Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. [URL]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1455107_617367514976361_2005268155_n.jpg[/URL] ktoś ci psa podmienił :cool3:
  2. Dzieńdoberek :smile: W końcu do was dotarłam.
  3. Tyle moje co se pogadam :evil_lol: a oni robią swoje :evil_lol:
  4. Super pomysł :smile: Zapisaliście się do Nowego Dworu?
  5. Śnieżne stwory :loveu: Poproszę link do wisiorków
  6. [quote name='betty_labrador']Niech sam instruktor usiądzie sobie w błocie -lub sie położy :lol: Przecież pies tez ma swoje odczucia , Tosca moja uwielbia wode, a na spacerach wskakiwać do rowów z wodą, ale jest chłodnie czyli jesień jak teraz to łapy tam nie zamoczy choć rów pełen wody :eviltong: a bokser z krótką sierscią dlaczego miałby siadać w błocie? :p[/QUOTE] Ma siadać bo ja tak mówię :eviltong: Młody mało się przejmuje tym że zimno i do wody chce się pchać. Za to Oli nawet pazurka zamoczyć nie chce ;) [quote name='Franca81']Takie foteczki to ja lubię!!!! A jaki macie kubraczek? Bo będę musiała kupić więc może pójdę na łatwiznę i kupię taki sam jak Milo ma. :diabloti:[/QUOTE] To jest kubraczek Olka, kupiony na dogo ze dwa lata temu. Niestety kobitka już ich nie szyje i sama muszę w końcu coś dla chłopaków zamówić.
  7. Słodkie zębuszki i wywalony jęzor :loveu:
  8. U pana szkoleniowca nie ma że nie chce. Ma siadać i już ;)
  9. [quote name='Sonka95']Glutek :loveu: [URL]http://i42.tinypic.com/r8fceb.jpg[/URL] Milo nie lubi wody woli soki owocowe :evil_lol: [URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1480720_237895016376644_2054266215_n.jpg[/URL][/QUOTE] Milo lubi wszystko. Nie musi się nawet nadawać do jedzenia :evil_lol: [quote name='betty_labrador']Nie, nie, tylko nie mróz :D Jak poszło szkolenie? :razz:[/QUOTE] Jak będzie lekki mróz to nie będzie błota ;) Szkolenie tak średnio. Lało i błoto do kostek, więc pies nie chciał ani siadać ani leżeć.
  10. Z młodym byłam na szkoleniu. Dobrze ze miałam kalosze a on kubrak bo wróciliśmy jak błotne potwory. A Oli za nic nie chce wyjść z klatki :roll: Ciągle leje i przestać nie chce. Przyszedł by mróz i przynajmniej czyściej by było ;)
  11. [quote name='Besti']Psy o wielu twarzach :razz: Glut najlepszy:loveu:[/QUOTE] Najlepszy glut jak nie trafi na spodnie :eviltong: [quote name='betty_labrador']Haha każda mina prezentuje inną część osobowości piesa :eviltong: a to stare wyciągnęłaś , tak? :diabloti:[/QUOTE] To są zdjęcia z połowy października. Dzisiaj miałam coś porobić ale od rana ciemno i leje :roll:. Jak jutro nie będzie padać to się o coś postaram. [quote name='kalyna'][URL]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1474531_237895003043312_270892304_n.jpg[/URL] najlepsze :loveu:[/QUOTE] Przygłupek :loveu:
  12. Krejzol [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1005111_237895033043309_340090220_n.jpg[/IMG] Latawiec [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1453393_237895056376640_406670263_n.jpg[/IMG] Model [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1477920_237895049709974_163954464_n.jpg[/IMG] Oluś latawiec [IMG]http://i43.tinypic.com/o9o3es.jpg[/IMG] Glucik [IMG]http://i42.tinypic.com/r8fceb.jpg[/IMG]
  13. Pies o małym rozumku :evil_lol: Wyłudzacz [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1457684_237894966376649_584765255_n.jpg[/IMG] Słodziak [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1458412_237894976376648_1206554499_n.jpg[/IMG] Kombinator [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1475884_237894973043315_1515535087_n.jpg[/IMG] Rany ale wielki paaaająkkkk [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1474531_237895003043312_270892304_n.jpg[/IMG] Pijus [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1480720_237895016376644_2054266215_n.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Majkowska']Ja tylko jenego żałuję ze szczenięcych lat Warchlaka - dawniej wysikiwal cały pęcherz za jednym zamachem, a teraz po kropelce tu, po kropelce tam...:D[/QUOTE] To prawda. A młody już co krok nogę zadziera :shake: [quote name='betty_labrador']czesc Bokserki :evil_lol:[/QUOTE] Cześć niebokserki :eviltong: [quote name='magdabroy']Dlatego, lepiej mieć sukę :diabloti::eviltong:[/QUOTE] Nie znasz się :evil_lol::eviltong: [quote name='wedara']To prawda heheh .. A gdzie nowe focie ?? ;)[/QUOTE] Nie ma:shake:. Brzydko pogoda, wcześnie robi się ciemno i nie mam kiedy zrobić :roll:. Mam trochę starszych niewstawianych.
  15. [quote name='YxNinaxY']ja też niedawno przeżywałam przeobrażenie się kluseczki w podrostka.. Szkoda że szczeniactwo nie trwa dłużej.. tak.. ze 3 lata:evil_lol:[/QUOTE] Tylko bez siurania i gryzienia :evil_lol: [quote name='Franca81']Nie przesadzaj. Toż to tylko zmiana fizyczna, psychicznie na zawsze zostanie taki sam. :diabloti:[/QUOTE] Ale już na rączkach nie ponoszę :eviltong:
  16. Oluś kocha mamusię i wątpię aby chciał iść :evil_lol: To jest właśnie taka menda- nigdy za psami nie przepadał a przy młodym jest jeszcze gorzej. Broni go przed wszystkimi i wszystkim ;). Dlatego chodzi tylko ze mną i nie biega po osiedlu. A młody to leci do wszystkich ale w celu zabawy. Mam nadzieję, że odziedziczył po rodzicach super zrównoważony charakter. Mój pierwszy boks to był złoty pies. Nigdy nie tykał czegoś, co było od niego mniejsze, do ludzi delikatna przylepa :loveu:
  17. Się nim nie zajmowałaś to i cię pogryzł :eviltong: [URL]http://img12.imageshack.us/img12/4070/y1or.jpg[/URL] Paniczysko :loveu:
  18. Czyli też mam kotopsa w domu ;)
  19. [quote name='Franca81']Chciałoby się powiedzieć, że to gówn.any problem. ;) Współczuję bo domyślam się jak to może być męczące....[/QUOTE] Przynajmniej psy czyste od wiecznego prania :diabloti: [quote name='qmu']no fakt na tarzanie nie pomagaja u nas na dzialkach nie ma jakos bezdomnych moze dlatego ze wszystkie wejscia pokietowali i nie ma jak przelezc za plot, ja przynajmniej dzieki temu mam rewelacyjny teren do cwiczen z pullingu miedzy alejkami po ktorych i tak o tej porze roku nikt nie lazi bo nie ma za czym.[/QUOTE] U nas bez przewy są dziury w siatce- jak z jednej załatają to robią z drugiej. Ja na działki nie lubię chodzić bo mnie bez przerwy stara babcia policją straszyła :evil_lol:, a z resztą to jest ruina i za dużo atrakcji i syfu. Chodzę przy, a jak psy coś zwęszą to lecą. Jak przypilniję to jest spokój. Z innych newsów przestaje mieć w domu słodkiego bejbusia :placz:. Ostatnio idąc z koleżanka i jej suczą wyskoczył do nas mały kundel i młody bronił swojej damy. A dzisiaj zaliczył w pełni uniesioną tylną łapkę :placz:. Ja chcę słodkiego kluska a nie to wredne, nakręcone, pręgowane coś:evil_lol:
  20. [quote name='Franca81'] Zawsze można urlopować się w innych klimatach typu Norwegia ewentualnie Syberia czy Alaska. :evil_lol:[/QUOTE] To są moje klimaty :loveu:
  21. Dawałam i Rumentabs i żwacze i inne śmierdziuchy ale efekt był mizerny. Inna sprawa to taka, że na tarzenie to i tak mały wpływ ma ;). Trzeba mieć nadzieję, że jednak wyrośnie ;). U mnie są działki które w zimie często zamieszkują bezdomni i tam niestety jest raj. Widziałam że troche siatkę ponaprawiali ale pewnie nie na długo :roll:
  22. [quote name='betty_labrador']hahaha dobre z tymi piesami siedzacymi na sobie :P naucz tak swoje -wystapisz w mam talent :eviltong:[/QUOTE] Na razie to oni tak siadają na mnie :eviltong: [quote name='Franca81']Tak kiedyś wyglądały boksery.... [IMG]http://cdn.pedigreedatabase.com/pictures/1580725.jpg[/IMG] To jest jakiś pra pra pra pra pra pra pra pra dziadek od strony ojca ;) [URL]http://www.pedigreedatabase.com/boxer/dog.html?id=1580725-flock-st-salvator[/URL][/QUOTE] Flock jest też w przodkach matki jak i pewnie w wielu innych ;) [quote name='Angi']widziałam was w PP :lol:[/QUOTE] Nom, mam gwiazdę w domu :loveu:
  23. No to liczymy na ślubne fotki ;) A teraz dawaj Sintre i pomidorowego kota :loveu:
  24. [quote name='magdabroy']No to szacun, że do takiej daty jesteś w stanie dotrzeć ;)[/QUOTE] Szkoda tylko, że mało zdjęć jest ;)
  25. [quote name='magdabroy']Rok Ci się nie pomylił?! :eviltong:[/QUOTE] Nie :eviltong: Byłam nawet jeszcze dalej. Sama się zdziwiłam, że coś takiego istnieje :-o
×
×
  • Create New...