W odpowiedzi na prośbę zaglądam do Blekusia ... niestety mogę jedynie bardzo mocno trzymać kciuki za lepszy los psiaczka a Was dziewczyny wspierać duchowo w tym co robicie ... pozdrawiam ...
[IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQUrcezNZWTUzTPDwKDrXRV5jv4iLv4PNYtVhvIXqx1kv8JjdHR[/IMG]Zaglądam do psiaczków i trzymam mocno kciuki by znalazły swoje domki
... zaglądam z zaproszenia ... niestety kasy brak i na dogo ostatnio bywam bardzo rzadko ale ... życzę Paryskowi wszelkiego dobra psiego ... a Wam powodzenia w działaniach ...