Jump to content
Dogomania

choba

Members
  • Posts

    4401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by choba

  1. zapisuję sunię :)
  2. Wielkie dzięki, że przygarnęłaś dzisiaj Karbona :D
  3. Zapisuję :)
  4. [URL]http://i41.tinypic.com/2qwlojb.jpg[/URL] - słodko jej te uszka sterczą ;)
  5. Dodam jeszcze, że próbowała namówić Freda do zabawy, ale on chyba nie miał ochoty ;)
  6. Pegi dzisiaj była na spacerze z Marleyem. Wracając, spotkaliśmy Bambiego i Rogera, więc wszyscy dostali trochę parówek ;) O ile na Bambiego zdarzyło jej się kilka razy pokazać ząbki, to z Marleyem spokojnie dzieli się jedzeniem - nawet jakby się od niego trochę odsuwała :cool3: Czyżby za duży dla niej? :eviltong: Do boksu sama wskoczyć nie chciała, więc znowu musiałam ją wziąć pod pachę i tam wrzucić ;) Ale Harry nie protestował, tylko grzecznie poszedł na zewnętrzną część boksu. Pegi to taka mała pchła, co na miejscu usiedzieć nie potrafi, więc zdjęcia tylko 2 i to marne ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UCW3v33ONLQ/UfPZXzxGuMI/AAAAAAAAMVA/gcuvoIZNaG4/s640/P1070691.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TksxjfGNaFo/UfPZZPZ8vSI/AAAAAAAAMVY/W9WLR0hP0W4/s640/P1070694.JPG[/IMG]
  7. i jeszcze jedno na koniec ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nxCpB9vm_QY/UfPZVABALWI/AAAAAAAAMUU/KVoplaatSYE/s640/P1070685.JPG[/IMG] I to by było na tyle na jakiś czas, bo w przyszłym tygodniu mnie nie będzie w schronisku. Ale Magda W obiecała, że zajmie się moim urwisem ;)
  8. Dzisiaj był zbyt wielki upał, żeby Karbonowi chciało się coś robić ;) Zaliczyliśmy 2 spacerki do parku - jeden w towarzystwie Marleya i trochę poodpoczywaliśmy w cieniu :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mPhP3Qkg8Q8/UfPZPMMybpI/AAAAAAAAMSo/M_eg4J3hbiU/s640/P1070669.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hvIHOf1lbHI/UfPZP5uRpPI/AAAAAAAAMS4/1i4p4Mjy19E/s640/P1070673.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Vjg5LR01Hk4/UfPZR38QU5I/AAAAAAAAMTY/XoZr82vOchE/s640/P1070678.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-md0mfXhrP1c/UfPZTbqexTI/AAAAAAAAMTw/zaXvun4XGSo/s640/P1070681.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7lzmcg9HVFs/UfPZUoXgCvI/AAAAAAAAMUM/U6-TBI7ta6w/s640/P1070684.JPG[/IMG]
  9. Co dzisiaj u urwisa? Najpierw krótki spacerek w samotności, potem dłuższy w dużo większym gronie :) Następnie powrót, chwila odpoczynku i zajęcia z tropienia. Karbonowi dzisiaj nie szło najlepiej, ale jakoś dał radę ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5DIT7TIyGkI/UfFuImA6ZKI/AAAAAAAAMRc/3w22xW71OPU/s640/P1070660.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yMEKuIdi_Z4/UfFuJmCsZdI/AAAAAAAAMR0/F1UzB3rjibw/s640/P1070663.JPG[/IMG]
  10. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1LSXTQ_HO_E/UfFuJeZm03I/AAAAAAAAMRs/Z68hOOEkvDg/s640/P1070662.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fXWv4FaIIk8/UfFuKZAtO-I/AAAAAAAAMSA/4nvd8N6hg3k/s640/P1070665.JPG[/IMG]
  11. z tego, co widziałam, to chyba Gracja też poszła - może ktoś potwierdzić?
  12. Coś też starałyśmy się same poradzić, jak mogą ćwiczyć z Luną, ale ja nie czuję się specem w tej dziedzinie, nie mając psa w domu ;) Dlatego chyba lepiej, żeby skontaktowali się ze specjalistą. Widać, że państwo chcieliby, żeby Luna nie musiała wracać do schroniska, ale trudno, żeby mieli etatową nianię dla psa na każdą nawet krótką nieobecność. Mamy jednak nadzieję, że uda się zapanować nad zachowaniem Luny. Dodam jeszcze tylko, że nigdy nie zostałam tak wylizana :eviltong:
  13. Nasze Miasto to gazetka rozdawana za darmo w Katowicach - coś takiego jak Metro ;)
  14. Jeżeli chodzi o pomysł na imię, to był mój ;) Cieszę się, że się podoba, bo byli tacy, którzy go nie popierali ;)
  15. Dobry Roki :) Super, że się poprawił :)
  16. [quote name='pela112']Nawet w piosence ci ją wypominają :evil_lol:[/QUOTE] ja jestem tylko ciekawa, kiedy ta piosenka w końcu wyjdzie poza grono niedzielnych "ikeowców" :razz:
  17. Dobrze, że nic gorszego się nie stało... Neron raczej nie wygląda na delikatnego psa...
×
×
  • Create New...