Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Nutkowa grudniowa deklaracja wlasnie przeslana. Jak sie deklarowalam, to pisalam ze do grudnia 2011. Togaa skresl to prosze. Przeciez chlopaka nie zostawie bez tych paru zlotych..
  2. [quote name='buuterfly']A tu na dogo póki co mamy deklarację od: monikab na 20zł miesięcznie Emma53 20zł miesięcznie Czyli żeby zacząć myśleć o hotelu brakuje nam 260zł ;([/QUOTE] ja tez deklarowalam 10 zl przelalam 09/11 i wlasnie przed chwila 02/12
  3. deklaracja grudniowa przelana. Uwazaj z tym wpadaniem furciaczek. Ja mam naderwany przyczep miesniowy po tym jak wpadl na mnie moj wlasny pies na wybiegu tydzein temu .. I teraz kustyk, kustyk..
  4. Czesc Plutku, Czesc Cioteczki, dobrze pamietam, ze Pluto mial miec w czwartek usg ? Jesli tak - to napszcie prosze jakie wyniki, co wet powiedzial/-a ?
  5. Witaj Lolku :) Jakie nowe ksiazki przeczytales ? :)
  6. Maluszku.. jaki Ty jestes piekny. Te Twoje smutne, rozumne oczka... Czekam na wiesci z usg. Mam nadzieje, ze teraz bedzie juz wszystko dobrze. I obys swieta spedzil obok Swojego Wlasnego na Zawsze Czlowieka..
  7. Hej. jestem na zaprosznie Dagi. Zapisuje psine. skontaktujcie sie moze z Emirem od suni Tessy. Pewnie podpowiedza wiele rzeczy. Tesse uratowali. Podajcie prosze numer konta. Trzeba zbierac na leczenie Sziry.
  8. Maluszku :) jestes piekny, slodki, kochany. Zdrowiej ! Gdzies czeka dla Ciebie domek !
  9. W allegro jest, by keirowac przelewy z dopiskiem dla PLUTA. Osoby, ktore kupia na allegro da sie "zlokalizowac" nawet jesli zapomna dopisac.
  10. Teraz chyba dziala. Podlinkowany. To moj pierwszy banerek, tak na szybko, bo chlopakowi wszystkiego teraz potrzeba. Jesli ktoras doswiadczona cioteczka zrobi na spokojnie porzadniejszy banerek - to sie zamieni. Picacca nie ma polskiej czcionki dlatego jest "BLAGAM" zamiast "BŁAGAM".
  11. chyba tylko w gazecie lokalnej, czyli okolice Krakowa jak sie domyslam ? Tak ?
  12. cos podlinkowanie nie dziala :-// na ta chwile sie poddaje. Wszystko robie tak jak powinnam, a nie dziala.. moze rano.
  13. zrobilam banerek dla Pluto jak w moim podpisie. To moj pierwszy banerek.. takze prosze o wyrozumialosc. Jak sie dodaje zdjecia w watek - jeszcze nie wiem. Ale Daga mysle, ze jutro wstawi :)
  14. testuje czy banerek Pluta sie wgral w moim podpisie. edit : no i sie nie wgral. Chyba za duzy. moze teraz??
  15. [QUOTE]No własnie ! Jak Go znależć ?[/QUOTE] Teoretycznie wiemy.. tylko praktycznie nie wychodzi.. :niewiem: :-/ Pozmieniam jutro wydarzenie na fb. A bylaby jakas szansa na zdjecie nowe Nutka ?
  16. w najgorszym razie, czy jest mozliwosc zostania paru dni dluzej w lecznicy ?
  17. Na wybiegu moje psisko bawi sie z fajna suczka husky. Rozmawialam z wlascicilka suczki. Historia psa po przejsciach... Oddana przez pierwszych wlascicieli do warsztatu po wielkokrotnych wyworzeniach psa (zawsze wracala). Pies bity. Z tego warsztatu poprzez znajomego nowej wlascicielki trafila do Niej wlasnie. Pod Jej opieka psina doszla do rownowagi w ciagu 5 miesiecy :) Co wydaje mi sie bardzo krotkim czasem. A bala sie ludzi, chowala sie za meble, na wybiegu trzymala sie z dala od psow. Ect. A teraz... wulkan energii i radosci. Gdybym nie uslyszala tej historii w zyciu bym nie powiedziala, ze miala ciezka przeszlosc. Moze jej przezycia nie byly tak drastyczne jak Nutka. A moze tak. Ale pewne jest, ze przy czlowieku co ja pokochal otworzyla sie i jest szczescliwa. Eh, Nutku, gdzies chodzi czlowiek co pokocha i Ciebie.
  18. Czesc, dawno nie zagladalam i trzy strony watku do nadrobienia mialam. Hm... wiesci o wlascicielu nie nastrajaja dobrze.. Oglaszajcie Bruna z dala okolicy tego faceta.
  19. I ja tez witam chlopaka. I trzymam kciuki za znalezienie domu.
  20. [quote name='zula131']Jestem z Wami od samego początku, chociaż nic nie piszę. Ciągle myślę o Nutku, strasznie zapadł mi w serducho :( I tak mi przyszło do głowy, żeby spróbować jakoś rozgłosić jego historię, spróbować z deklaracjami, bazarkami i czym się da i - zobaczcie, proszę na tym wątku (jest niedługi, ma tylko 9 stron) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214371-Ogromny-cia%C5%82em-i-Ogromny-strachem_-BERNARDYN-Kordo-zamieszka-u-szkoleniowca_%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/URL] Może ten pan Marek potrafiłby go otworzyć, on pomógł już niejednemu wycofanemu psu...[/QUOTE] tamb rozmawiala z Panem Jackiem z Wesolej Lapki, behawiorystą, ktory tez swoja pomoc oferowal. Doradzil, by obce osoby zachecaly go smakolykami, tak by zaczal kojarzyc ze czlowiek moze rownac sie przyjemnosc. Tylko w hoteliku za duzo obcych osob nie ma. Przeczytam watek bernardyna, moze cos nowego jest, co mozna by wykorzystac u Nutka. Tamb pewnie w miare czasu tez przejrzy. Generalnie to chlopakowi potrzebny jest jego wlasny czlowiek/dom co bedzie z nim pracowal. A tego akurat narazie jak na lekarstwo..
×
×
  • Create New...