Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. a paznokcie juz u jednej reki obgryzlam - czekajac na wiesci :)
  2. [INDENT][INDENT]Mikusiu, Cioteczki nie pogniewacie się jak wtrące się tu z bazarkiem dla innych psiaków ? [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
  3. Glupio sie czuje, ze ja znowu z bazarkiem.. Cioteczki nie pogniewacie się ? [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL]
  4. Natuniu zagladam do Ciebie, a tu cicho....
  5. [INDENT][INDENT]A przy okazji .. Cioteczki nie pogniewacie się jak wtrące się tu z bazarkiem dla innych psiaków ? [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
  6. HURRRRAAAAAA !!! Oby kazdy watek na dogo mial takie wspaniale zakonczenie :) I oby tych watkow bylo przede wszystkim mniej.. Pesteczko ! Powodzenia :) Dziekuję Biafrze za opieke nad mala, dziekuje Nowemu Domkowi za wielkie serce ! :)
  7. Gacuniu nie pogniewasz się ? I cioteczki proszę, nie bądzcie złe, że zaproszę tu do bazarku : [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL]
  8. Bruno i cioteczki nie pogniewacie się jak wtrące się tu z bazarkiem dla innych psiaków ? :) [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL]
  9. Rufusku i cioteczki nie pogniewacie się jak wtrące się tu z bazarkiem dla innych psiaków ? :) [B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL]
  10. [B][COLOR=black]ZAPRASZAM DO NUTKOWEGO BAZARKU !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Nutkowi towarzyszy Adi.[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/URL] [B]Bardzo proszę Cioteczki o rozpowszechnienie linka wsrod swoich znajomych :)[/B] [B]ZAPRASZAM :)[/B]
  11. Witaj Nutku. Cicho u Ciebie. :( Podnoszę Cie zatem na pierwsza. Swiateczna paczuszka dla Ciebie w drodze. :)
  12. [quote name='Glutofia']To wątek tego dożego dziecka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219189-Zag%C5%82odzone-do%C5%BCe-dziecko[/URL] proponuję też by wklejać do pierwszego postu linki do poszczególnych wątków dotyczących psiaków wyrwanych z tego piekła[/QUOTE] Przylaczam sie do pomyslu. I proonowalabym by zalozycielka / -l wydarzenia oprocz linkow do osobnych watkow na dogomanii, badz na FB rowniez podal bardzo prosze adresy i konta fundacji pod ktorych opieka sa poszczegolne psiaki. To bedzie bardzo przejrzyste i pomoze osoba, ktore zechca wspomoc. Masakra... brak slow..
  13. [quote name='doddy'] Gdyby ktoś chciał wspomóc psiaka, prosimy o wpłaty na konto fundacji z dopiskiem "BOSCO". [B][SIZE=2]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/SIZE][/B] [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/B] PayPal: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/QUOTE] zapisuje watek przystojniaka i zaraz wspomoge co moge. Dzieki przeogromne za ta pomoc, ktora mu juz udzieliliscie. :)
  14. przybieglam z fb, gdzie przeczytalam info o przeszczepie. Jejku !!! Jak dobrze czytac takie pokrzepiajace wiesci :) WIELKIE, OGROMNE dzieki dla wszystkich zaangazowanych w pomoc Mikusiowi ! :loveu: I wielki szacunek dla lekarzy z kliniki - fachowa robota ! :) :multi:
  15. [quote name='siekowa']Daga czy mogłabyś z tych ostatnich zdjęć Plutka zrobić jakąś fajną cegiełkę? :) Nie wiedziałam, że na dogomaniackim bazarku też można sprzedawać cegiełki.[/QUOTE] Jakby Daga nie dala rady, to ja zrobie. Tylko Daga potrafi tak fajne z serduszkami, ect. A ja nie. A to ma byc cegielka - ktora bylaby kupiona w bazarku? Czy taka bardziej proszaca o pomoc ? Czy bardziej dziekujaca za okazana pomoc ?
  16. [SIZE=2]Przejrzalam sklad i jakos nie czuje CanVitu.[/SIZE] [SIZE=2]Dolfos arthrofos 90 tab wydaje mi sie lepszy. To 30 zl.[/SIZE] [SIZE=2]Jesli dacie rade kupic Artflex to super, ale 250 ml kosztuje prawie 100 zl. [/SIZE] [SIZE=2]Wazny jest tez czas stosowania. :[/SIZE] [SIZE=2]Dolfos - 3 miesiace[/SIZE] [SIZE=2]Artroflex - leczniczo 1 miesiac[/SIZE] [SIZE=2]Canvit - to taki zestaw witamin do stosowania chyba co dzien, bez jakis terminow.[/SIZE] [SIZE=2]Nie zaszkodzi, ale czy pomoze ?[/SIZE] Chyba, ze ktoras ciotka przetestowala i stwierdza - sa swietne. :)
  17. mi tez nie ma potrzeby dziekowac - ciesze sie, ze moglam pomoc. :)
  18. [quote name='karusiap']Mysle,ze bardzo przydal by mu sie preparat wzmacniajacy stawy,takie zaglodzenie nie pozostaje bez konsekwencji.....[/QUOTE] Artroflex - zdecydowanie tak. Albo moze to : [URL]http://allegro.pl/dolfos-arthrofos-90-tab-letnia-promocja-zookrak-i1937747246.html[/URL] Suczce owczarka kolegi pomogly te tabletki. A cena przestepniejsza niz Artoflex.
  19. [INDENT][B]Natuniu wybacz.[/B] Ale to malenstwo potrzebuje pomocy. Pluto, znaleziony 31.10 na cmentarzu, operowany mial peknieta przepone i jelita w plucach. Tydzien temu mial druga operacje. Fundusze psiaka na ogromnym minusie. Oto bazarek maluszka, gdyby, ktoras cioteczka zechciala cos wspomoc : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218948-Różności-dla-PSA-i-KOTA-do-10.12.-Na-leczenie-szczeniaka-z-jelitami-w-płucach?p=18143884&posted=1#post18143884"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2189...1#post18143884[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  20. [INDENT][B]Dumo kochana wybacz.[/B] Ale to malenstwo potrzebuje pomocy. Pluto, znaleziony 31.10 na cmentarzu, operowany mial peknieta przepone i jelita w plucach. Tydzien temu mial druga operacje. Fundusze psiaka na ogromnym minusie. Oto bazarek maluszka, gdyby, ktoras cioteczka zechciala cos wspomoc : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218948-Różności-dla-PSA-i-KOTA-do-10.12.-Na-leczenie-szczeniaka-z-jelitami-w-płucach?p=18143884&posted=1#post18143884"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2189...1#post18143884[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  21. [quote name='chita']doszla grudniowa deklaracja od Ciebie , baaardzo serdecznie dziekuje za pamiec:)[/QUOTE] przepraszam, ze tylko tyle.. :-/ nieszczescia sie mnoza.. a te pieniadze jakos opornie nie chca..
  22. [B]Nutku wybacz.[/B] Ale to malenstwo potrzebuje pomocy. Pluto, znaleziony 31.10 na cmentarzu, operowany mial peknieta przepone i jelita w plucach. Tydzien temu mial druga operacje. Fundusze psiaka na ogromnym minusie. Oto bazarek maluszka, gdyby, ktoras cioteczka zechciala cos wspomoc : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218948-Różności-dla-PSA-i-KOTA-do-10.12.-Na-leczenie-szczeniaka-z-jelitami-w-płucach?p=18143884&posted=1#post18143884[/URL]
  23. [quote name='pumcia02']jak maluch się czuje?[/QUOTE] Tez sie dolaczam do pytania :)
  24. deklaracja grudniowa wlasnie przelana.
×
×
  • Create New...