.jpg&res=medium[/IMG][/URL]
  19. [quote name='doddy']O Bosco myślała jedna rodzina, byli nawet u niego, ale od razu zrezygnowali jak usłyszeli o wizycie przedadopcyjnej i kontrolach.[/QUOTE] To dobrze, ze zrezygnowali. Az się boje pomyslec co mogliby miec do ukrycia.
  20. Nie pogniewacie sie za zaproszenie na bazarek ? Zapraszam, Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha fanty dla Adiego i Nuta :) http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811
  21. Przeczytalam historie Kinga. Trzymam kciuki i bede zagladac.
  22. A banerek potrzebujecie ? Ktoras cioteczka oferowala w watku, ale chyba nie zostal zrobiony ? Moge zrobic, jakby sie zdublowaly - to wybierzecie co bedziecie uwazaly.
  23. Gdyby ktoras miala czas i chec - zapraszam na bazarek dla dwoch astowatych chlopakow : [CENTER][SIZE=3][B]Zapraszam[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Kolorowe, cieszą oko, cieszą ducha [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]fanty dla Adiego i Nuta[/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12"][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/SIZE][/URL][/CENTER] [IMG]http://img707.imageshack.us/edit_preview.php?l=img707/9541/doreklamy1d.jpg&action=rotate[/IMG]
  24. Cześc dziewczyny, przepraszam, ze przyszlam z zaproszeniem na bazarek. Watek Nestora przeczytalam (zakochana w bullowatych). Zapisuje watek i bede udostepniac, rowniez na FB sie "dolaczylam". Tylko tyle moge pomoc.. :( Bo domem niestety nie.. :( Bardzo mi zle z ta bezradnoscia wobec krzywdy czworonogow.. Trzymam kciuki za Nestora. Moze by jakis kubraczek mu zakladac do tej budy. Zawsze to cos.
×
×
  • Create New...