-
Posts
4401 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by choba
-
zapisuję sunię :)
-
Wielkie dzięki, że przygarnęłaś dzisiaj Karbona :D
-
Zapisuję :)
-
Żaba wreszcie znalazła swoich ludziów, którym zaufała
choba replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
Zapisuję :) -
Pozytywnie zakręcony RABUŚ szuka kogoś komu będzie mógł skraść serce!
choba replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Zapisuję :) -
jestem u Tlenka :)
-
[URL]http://i41.tinypic.com/2qwlojb.jpg[/URL] - słodko jej te uszka sterczą ;)
-
Dodam jeszcze, że próbowała namówić Freda do zabawy, ale on chyba nie miał ochoty ;)
-
Pegi dzisiaj była na spacerze z Marleyem. Wracając, spotkaliśmy Bambiego i Rogera, więc wszyscy dostali trochę parówek ;) O ile na Bambiego zdarzyło jej się kilka razy pokazać ząbki, to z Marleyem spokojnie dzieli się jedzeniem - nawet jakby się od niego trochę odsuwała :cool3: Czyżby za duży dla niej? :eviltong: Do boksu sama wskoczyć nie chciała, więc znowu musiałam ją wziąć pod pachę i tam wrzucić ;) Ale Harry nie protestował, tylko grzecznie poszedł na zewnętrzną część boksu. Pegi to taka mała pchła, co na miejscu usiedzieć nie potrafi, więc zdjęcia tylko 2 i to marne ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UCW3v33ONLQ/UfPZXzxGuMI/AAAAAAAAMVA/gcuvoIZNaG4/s640/P1070691.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TksxjfGNaFo/UfPZZPZ8vSI/AAAAAAAAMVY/W9WLR0hP0W4/s640/P1070694.JPG[/IMG]
-
i jeszcze jedno na koniec ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nxCpB9vm_QY/UfPZVABALWI/AAAAAAAAMUU/KVoplaatSYE/s640/P1070685.JPG[/IMG] I to by było na tyle na jakiś czas, bo w przyszłym tygodniu mnie nie będzie w schronisku. Ale Magda W obiecała, że zajmie się moim urwisem ;)
-
Dzisiaj był zbyt wielki upał, żeby Karbonowi chciało się coś robić ;) Zaliczyliśmy 2 spacerki do parku - jeden w towarzystwie Marleya i trochę poodpoczywaliśmy w cieniu :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mPhP3Qkg8Q8/UfPZPMMybpI/AAAAAAAAMSo/M_eg4J3hbiU/s640/P1070669.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hvIHOf1lbHI/UfPZP5uRpPI/AAAAAAAAMS4/1i4p4Mjy19E/s640/P1070673.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Vjg5LR01Hk4/UfPZR38QU5I/AAAAAAAAMTY/XoZr82vOchE/s640/P1070678.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-md0mfXhrP1c/UfPZTbqexTI/AAAAAAAAMTw/zaXvun4XGSo/s640/P1070681.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7lzmcg9HVFs/UfPZUoXgCvI/AAAAAAAAMUM/U6-TBI7ta6w/s640/P1070684.JPG[/IMG]
-
Co dzisiaj u urwisa? Najpierw krótki spacerek w samotności, potem dłuższy w dużo większym gronie :) Następnie powrót, chwila odpoczynku i zajęcia z tropienia. Karbonowi dzisiaj nie szło najlepiej, ale jakoś dał radę ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5DIT7TIyGkI/UfFuImA6ZKI/AAAAAAAAMRc/3w22xW71OPU/s640/P1070660.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yMEKuIdi_Z4/UfFuJmCsZdI/AAAAAAAAMR0/F1UzB3rjibw/s640/P1070663.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1LSXTQ_HO_E/UfFuJeZm03I/AAAAAAAAMRs/Z68hOOEkvDg/s640/P1070662.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fXWv4FaIIk8/UfFuKZAtO-I/AAAAAAAAMSA/4nvd8N6hg3k/s640/P1070665.JPG[/IMG]
-
Leja w końcu doczekała się własnego kąta - ma dom!
choba replied to pela112's topic in Już w nowym domu
Coś też starałyśmy się same poradzić, jak mogą ćwiczyć z Luną, ale ja nie czuję się specem w tej dziedzinie, nie mając psa w domu ;) Dlatego chyba lepiej, żeby skontaktowali się ze specjalistą. Widać, że państwo chcieliby, żeby Luna nie musiała wracać do schroniska, ale trudno, żeby mieli etatową nianię dla psa na każdą nawet krótką nieobecność. Mamy jednak nadzieję, że uda się zapanować nad zachowaniem Luny. Dodam jeszcze tylko, że nigdy nie zostałam tak wylizana :eviltong: -
Nasze Miasto to gazetka rozdawana za darmo w Katowicach - coś takiego jak Metro ;)
-
Jeżeli chodzi o pomysł na imię, to był mój ;) Cieszę się, że się podoba, bo byli tacy, którzy go nie popierali ;)
-
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
choba replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Dobry Roki :) Super, że się poprawił :) -
SANSA- radość i energia w małym wydaniu MA DOM!!!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
[quote name='pela112']Nawet w piosence ci ją wypominają :evil_lol:[/QUOTE] ja jestem tylko ciekawa, kiedy ta piosenka w końcu wyjdzie poza grono niedzielnych "ikeowców" :razz: -
FRED jako LOKI w domowych pieleszach od dziś!
choba replied to Romina_74's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że nic gorszego się nie stało... Neron raczej nie wygląda na delikatnego psa...