-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
styczniowa deklaracja na Dume przeslana. Dumo - oby ten rok przyniosl Ci wlasnego, kochajacego czlowieka :) -
[quote name='Lobaria']Uzgodniłam z Klaudus, że będę skarbnikiem Smutka, zaraz powysyłam Wam konto. Ta świetlica w Łodzi to dobre rozwiązanie, skoro 3 - 4 tyg bezpłatnie, tylko karma i wet.[/QUOTE] Ja tez sie deklarowalam - [B][U]poprosze numer konta.[/U][/B] Jestem wpisana w wydarzenie na FB jako jeden z administratorow - to tez moge dodac, jak sprawnie dzialajaca tam cioteczka akurat nie bedzie mogla.
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nastor - bardzo prosze bys byl jutro grzeczny !! To Twoja szansa chlopaku ! -
do osiedlowego sklepu, wracajac ze spaceru czasem zachodze po bulki. Przyznaje. ale zawsze mam dusze na ramieniu, czy ktos go dla kawalu ot tak nie odwiaze. moj pies, to co prawda, mamini synek i odpiety pobieglby raczej za mna do sklepu... ale jesli by ktos go odpial i ciagnal ze soba.. ? Zawsze mam stres bedac w sklepie - przyznaje.
-
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. Zaginął pies Brego, brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. więcej informacji : http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942
-
[quote name='szafra']Zrobiłam mu wydarzenie na FB : [url]http://www.facebook.com/events/180777525354059/[/url] Zapadł mi w serce Smuteczek ... Nie będę pewnie na bieżąco, dlatego chciałabym wpisać jeszcze kilka osób jako administratorów wydarzenia.[/QUOTE] szafra, mozesz mnie dolaczyc do wydarzenia tez jako administratora. Iza Munster (wlasnie sie dolaczylam do wydarzenia). Ogloszenia moge wykupic chlopakowi na bazarku ogloszeniowym. Tekst kaludus jest ladny. nie mam teraz zbytnio czasu usiasc i napisac (w sumie jeszcze tego ine orbilam), jesli jakas cioteczka moglaby podeslac ladny ogloszeniowy tekst.. Widze na fb, ze jest gdzies wolne miejsce u Lilutosi. Trzeba chwytac szanse. Moge chlopakowi teraz przelac na dwa dni hoteliku. I zadeklarowac sie na 15 zl miesiecznie (narazie tylko tyle, przepraszam) Poprosze o numer konta na ta szybka wplate 2 dni hotelikowania.
-
Prywatne schronisko w Rozwarzynie w tragicznej sytuacji
tobciu replied to giezeta's topic in Schroniska
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. Zaginął pies Brego, brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. więcej informacji : http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942 -
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [B][SIZE=3][COLOR=red]Zaginął pies Brego[/COLOR][/SIZE][/B], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [SIZE=3][COLOR=red][B]więcej informacji :[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/2233/bregoogloszenie2a.jpg[/IMG]
-
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]
-
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]
-
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]
- 70 replies
-
- adopcja psów
- adopcja suczki
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
tobciu replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG] -
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
tobciu replied to gness's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]
-
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
tobciu replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG] -
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]
-
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]
-
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
tobciu replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego.[/COLOR] [COLOR=#000000]Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało..[/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg848/scaled.php?server=848&filename=bregoogloszenie2a.jpg&res=medium[/IMG] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
tobciu replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :( Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni. [SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego. Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało.. [/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]