Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Jeszcze,czekamy na fotki zrobione przez ciocię fiorsteinbock,ze spacerku?!
  2. [quote name='giselle4']dzisiaj był długi spacer i wizyta ludzi do Stefani a ze słonce swieciło wiec Bastus byl zywszy... czekamy na ciepelko wtedy zrobie pare fotek w słoncu a moze i juz na trawce:)[/QUOTE] Ach, wiosenko przybywaj jak najszybciej,to będą zdjęcia Bastusia nareszcie na zielonej trawce...!
  3. [quote name='giselle4']jeszcze ma[/QUOTE] Zapisałam sobie,że zaczął brać arthrovet ok.15.03,więc powinno starczyć do końca miesiąca.Ja zamówię następne opakowanie w przyszłym tygodniu.Tak aby zdążyło dojść i wyślę. Adres Grażynko ten sam co poprzednio? A jak dzisiaj Bastunio?U nas dzisiaj piękne słońce i wreszcie,prawdziwie wiosenny dzień!
  4. Mamy więc Hrabcia w nowej odsłonie!Śliczny z niego przystojniaczek!!!
  5. [quote name='Anula']Już tak nie martwimy się o Sarę.Mam ogromną nadzieję,że będzie dobrze. Dzisiejszy Miki z prezentem od wnuczka: [IMG]http://images37.fotosik.pl/2022/f6b3c94d622af017med.jpg[/IMG][/QUOTE] Anula,Twoje wnuczęta od malutkiego widzą miłość dorosłych do zwierząt i właśnie dzięki temu,w ich serduszkach ona także jest...:smile: Proszę o głaski dla Mikunia,mojego pupilka...:smile:
  6. Ulala,to się faktycznie działo.Teraz już tylko czekanie na Hrabciowe foty w nowej odsłonie :smile:
  7. [INDENT] [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/42/5/d/5487.jpg[/IMG] [/INDENT]
  8. [quote name='giselle4']Wasza enargia działa dzisiaj spacerowal z 20 minut.... teraz spi wszystko bez steredy na tabletkach.... od czwartku ma byc pieknie czekamy[/QUOTE] I niech działa jak najmocniej,aby Bastunio jeszcze nam długo dreptał!:smile:
  9. I ja zaglądam do naszego Bastunia i przesyłam całą moc dobrej i pozytywnej energii!
  10. [quote name='monika55']Melduję że wreszcie jestem. Poinstaluję co trzeba, poczytam i już się cieszę że tu taki ruch.[/QUOTE] Ciocia instaluj co potrzeba,czytaj i nie znikaj;)Bo przecież trzeba wreszcie Hrabcia do domku wyszykować...:smile:
  11. Bardzo cieszę się z tak dobrych wiadomości od p.Anety o Saruni.Wiadomo,że gdy się adoptuje psa,to potrzeba trochę czasu,na poznanie,zrozumienie,a przede wszystkim zaufanie.Po tym,to już jest z górki.:smile:
  12. [quote name='farmerka63']A bo Michelle napisała wczoraj o 18-tej, co następuje : [INDENT] [COLOR=#000000]"Fiorsteinbock już wie i jesteśmy umówione na jutro [/COLOR]l[COLOR=#000000]ub pojutrze zaraz po wizycie u Fryzjera :smile:[/COLOR] " No to czekamy i pazury obgryzamy.... [/INDENT] [/QUOTE] Ok,więc również czekam i dołączam do grona "obgryzaczy"...:evil_lol:
  13. [quote name='kakadu']jaki posag... :( jeszcze z pięć wizyt na zmianę opatrunku, po 50 zł każda, plus jeszcze przynajmniej dwa zdjęcia rtg, że o kolejnej operacji, która z tysiaka będzie kosztowała nie wspomnę :shake:[/QUOTE] Ciocia kakadu,myślę,że jesteś bardzo zmęczona obowiązkami,jakie na Ciebie spadły.Naprawdę wcale się nie dziwię,bo jest tego nie mało...I dlatego sądzę,że w taki sposób odpisałaś Poker.Ja osobiście tak tego wpisu nie odebrałam...Dzięki Poker,wpłynęła spora suma z bazarku i od siebie,też przelała pieniążki.Pomaga jak może,a forma wypowiedzi "posag"to nic innego jak nowe pieniążki na leczenie dla Tusi.Tak ja to,przynajmniej odebrałam:smile:
  14. A tu co taka cisza zaległa u Hrabcia???
  15. [quote name='Energy']E bo to zagramaniczny stylista psich fryzur pewnie:diabloti:[/QUOTE] Niom,jak byłam w zeszłym roku w Polsce,to dopiero była obcięta "do porządku"Tak ja pięknie fryzjerka obcięła,że jak wróciłam,to jej rodzina nie poznała;)I to był właśnie jak na mój gust,dopiero zagramaniczny stylista!:evil_lol:
  16. [quote name='farmerka63']40 EUROSÓW ??? O bogowie ... :shake: Może ma rodowód , hę ? Bo moje to znajdy ;) To ta malutka z Twojego avatarka ?[/QUOTE] Tak,to jest Julika z mojego awatarku.Czy ma papiery,czy nie o to nikt nie pyta.Jest Yorkiem i tyle płacę,a to i tak cena niewygórowana.
  17. [quote name='farmerka63']Ja za sznaucerka miniaturowego ( pudelka też ) płacę 55 zł - ale bez kąpieli, za to z przycinaniem pazurków, skubaniem uszu. Ciekawe, ile zaśpiewają za Hrabala..[/QUOTE] Ja za swoją Julikę bez kapieli,z pazurkami,płacę 40e :cool3:
  18. [quote name='farmerka63']Michelle - SUPERRRRR! To jeszcze zeznaj, ile kasy pójdzie na te koafiury i tiurniury. Parę srebrników w sakiewce mamy - zaraz mogę Ci przelać.[/QUOTE] Jutro pójdzie mój przelew na Spa dla Hrabcia. A psich fryzjerów w Dzierżoniowie,do wyboru i koloru: [url]http://gdziekupic.uslug-cennik.pl/gdzie_kupic.php?p=pielegnacja_zwierzat&city=dzierzoniow[/url] Myślę,że michelle coś odpowiedniego wybierze...:smile:
  19. Widzę,że humorek Tusi dopisuje.Super!:smile:
  20. [quote name='michelle04']Fiu, fiu pospolite ruszenie, to mi się podoba, Hrabowi pewnie również :multi: Szukam SPA :lol:[/QUOTE] Super,wiec czekamy na info.:smile:
  21. [quote name='Martika@Aischa']ciocia nie traćmy nadziei że będzie dobrze !!! Bastuś znowu stanie na łapinki i będzie się cieszył wiosennym słoneczkiem!!![/QUOTE] Z całego serca trzymam za to mocno kciuki!!!
  22. [quote name='Martika@Aischa']za każdym razem jak zaglądam do Bastusia to zamieram co przeczytam :( Bastusiu kochany walcz psiaku kochany !!!!! Biedne ..kochane słoneczko :([/QUOTE] Odkąd pojawiły się problemy zdrowotne u Bastusia,ja tak samo zaglądam na wątek ze strachem...Bardzo się zmartwiłam tymi wiadomościami :-(
  23. Jejku,ale wieści...:-( Miejmy nadzieję,że to przejdzie i Bastuś będzie chodził....Ech!
  24. [quote name='Energy']Też mam nadzieję:) Fajnie, że zaczyna się dziać:)[/QUOTE] Tak musi się zacząć dziać,bo przecież Hrabcio szuka swojego wymarzonego domku na stałe i kto o to nie ma zadbać jak jak nie my?
×
×
  • Create New...