-
Posts
2242 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maria1957
-
... zaglądam do Perełki ... niestety mogę wspierać tylko duchowo ... przynajmniej w tym momencie ...
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Maria1957 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
... mizianko dla Uszatka ... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Maria1957 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://supergify.pl/images/stories/zudzenia/samochody/43.gif[/IMG]... jedziemy razem ze Stefcią na pierwszą ... po ... deklaracje ... a może po domek ... trzymam mocno kciuki za psinkę ... -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Maria1957 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
... zaglądam do Uszatka ... -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Maria1957 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']od cioci Maria1957 : jednorazowo 5 zł :loveu: konto już wysłałam ...Marysiu dziękuję :loveu:[/QUOTE] ... będę zaglądać do Uszatka ... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Maria1957 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
... jestem ... niestety w tej chwili nie mogę wspomóc finansowo Stefci ... będę zaglądać i wspierać duchowo psinkę ... -
Złamana łapka u 1-latka - ZROSŁA SIĘ, a psiak już W SWOIM DOMKU
Maria1957 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
... mizianko dla Groszeczka ... ślę ... -
Złamana łapka u 1-latka - ZROSŁA SIĘ, a psiak już W SWOIM DOMKU
Maria1957 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
... zaglądam do Groszka i ślę mizianko po wystawionym brzusiu ... -
Złamana łapka u 1-latka - ZROSŁA SIĘ, a psiak już W SWOIM DOMKU
Maria1957 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
... właśnie wpłaciłam tych kilka złotówek, które wcześniej obiecałam ... -
Złamana łapka u 1-latka - ZROSŁA SIĘ, a psiak już W SWOIM DOMKU
Maria1957 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
... jestem na zaproszenie ... tak niewiele mogę ... domku nie dam, nie mam warunków ... kilka złotówek jednorazowo wpłacę po 17.12. ... -
[quote name='Ewelinaaa']No i proszę, już telefon był. Już zainteresowanie, i jeśli wszystko będzie cacy, Megi będzie miała dom! :eviltong: Państwo mają 2 owczarki niemieckie, ale potrzebuje takiego kanapowego, spokojnego psa , który sie poprzytula,da się popieścić itd . Ma 3 letnie dziecko, ale ze względu na to ze Megi nie miała bezpośredniego kontaktu z maluchami, to nie mogę ryzykować i jej już oddawać. W weekend przyjeżdża do mnie mój 6 letni siostrzeniec, więc bedzie okazja by zaobserwować zachowanie Megi. Dla mnie jest psem niezwykle łagodnym i uległym, wiec w danym momencie na 70, 80% wiem,że przy dzieciach bedzie się tak samo zachowywać jak przy dorosłych, ale to za mało , potrzebuje wiedzieć to na 100% dopiero wtedy mogę oddać ją do adopcji, do rodziny gdzie są dzieci. Megi miałaby być psem domowym, rozpieszczanym i kochanym. Rodzinie zależało właśnie na tym , aby nie był to pies o dużej dawce energii. Poleciłam im także spotkania, przed dokonaniem adopcji, aby Megi mogła ich bliżej poznać, aby oni mogli się przekonać jaka naprawdę jest , jak na nich zareaguje, jak się bedzie czuć w ich towarzystwie. :) Pani zadzwoni do mnie po weekendzie, aby dowiedzieć sie jaka była reakcja Megi na dzieko. Trzymajcie kciuki!! :eviltong:[/QUOTE] ... trzymam kciuki ... bardzo mocno ... za to żeby było cacy ...:kciuki: :thumbs::thumbs::thumbs::kciuki::kciuki:
-
... zaglądam do Megi ...
-
... zaproszenie przyjęte ... odwiedzam Megi ... niestety mogę tylko wspierać duchowo, trzymać kciuki za psineczkę i zaglądać na wątek ...
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maria1957 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
.... witaj Maruda ... zapisuję sobie wątek ... będę zaglądać ....:crazyeye::-o:roll: -
[quote name='Paulina_mickey']Historia z pudelkiem na szczęście skończyła się dla niego bardzo dobrze. W ciągu tego alarmowego czasu czyli 5 dni udało się znaleźć wspaniałą rodzinę dla niego. Bardzo się cieszę, że tak to się rozegrało :) A cicho bo niestety na dogo czasu już nie starcza :(, zajmujemy się głównie stroną na facebooku, tam wszelkie informację wstawiamy no i teraz uzupełniam już ostatecznie stronę naszą internetową [URL="http://www.happy-garden.pl"]www.happy-garden.pl[/URL] bo i na nią nigdy czasu nie było i tak od pół roku już niby była ale jej nie było a biorąc pod uwagę to, że nie każdy ma fb to jest niezbędna :) No i oczywiście ciągle prosimy o pomoc w ogłoszeniach dla psów, właśnie rozpoczeliśmy także akcję przygotowywania się do zimy [URL]http://i1196.photobucket.com/albums/aa418/HappyGarden/strona/apel.jpg[/URL] no i jestem w trakcie robienia plakatów adopcyjnych dla poszczególnych psów, gdyby ktoś zechciał pomóc w rozwieszaniu na przykład u siebie w mieście to z chęcią podeślę wersję do druku :)[/QUOTE] ... odetchnęłam z ulgą ... myślałam, że może jakie ... inne ... problemy ...