-
Posts
2242 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maria1957
-
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
Maria1957 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
... trzymam kciuki za wszystkie psinki ... za domki dla nich ... -
... zaglądam do psineczki ...czytam i wtrącę swoje dwa grosze ... ludzie boją się tego czego nie znają ale pozostaje jeszcze też sprawa kasy ... choroba wiąże się z jej wydawaniem ... zależy kto się Paurą zainteresuje ... jak będzie miał wielkie serce + tak samo wielką kasę to i problemy Paury nie będą straszne ... miziaki dla Pauruni i trzymam mocno kciuki za domek ... i myślę, że o chorobie wspomnieć w rozmowie a nie w ogłoszeniu ... tak myślę ...
-
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
Maria1957 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
... stawiam się ... niestety mogę tylko trzymać bardzo mocno kciuki za to by psinkom było jak najlepiej i znalazły swoje domki i za Wasze działania w tym kierunku ... będę zaglądać ... -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
Maria1957 replied to ceris's topic in Już w nowym domu
... zaglądam ... czytam i nie szokuję się ... to nasza chora rzeczywistość ...ale co z pieskami ??? ... -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Maria1957 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
... zaglądam do Fortunki ...trzymając kciuki ... oczywiście ... -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Maria1957 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
.... będę zaglądać .... -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Maria1957 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
... jestem na zaproszenie[I][B] bric-a-brac [/B][/I]... ale widzę, że kaska na zabieg zebrana ...a u mnie krucho z kasą ... więc ... trzymam kciuki za Fortunę .... -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
Maria1957 replied to ceris's topic in Już w nowym domu
.... jestem na zaproszenie ... niestety tak niewiele mogę ... będę zaglądać ... ale też dopiero za dwa tygodnie ... -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Maria1957 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...zaglądam do Ikarka...niestety mogę tylko wspierać duchowo ... -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Maria1957 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Bazarkowe fanty dotarły...dziękuję....