-
Posts
2242 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maria1957
-
ROZLICZONY 136 zl DZIĘKUJĘ DOBREDUSZKI! Tobisiowi Sercem 7.07.
Maria1957 replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Zaglądam proszę cegiełkę za piątaka. Pozdrawiam -
Rozliczony 25 zl Pieknie DZIĘKUJĘ. ANDŻELI💓29.05
Maria1957 replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Zaglądam, proszę cegiełkę za piątaka. Pozdrawiam -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Maria1957 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Śliczna! -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Maria1957 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam ... -
Wpłaciłam na konto Fundacji skromniutkie złotóweczki dla Watsonka ... może kiedyś później jeszcze ... Pozdrawiam
-
Zaglądam do psiaka ...
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Maria1957 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Psiego wszystkiego najlepszego ... -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Maria1957 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Krabika ... super wieści ... trzymam kciuki bardzo mocno za powodzenie adopcji ... -
Fox - Kiedyś porzucony i niechciany , teraz już szczęśliwy w DS!!!
Maria1957 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
skromna wpłata zrobiona .... -
Fox - Kiedyś porzucony i niechciany , teraz już szczęśliwy w DS!!!
Maria1957 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
śliczny Foxik ... Gabi czy takie malutkie wsparcie to na Twoje konto? -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Maria1957 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
... zaglądam do Krabika ... -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Maria1957 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
... zaglądam do Krabika ...