-
Posts
4401 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by choba
-
ja myślę, że Blady zrozumie, jak dobrze trafił i niedługo zakumpluje się z towarzyszem ;)
-
no trochę męczyłam, ale Karbon chyba bardzo nie narzekał :eviltong:
-
No to powodzenia :) Oby to już był ten jedyny i ostatni domek :)
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pwCCBrUn7F0/UewXnx0AXeI/AAAAAAAAMQA/Hk9esk_1tcU/s640/P1070630.JPG[/IMG]
-
Śliczny czarnulek :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ov1mdeGI-80/UewXqk21KKI/AAAAAAAAMQg/wZiRqp1JNzc/s640/P1070634.JPG[/IMG]
-
Ktoś tu ma parówki :diabloti: I nie chce mi dać? No daj, daj. Prooooszę... ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lMc_fhsxNFw/UewXpQjIz5I/AAAAAAAAMQY/-2VQpohoH0g/s640/P1070633.JPG[/IMG]
-
SANSA- radość i energia w małym wydaniu MA DOM!!!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Miałam dzisiaj okazję poznać Sansę trochę bliżej :) Naprawdę urocza z niej psinka :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZNoXbWd8s1c/UewXrf_6CQI/AAAAAAAAMQo/byHLyUOIIww/s640/P1070636.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NqAcv3VjrfY/UewXrkJ-HMI/AAAAAAAAMQw/T2IJM2M7jDE/s640/P1070637.JPG[/IMG] -
Kolejna akcja na Dolinie minęła... Która to już dla Karbona? W ilu jeszcze będzie uczestniczył, zanim znajdzie dom? Oby było ich jak najmniej - najlepiej żadna ;) A z miesiąca na miesiąc widać, jak Karbon robi się coraz grzeczniejszy. Dzisiaj problemy pojawiały się właściwie tylko, gdy w zasięgu wzroku pojawiał się Norek. Nawet biegający luzem Sedan i Tami nie wyprowadziły go z równowagi :D W ogóle tylko kilka razy zdarzyło mu się cicho warknąć, ale to się może zdarzyć każdemu ;) Posiedzieliśmy trochę w cieniu w bliskim towarzystwie Sansy, potem też Mani i troszkę dalszym Harry'ego i Kalwina, a potem byliśmy na krótkim spacerku. Na koniec dnia dziewczyny namówiły mnie, żebym spróbowała z Karbonem agility ;) Początkowo jakoś niezbyt sobie to wyobrażałam... Karbon podchodził do płotka i albo przed nim stawał, albo kładł na nim łapę, albo po prostu przez niego (dosłownie) przechodził :p Ale po kilku próbach zaczął podskakiwać :) Oczywiście na początku wszystko strącał, ale później robił to coraz rzadziej :cool3: Długo nie poćwiczyliśmy, bo było to już po całym męczącym dniu i Karbon nie miał dużo siły. Ale musiało to świetnie wyglądać - mega jamnik skaczący przez płotki zrobi furorę :D Dzisiaj tylko kilka marnych fotek [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Nm4eyObz1H4/UewXnT0qWBI/AAAAAAAAMP4/wdmT6X1wbRg/s640/P1070629.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ygnmd2deceM/UewXoxECW1I/AAAAAAAAMQQ/9GE7WSIv5Q4/s640/P1070632.JPG[/IMG] Taki zmęczony był Karbonek po całej akcji zakończonej skokami ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-J_eiqqDhK4A/UewXsmXhx8I/AAAAAAAAMRE/sPAOYUHK9Gs/s640/P1070640.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lmYBYZ5RJt8/UewXtJiqyoI/AAAAAAAAMRI/Wghm8HgLdgY/s640/P1070642.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gw_5FKWMCFQ/UeqiyURxzsI/AAAAAAAAMJA/KmP_68iW4Ak/s640/P1070562.JPG[/IMG] Czyż nie jestem uroczy? Weź mnie do domku... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lcoWb7bI_c8/Ueqiz6uNtLI/AAAAAAAAMJY/K5bjgIg8zjs/s640/P1070566.JPG[/IMG] A teraz z serii "Jak ukraść psa?" :eviltong: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-G1zDJC9w4II/Ueqi8QB6d2I/AAAAAAAAMLw/_lkaGj2Ujqg/s640/P1070586.JPG[/IMG] ...i poszedł... ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ux3u0fF09X8/Ueqi8y4FbrI/AAAAAAAAML4/4WtYZYI2BHI/s640/P1070587.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l-2m8suwxag/UeqjE40bugI/AAAAAAAAMOA/Vy5dKZqik7A/s640/P1070609.JPG[/IMG] Poza tym Karbon wszedł głębiej do wody, ale nie na plaży, gdzie wygodnie się kąpać. Nie, ona wolał wleźć w jakąś małą "ścieżkę" przez błoto i prawie wbiegł do tej wody :evil_lol:
-
Dzisiaj trochę krótszy spacerek (ze względu na podział czasu z Pegi) w towarzystwie Mani i Yuki :) Oczywiście odwiedziliśmy Borki. Zaraz po zaspokojeniu pragnienia Karbon postanowił się ochłodzić :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_8r3L91ISB8/UeqixJFOXmI/AAAAAAAAMIo/1igC_M23tIM/s640/P1070559.JPG[/IMG] Potem było trochę pieszczotek... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lB7VqSNo6yo/Ueqi27AIhJI/AAAAAAAAMKQ/1WDHwhpbAWo/s640/P1070573.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BbCRWcEeG6I/Ueqi4Lkb6lI/AAAAAAAAMKo/oL9mFJuLaAw/s640/P1070577.JPG[/IMG] ...parówek... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PmpwOfU7gp0/Ueqi4gSE5WI/AAAAAAAAMK0/jCNvOox_cgE/s640/P1070578.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TdOqeEy53zk/UeqjAaUMGNI/AAAAAAAAMMw/yF6X_YU9BR8/s640/P1070594.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zcZH1RczGfc/Ueqi_UZxkUI/AAAAAAAAMMg/aS7wPtJz1kI/s640/P1070592.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FgjeO1YAuDk/UeqjEL-hNcI/AAAAAAAAMNw/p1FYP_qtaBI/s640/P1070606.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CAe7BsvYjgI/UeqjFSWPhCI/AAAAAAAAMOI/mdbyMEcahVw/s640/P1070611.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8EqOdRx-ArM/UeqjGR4zsyI/AAAAAAAAMOY/Yd0vRk7tcVQ/s640/P1070617.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RcgBYltep64/UeqjJ9Qr9fI/AAAAAAAAMPY/tXWDqHIUEW8/s640/P1070625.JPG[/IMG]
-
Przynoszę trochę nowych fotek :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XLqzj1QhLdY/Ueqi19PRz5I/AAAAAAAAMKE/66hGfO_ZmhU/s640/P1070571.JPG[/IMG] Szaleństwo! :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gFOeQNk557U/Ueqi43D0XYI/AAAAAAAAMK4/4eAxzQbKqhw/s640/P1070579.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-05CfT_wqovk/Ueqi7efndKI/AAAAAAAAMLg/mRfFyLkjfkM/s640/P1070584.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VIWBebKi7MQ/Ueqi766a30I/AAAAAAAAMLo/67Nsa2nY8fs/s640/P1070585.JPG[/IMG] Z Yuki :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VmA9efslp6I/Ueqi6e9ADyI/AAAAAAAAMLQ/uLObCf1XlQU/s640/P1070582.JPG[/IMG]
-
Yuki, kudłata ciekawość szuka kochającego domku
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bXEO5ugjHMc/Ueqi3pEB65I/AAAAAAAAMKg/HGvN9N07tro/s640/P1070576.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pDanMNiDoXE/UeqjArzAu4I/AAAAAAAAMM4/LJvswZH_SFo/s640/P1070595.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EO1kBn6XYN0/UeqjBMB2WOI/AAAAAAAAMNA/ilOzPI6fUyA/s640/P1070596.JPG[/IMG] I na koniec szeroki uśmiech do publiczności :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ysHiwY20-D8/UeqjBuxRBtI/AAAAAAAAMNI/iEwyCy5dS4s/s640/P1070598.JPG[/IMG] -
Yuki, kudłata ciekawość szuka kochającego domku
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
Na dzisiejszym spacerku na Borki porobiłam trochę zdjęć, które pokazują, jaka Yuki jest grzeczna i jak ładnie wykonuje komendy :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SJmeH5EjbOs/UeqixmPaUaI/AAAAAAAAMIw/3bpqsrzsPOA/s640/P1070560.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-i6qpJZ7G1MM/Ueqix-nMTSI/AAAAAAAAMI4/7VrzETjG0RY/s640/P1070561.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fcwk1HumTB0/UeqizUMlGMI/AAAAAAAAMJQ/TtNuxhOQMAY/s640/P1070565.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OFyCzsNP3jg/Ueqi0I4Wz-I/AAAAAAAAMJk/Z4GHCN9Ro-E/s640/P1070567.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SH1aVb7hTb0/Ueqi1i7EfrI/AAAAAAAAMJ4/H2YQpNgDRI4/s640/P1070570.JPG[/IMG] -
Dzisiaj Pegi wyszła ze mną ;) Najpierw chwilę posiedziałyśmy w cieniu z Klaudią i Manią (w końcu tylko Pegi była jeszcze przed spacerem ;)) Dziewczyny zaliczyły lekkie spięcie, ale nie było to nic poważnego - pewnie znowu poszło o parówki :evil_lol: Potem wszystkie poszłyśmy do parku. W drodze spotkałyśmy bardzo miłego pana z huskym Denisem. Pegi z Manią bardzo chciały się z nim pobawić - zwłaszcza Pegi. Małe "pchły" tak zaczepiały kolegę, że ten w końcu dał się namówić :D Pegi z Denisem szaleli przez jakieś 10 minut - problemem oczywiście były smycze, które się wszędzie plątały ;) W końcu Pegi się trochę zmęczyła, co wykorzystaliśmy, żeby pójść dalej ;) Potem posiedziałyśmy jeszcze trochę na ławce i trzeba było wracać. Z powrotem do boksu o dziwo nie było większego problemu - jak wsadzałam Pegi, to Harry grzecznie się odsunął, pozwolił jej wejść i nikt się na nikogo nie rzucił :) A teraz kilka fotek :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ODNvUP3HThQ/UeqjHiutCgI/AAAAAAAAMOw/PHzjg6iWrWU/s640/P1070620.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7QbmtO_m-MM/UeqjIj-NgFI/AAAAAAAAMPE/k0nqFsFDEGc/s640/P1070622.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--IW988FrxnY/UeqjKsMYSJI/AAAAAAAAMPo/k7DX5vTmvDw/s640/P1070627.JPG[/IMG] A teraz pytanie głównie do tych dłużej działających wolontariuszy - czy tylko mnie Pegi na tym zdjęciu przypomina Cypiska (tylko nie to uszko klapnięte :eviltong:)? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lJn5o5r-6ic/UeqjHWW0S3I/AAAAAAAAMOo/bmE6zDTlkCE/s640/P1070619.JPG[/IMG] Dla porównania Cypis: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-O3PRyJmBJeY/T-yb7XiikfI/AAAAAAAAGoc/KPqgue1Gv88/s640/P1040099.JPG[/IMG]
-
Z Darmy zrobiła się idealna psinka - tylko dlaczego jeszcze nikt się w niej nie zakochał?...
-
Aneta teraz będzie z nim wychodzić :) Po Agencie dostał jej się spokojniejszy psiak :D
-
zapisuję ślicznotkę ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IoLEv1FQHR8/Ueg65AgzGdI/AAAAAAAAMEQ/PJfeZnrgCyg/s640/P1070500.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_IGErkmgDrc/Ueg69zPrc0I/AAAAAAAAMFk/6Ky3qMcKbWg/s640/P1070522.JPG[/IMG]
-
Nestor - wielki psiak w typie bernardyna ZNALAZŁ DOMEK!!! :)
choba replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że powrót do boksu nie jest dla niego strasznym przeżyciem, ale jeszcze lepiej by było, gdyby już nie musiał w nim mieszkać ;) -
zapisuję psinę ;)
-
No to Centuś robi postępy :) To teraz szybko potrzebny domek, żeby nie musiał ciągle do boksu wracać... Oby w końcu telefon zadzwonił :kciuki:
-
Leja w końcu doczekała się własnego kąta - ma dom!
choba replied to pela112's topic in Już w nowym domu
Oby się udało. Tylko co my mu możemy doradzić? Jak walczyć z lękiem? -
Yuki, kudłata ciekawość szuka kochającego domku
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
Yuki jest bardzo grzeczną i fajną psiną :) Dziękujemy za wspólny spacerek ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MT5peJcq7Wk/Ueg611dgEoI/AAAAAAAAMDM/knnf4-hCQUM/s640/P1070490.JPG[/IMG] -
A co dzisiaj u naszego rozrabiaki? Było ciepło, więc Karbon wymyślił dobry sposób na ochłodę. Szkoda tylko, że niezbyt czysty :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yodZu-N3j8g/Ueg6rupcIHI/AAAAAAAAMAQ/RGrY7aEzDfA/s640/P1070464.JPG[/IMG] Potem poznał nowego kolegę - Marleya i koleżankę Manię. Z Marleyem poszliśmy na spacer, do którego dołączyła jeszcze Yuki. Psiaki były naprawdę grzeczne, nie było żadnych spięć :) Tak sobie ładnie spacerowali koledzy ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CfsDjksUujU/Ueg6t0LUPHI/AAAAAAAAMA0/ifx7yQG_YNA/s640/P1070470.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3YndAqtrFIM/Ueg62xOFumI/AAAAAAAAMDk/WVe4X3qjAr4/s640/P1070493.JPG[/IMG] Był też czas na odpoczynek ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xXZq9r1v-EM/Ueg6xeknzHI/AAAAAAAAMB8/Nb_qGTDgaZU/s640/P1070479.JPG[/IMG] I na tarzanko też :eviltong: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kIN2-L1JScw/Ueg66tAg47I/AAAAAAAAME4/vIrVeL4foOU/s640/P1070515.JPG[/IMG] Na końcu niestety spiął się z Marleyem - na szczęście nikt nie ucierpiał, ale wyglądało dość groźnie... Do boksu dostał smakołyk - jadalną piłkę baseballową ze skóry i granulatu. Próbował ją chwycić, ale piłka ciągle mu uciekała - musiał ją gonić po całym boksie :D