-
Posts
2242 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maria1957
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Maria1957 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Toska1']Dzień dobry Bursztynku ! mam nadzieję , że jest coraz lepiej :lol:[/QUOTE] ...i ja ...też.... -
[quote name='MALWA']Tak, tylko, ze nic z tego nie wynika. Ja wysyłam zaproszenia i co z tego, cisza dalej... Ludzie chyba mają dosyć potrzebujących psów dookoła i trudno mi kogoś zachęcić do pomocy....buuuuuuuu ....właśnie...tylu potrzebujących....a możliwości niewielkie.... Marta napisała:no chyba,że ktoś kocha owczarki nad życiekochać to nie wszystko....jak nie mam warunków ani finansowych ani miejscowych, żeby np zabrać Szarika do siebie ...a kocham owczarki...poprostu nieraz jest trudno pokonać przeszkody...ale miejmy nadzieję, że Szarik znajdzie swoje miejsce....trzymam kciuki...
-
[quote name='Mysza2']ok, napiszę. Ci ludzie naprawdę wydają się bardzo odpowiedzialni i w sumie to rozumiem ich decyzję. Ale inna bida z tych słabo - adopcyjnych znajdzie u nich dom więc warto było pojechać.[/QUOTE] ...to choć tyle pozytywu :multi:...miziaki dla Maciusia i cały czas trzymam kciuki za domek....:kciuki::kciuki::kciuki:
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Maria1957 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Bursztynku...kociaczku ...zdrowiej....!!! -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Maria1957 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Wpłaciłam dzisiaj dla Bursztynka 10 złotóweczek....przykro mi, że tylko tyle...a jak zdróweczko kociaczka...? -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Maria1957 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Tak się cieszę, że u Bursztynka idzie ku lepszemu....tak niewiele mogę ale kropelkę złotówek przeleję...proszę dane do przelewu.... -
Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.
Maria1957 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolalola']:multi::multi::multi::multi::multi:tedusio moze pakowac walizki:multi::multi::multi::multi::multi::multi: W nastepny weekend moze przyjechac do neris:loveu: U agi trwaja teraz prace remontowe i chce przyjac tedunia na spokojnie,a to bedzie mozliwe w nastepny weekend!!!! Cioteczki jak transport??? ................................... Najwazniejsze,ze tedzio jedzie i wiem,ze bedzie mial boska opiekunke:lol:i bedzie sobie mogl czekac na swoj domek w spokoju!!!!![/quote] ...super.... -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Maria1957 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
...zajrzałam...i też dołączam do grona trzymających kciuki...:kciuki::kciuki::kciuki::thumbs::thumbs::thumbs:...bardzo mocno trzymających....trzymaj się kociaczku -
Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.
Maria1957 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
...jestem na zaproszenie...zaglądać będę i kibicować Tediemu...a jak znajdę kilka wolnych złotówek.... -
Sara,pobita onka ma swój kochający dom. Nikita tez adoptowana.
Maria1957 replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Witaj, bardzo dziekuje. Nie wiem jednak jak podac namiary. Teraz to juz moze do Gajowej? Gajowa ja tez czekam na namiary od Ciebie. No i chyba jeszcze nie wszystkie dziewczyny ktore zdeklarowaly "zlotoweczki" wplacily. Przypominam się zlociutkie;), nie zapominajcie o nas. [B]Prosze, pomozcie Donce. Wizyta u dr Garncarza bedzie kosztowala, na pewno leki dostanie, a moze tfu tfuuu operowac bedzie? co wtedy? nie chce nawet myslec, ale wiem, ze nie mozemy zostawic Gajowej i beki z tym problemem.[/B] Naprawa mojego auta bedzie kosztowac ok 700 zł (sprawa silnika). Dodatkowo jedna mala suczka zalatwila mi siedzenia i panel, to jesli mi sie uda znalezc gdzies na szrocie stara renowke, o tez kasa pojdzie. Jedno siedzenie z 2 setki, a pogryzione sa dwa i od strony kierowcy tak, ze usiasc nie ma jak. Elektryka izolacja polatana, to na szczescie odpalilam, ale trzeba to zrobic. Nie wiem juz skad brac pieniadze na to wszystko. Mam tez u siebie szczeniaki i ich matke. Pomozecie Donie? proszę.[/QUOTE] ...to jak już będziesz miała te dane do przelewu...to ślij pw... -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
Maria1957 replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
...zapiszę sobie.... -
Sara,pobita onka ma swój kochający dom. Nikita tez adoptowana.
Maria1957 replied to beka's topic in Już w nowym domu
...trafiłam tu...to przerażające co "człowiek" może zrobić zwierzaczkowi...jak je traktuje....ale przerażająca jest też ....moja niemoc, bezsilność...proszę dane do przelewu kilku złotówek....miziaki dla ONECZKI....