-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
deklaracja grudniowa przelana. Uwazaj z tym wpadaniem furciaczek. Ja mam naderwany przyczep miesniowy po tym jak wpadl na mnie moj wlasny pies na wybiegu tydzein temu .. I teraz kustyk, kustyk..
-
Na wybiegu moje psisko bawi sie z fajna suczka husky. Rozmawialam z wlascicilka suczki. Historia psa po przejsciach... Oddana przez pierwszych wlascicieli do warsztatu po wielkokrotnych wyworzeniach psa (zawsze wracala). Pies bity. Z tego warsztatu poprzez znajomego nowej wlascicielki trafila do Niej wlasnie. Pod Jej opieka psina doszla do rownowagi w ciagu 5 miesiecy :) Co wydaje mi sie bardzo krotkim czasem. A bala sie ludzi, chowala sie za meble, na wybiegu trzymala sie z dala od psow. Ect. A teraz... wulkan energii i radosci. Gdybym nie uslyszala tej historii w zyciu bym nie powiedziala, ze miala ciezka przeszlosc. Moze jej przezycia nie byly tak drastyczne jak Nutka. A moze tak. Ale pewne jest, ze przy czlowieku co ja pokochal otworzyla sie i jest szczescliwa. Eh, Nutku, gdzies chodzi czlowiek co pokocha i Ciebie.
-
Czesc, dawno nie zagladalam i trzy strony watku do nadrobienia mialam. Hm... wiesci o wlascicielu nie nastrajaja dobrze.. Oglaszajcie Bruna z dala okolicy tego faceta.
-
[quote name='zula131']Jestem z Wami od samego początku, chociaż nic nie piszę. Ciągle myślę o Nutku, strasznie zapadł mi w serducho :( I tak mi przyszło do głowy, żeby spróbować jakoś rozgłosić jego historię, spróbować z deklaracjami, bazarkami i czym się da i - zobaczcie, proszę na tym wątku (jest niedługi, ma tylko 9 stron) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214371-Ogromny-cia%C5%82em-i-Ogromny-strachem_-BERNARDYN-Kordo-zamieszka-u-szkoleniowca_%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/URL] Może ten pan Marek potrafiłby go otworzyć, on pomógł już niejednemu wycofanemu psu...[/QUOTE] tamb rozmawiala z Panem Jackiem z Wesolej Lapki, behawiorystą, ktory tez swoja pomoc oferowal. Doradzil, by obce osoby zachecaly go smakolykami, tak by zaczal kojarzyc ze czlowiek moze rownac sie przyjemnosc. Tylko w hoteliku za duzo obcych osob nie ma. Przeczytam watek bernardyna, moze cos nowego jest, co mozna by wykorzystac u Nutka. Tamb pewnie w miare czasu tez przejrzy. Generalnie to chlopakowi potrzebny jest jego wlasny czlowiek/dom co bedzie z nim pracowal. A tego akurat narazie jak na lekarstwo..