-
Posts
2242 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maria1957
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Maria1957 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
... wpłaciłam 10,00 ... tyle tylko mogę ... jednorazowo ... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Maria1957 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
... zaglądam do Stefci ... dawno mnie tu nie było ... i oczywiście bardzo mocno trzymam kciuki za domek psinki ... -
JAMAJKA po śmierci opiekuna pilnie szuka DT!!!
Maria1957 replied to kasztanowa's topic in Już w nowym domu
... i ja ... trzymam kciuki ... -
JAMAJKA po śmierci opiekuna pilnie szuka DT!!!
Maria1957 replied to kasztanowa's topic in Już w nowym domu
[I]... jestem ... będę zaglądać do Jamajki ...[/I] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Maria1957 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
... zaglądam do Stefci ... -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maria1957 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales']:modla::buzi::iloveyou::kociak:Zagladamy kochana nasza Marudenko do skarbenkow kocinkowych i zdrowenka zdrowenka wszelkiego zyczymy calem sercem:modla::modla:[/QUOTE] ... zaglądnęłam ... i się pod tym podpisuję ... pozdrowionka [COLOR=#0000FF][I][B]Marudo[/B][/I][/COLOR] ... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Maria1957 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
... ale akcja ... trzymam kciuki bardzo mocno ... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Maria1957 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
... zaglądam i też mocno kciuki zaciskam ... samych psich szczęśliwości Stefciu ... -
... i nie przekraczał TM ... w samotności ... zapomniany ...
-
... zajrzałam ... zapóźno ... Bazylku biegaj szczęśliwy za TM ...
-
[quote name='Hałabajówka']Bardzo potrzebne wsparcie duchowe...bo przez Perlisko spać nie mogę po nocach bo wtedy jej się chce najwięcej szczekać grrryyy a że u mnie to idzie lawinowo-łańcuszkowo i wtedy wszystkie heja dawaj szczekamy razem :mad: Ale za to smaczki już bierze ode mnie po czym dalej szczeka i nie bardzo chce podejść ehhh co ta kobieta jej zrobiła!!!!!!![/QUOTE] ... wspieram myślami [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Aniolki gify/t_aniolki_42.gif[/IMG] ... i mizianki dla Perełki ... tylko tyle w tej chwili mogę ...
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Maria1957 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
.... Uszolku ... mizianko ...