Jump to content
Dogomania

choba

Members
  • Posts

    4401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by choba

  1. Wiedziałam, że łóżko się nie obroni przed Agentem :evil_lol: Powodzenia urwisie :D
  2. Oj, nie podoba mi się to...
  3. [quote name='ania91sc']A czyją nogę chciał "pożreć"? :D[/QUOTE] W tym momencie Mai :D Moją już wiele razy próbował :evil_lol:
  4. [quote name='soboz4']a Karbon nie pływał?[/QUOTE] Karbon do wody wchodzi po brzuch, żeby się trochę ochłodzić i napić, ale woli się opalać na plaży ;) [quote name='soboz4'][COLOR=#000000]Widzę tam nawet kawałek Mai chyba?[/COLOR][/QUOTE] Tak, Karbon akurat wtedy upodobał sobie miejsce między mną i Mają, więc ona też częściowo się zmieściła na zdjęciach :)
  5. I na koniec... Tak, wiem, że trochę tego dużo :eviltong: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yTJByCtEZCc/UdgzLFXqexI/AAAAAAAAL5I/iJ_ixW8n5FQ/s640/P1070442.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Pa_hUX03UF8/UdgzPWeTfNI/AAAAAAAAL6k/YT8LzuIT9-s/s640/P1070453.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-q43FB9jqMWg/UdgzOHCmr_I/AAAAAAAAL6I/XseSvXnd91U/s640/P1070450.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4PjoJsB6pr4/UdgzOc8U2II/AAAAAAAAL6Q/n-on_XYWAm8/s640/P1070451.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qMcrSIbnWeA/UdgzPnmKp1I/AAAAAAAAL6o/aUw6ltdHCno/s640/P1070454.JPG[/IMG]
  6. Ej, to MNIE masz głaskać! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jpxIPU3nfN4/UdgzFkZdfrI/AAAAAAAAL3o/hvzK4wHUzp0/s640/P1070428.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KK9zdw6seWI/UdgzGBc4_iI/AAAAAAAAL30/Y0EASYt7LUQ/s512/P1070429.JPG[/IMG] Źle wykadrowane, ale i tak mi się podoba ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FiT3wRXswak/UdgzGuSYdjI/AAAAAAAAL34/K9SsKfr5rU8/s640/P1070430.JPG[/IMG] Ona ma patyka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PQdkv1AqSnI/UdgzHwgYg-I/AAAAAAAAL4Q/axNgQa9Ho2k/s640/P1070433.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iObY7SWR_JU/UdgzJ9t53sI/AAAAAAAAL4w/84tC1JB_W34/s640/P1070439.JPG[/IMG]
  7. Po patyk... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aWSetan6ock/UdgyxqIXQ4I/AAAAAAAALyQ/Mb2q99u6_LY/s640/P1070382.JPG[/IMG] I z powrotem ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Fo8cCUCzOtk/UdgyyCze2LI/AAAAAAAALyY/OsDGKkEFceU/s640/P1070383.JPG[/IMG] Moje ulubione :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-W-JdENaetYI/UdgyzWjGROI/AAAAAAAALy0/FcTqHG9g4ks/s640/P1070386.JPG[/IMG] Latająca Nika ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cBZOwspMYlI/Udgy1aOhKzI/AAAAAAAALzc/G37gubfm51c/s640/P1070391.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z8ZX5s6vVLc/Udgy5-8oQ-I/AAAAAAAAL0c/4rwL7W_bqq8/s640/P1070399.JPG[/IMG]
  8. Relację ze spaceru zda Klaudia, a ja jak zwykle przynoszę zdjęcia ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NLkKrfJmlTc/Udgyej8wObI/AAAAAAAALsw/sqMyYuYP8TA/s640/P1070329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SaFWc9xTYC4/UdgyiRRM8qI/AAAAAAAALt0/edyvnrKklI0/s640/P1070337.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eXA5GUoriKo/UdgylZu7swI/AAAAAAAALuw/y-UxtyTmX_E/s640/P1070348.JPG[/IMG] Świetna pozycja :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-97IeGyNTZzM/Udgypod5dXI/AAAAAAAALv4/hJkG1Y-kgAQ/s640/P1070361.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ElsyGBj2yRM/UdgywkppoRI/AAAAAAAALx8/7vsY-7CaEhU/s640/P1070379.JPG[/IMG]
  9. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Qm06-L-qyBE/Udgy_iBiLwI/AAAAAAAAL18/o4PhpfBQ62Q/s640/P1070413.JPG[/IMG] Szczęki :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zBP7YqJRuWg/Udgy_zuhLRI/AAAAAAAAL2A/uep7jEwLksY/s640/P1070414.JPG[/IMG] Jakie szczęki? Moje? No chyba nie... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-x3xkY5TXyT8/UdgzATFbH6I/AAAAAAAAL2M/8uiDcnSQ_Jc/s640/P1070415.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qwaLzV_eG50/UdgzCMoUIsI/AAAAAAAAL2s/d776_RR5hEM/s640/P1070420.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7xnPrR4noLE/UdgzE610tBI/AAAAAAAAL3c/84IkEWpmPBQ/s640/P1070426.JPG[/IMG]
  10. No i jest :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EoMh6wHzjh0/UdgymFSLH4I/AAAAAAAALu4/Nq0O6jAdP94/s640/P1070349.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-raJK_9qKg4k/UdgykCym4CI/AAAAAAAALuc/Os4kYcULNcU/s640/P1070345.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HNbVFQRbbNk/Udgytp3QbeI/AAAAAAAALxA/-glj--X53No/s640/P1070372.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sBGRcZZS674/UdgyuTwe9dI/AAAAAAAALxU/WiaqH8IQRGc/s640/P1070374.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-l8esLM2aUEc/UdgyywJDmXI/AAAAAAAALyo/4gtn9_LMR4I/s640/P1070385.JPG[/IMG]
  11. Dzisiaj pogoda była lepsza, chociaż na początku też trochę popadało. Najpierw byliśmy na spacerze sami - Karbon troszkę poćwiczył tropienie. Później w towarzystwie Niki i Puni poszliśmy na Borki. W drodze Karbon trochę pochodził sobie po łąkach, a nad wodą powylegiwał na piasku. Jak wracaliśmy, spotkaliśmy Bufi i już razem poszliśmy do schroniska. Z nią były na początku spięcia, ale po chwili już szli łeb w łeb. Powrót był dłuższy niż powinien, bo Karbon był już zmęczony. Słońce świeciło, na nogach też już był dość długo, więc co jakiś czas ostentacyjnie kładł się na ziemi ;) Na szczęście dość szybko się podnosił i szedł dalej (kolejne kilkanaście metrów :evil_lol:). Dopiero, gdy znaleźliśmy się dość blisko schroniska, skończyły się te przerwy - najwyraźniej wyczuł, że już niedługo będzie mógł odpocząć, napić się :lol: A teraz "kilka" fotek :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wMgsZX7llgM/UdgyZdDc-vI/AAAAAAAALrU/ZQpsoSoplC4/s640/P1070312.JPG[/IMG] Chowamy się pod drzewem przed deszczem ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZLhMjzoRjN0/Udgya6UQUAI/AAAAAAAALrw/THfA6jBiRtE/s640/P1070316.JPG[/IMG] Spacerek przez łąki :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pnD49zlB820/UdgycV7rV1I/AAAAAAAALsI/vv6P1NgC4lU/s512/P1070324.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VgC-qNeA68I/Udgyh9jb0bI/AAAAAAAALts/gO-3zzsfe84/s640/P1070336.JPG[/IMG] Gdzieś tam był Karbon ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rHXQ3BceHLg/UdgyjZsXoRI/AAAAAAAALuM/rHtV26d3xTU/s640/P1070343.JPG[/IMG]
  12. Była ostatnio jedna pani, której spodobał się Ares, ale przestraszyła się tego, że Ares ciągle i wszędzie sika... A że o ile dobrze zrozumiałam, dowiedziała się tego od p. Mirki, to pewnie w niezbyt delikatny sposób. W końcu wzięła jakąś suczkę
  13. [quote name='olka9628']A mówiłam żebyś tylko jeden zrobiła :) dziękuję :*[/QUOTE] Ale jednego się nie da :eviltong: Podrzucę jeszcze kilka fotek - dość marnych, bo Pegi nie miała ochoty pozować ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jXhJuYOQaWw/UdW6oLh7T3I/AAAAAAAALoE/Y05ayzLzDjk/s640/P1070281.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Y3L5edaYNJw/UdW6pZTItEI/AAAAAAAALoY/fxaCsDxN054/s640/P1070286.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-h7XV0IHm0Kc/UdW6qvw_5BI/AAAAAAAALoo/eAZdZzp_7OA/s640/P1070288.JPG[/IMG]
  14. Dzisiaj Shila załapała się na spacerek w towarzystwie Karbona, Puni i Niki :) No i na trochę pieszczot i parówek ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9RXWvsBOkm0/UdW6sQO8S4I/AAAAAAAALpI/SNOI5sU0qWQ/s640/P1070293.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-spBU5JnL4So/UdW6teAhlQI/AAAAAAAALpY/FR8ZG3NM6Kc/s640/P1070295.JPG[/IMG]
  15. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0-kJacDS9kc/UdW6wDChQtI/AAAAAAAALqI/XaipGTUp6DU/s640/P1070302.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6w9mjBuHv3o/UdW6woKkuFI/AAAAAAAALqU/Itepj3GvIYc/s640/P1070303.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3x80zAKIAyI/UdW6yutYs_I/AAAAAAAALqw/WwD6pmoUXHY/s640/P1070309.JPG[/IMG]
  16. Podrzucę kilka fotek małej szczekaczki z dzisiejszego słoneczno-burzowego dnia ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KlLNAS69wnw/UdW6lN9prHI/AAAAAAAALnQ/tUPQCChNs8s/s640/P1070274.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vQfD0TDspHo/UdW6loRgIzI/AAAAAAAALnY/A0Afas-pzJ0/s640/P1070276.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x_BpXHUvrHw/UdW6rseqtHI/AAAAAAAALo8/zd4dI9eEra0/s512/P1070290.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1yqBIIZ2b-s/UdW6s7MZcnI/AAAAAAAALpQ/O6Bo0ASmWSw/s640/P1070294.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LWy4avULB7c/UdW6uSFOEGI/AAAAAAAALpo/YSpg7L6kLlY/s640/P1070298.JPG[/IMG]
  17. Była burza... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EcjecsSI-Mw/UdW6vNKGhII/AAAAAAAALp4/n7EGcy6AOlE/s640/P1070300.JPG[/IMG] ...ale minęła, prawda? i już nie będzie? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MmLEiUW9jkE/UdW6vsTq62I/AAAAAAAALqA/1sytBgEybww/s640/P1070301.JPG[/IMG] ...chociaż może tam się jeszcze jakaś czai... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JOEiGLHPnao/UdW6xOTFmwI/AAAAAAAALqY/08MMq2k815E/s640/P1070306.JPG[/IMG] lepiej stąd chodźmy ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gvgFE8-rNO8/UdW6xsyvwQI/AAAAAAAALqg/NKMav2badQE/s640/P1070307.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-43cZ1XTBu6w/UdW6yAqH0ZI/AAAAAAAALqs/OtoGCLnH-Ng/s640/P1070308.JPG[/IMG]
  18. Dzisiaj pogoda była po prostu zabójcza... Zwłaszcza dla Karbona. O ile na początku spaceru wyglądał tak... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KPAJuPgZeg4/UdW6j92GtZI/AAAAAAAALm4/BT_gBohsLuw/s640/P1070271.JPG[/IMG] ...to w czasie burzy już tak... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3VhgakV4r2Q/UdW6mMR3WWI/AAAAAAAALng/E8XD2240z18/s640/P1070277.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4kWcofFs2wo/UdW6o8hdRtI/AAAAAAAALoQ/Ne-uj27ALpU/s640/P1070285.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-83DNHJsJPm4/UdW6sJazRMI/AAAAAAAALpA/816lr6DnY_E/s640/P1070292.JPG[/IMG] Chyba chłopak naprawdę nie lubi burzy. Za nic nie chciał wyjść na górę. Kiedy na chwilę gdzieś poszłam, musiałam go tam zostawić, bo zapierał się z całych sił. Większość czasu spędził z nosem w pajęczynach... Trochę ożywiały go tylko parówki. Na szczęście burza w końcu minęła, słońce znowu wyszło, deszcze przestał padać i udało się pójść na krótki spacerek z Niką, Shilą i Punią (oraz Pegi i jeszcze jednym psiakiem gdzieś z tyłu ;)). Karbon poczuł się dużo lepiej i nie wyglądał już na takiego przybitego. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UhWGrUfY1P0/UdW6u7GQVeI/AAAAAAAALp0/KqDaU4XN36U/s640/P1070299.JPG[/IMG]
  19. Dobrze, że Thomas nie musi już siedzieć w schronisku :)
  20. Prezent dla Pegi ;) Coś się nie mogłam zdecydować :eviltong: [URL="http://tiny.pl/hsnh9"][IMG]http://tiny.pl/hsnhg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hsnh9"][IMG]http://tiny.pl/hsnht[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hsnh9"][IMG]http://tiny.pl/hsnh7[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hsnh9"][IMG]http://tiny.pl/hsnhr[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...