-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
[URL]http://img850.imageshack.us/img850/7950/dcpm.jpg[/URL] Fajna banda :loveu: Adoptowany też twój?
-
Jak by ktoś był chętny do podziwiania, to zapraszam. W końcu udało mi się skończyć rodo młodego. Fajnie poprzeglądać pieski 1890r :eviltong:. Stwierdzam, że przodków mamy zacnych :loveu: [URL]http://www.pedigreedatabase.com/boxer/dog.html?id=2073598-gratia-tuareg[/URL] (aby rozwinąć trzeba kliknąć zieloną 5 z lewej pod zdjęciem)
-
[quote name='YxNinaxY']A to człowiecze dzieło było?:crazyeye:[/QUOTE] Moje piesy najbardziej gustują w tym rodzaju :mad: [quote name='Sonka95']Sonia to nie tyle zjada co się tarza :diabloti: a potem te mycie obrzydliwe :diabloti:[/QUOTE] Młody też woli taką zabawę, a ja już nie wiem co gorsze :diabloti: [quote name='magdabroy']Kasia, a kiedy Twoje będą siedzieć tak? [URL]http://static1.thm.pl/obrazki/22074-1018-pelen-komfort-.jpg[/URL] [/QUOTE] Hahaha, pewnie niedługo :loveu:
-
Ja rozumiem że psy lubują się w przedziwnych smrodach ale dziwi mnie jaki człowiek robi kupę przy ścieżce gdzie chodzi tyle ludzi. Wychodząc z psami wkurza mnie, że przejsć nie mogę bo wycieczki chodzą, a ktoś się załatwia bez problemu :diabloti:
-
[URL]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/IMG_5080_zps1f97c249.jpg[/URL] Przegląd uzębienia :evil_lol:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Nie martw się, ja też fb nie ogarniam :evil_lol: i bardzo długo się przed nim broniłam. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Zima idzie to Waldek zapasy robi ;) -
jak to dobrze że nie mam szału obróżkowo smyczowego :eviltong:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Dlaczego nie ma zdjęcia na modelce :cool3:? -
Nie :evil_lol:. Moje chempiony poszły na obiad :mad:. Na szczęście złapałam ich zanim skosztowali rarytasu :angryy:
-
Temu frajerowi co nasrał pod blokiem życzę aby stado ptaków nasrało na głowę :angryy:
-
[quote name='magdabroy']Dobrze, że choć wiatr ma w głowie :diabloti::eviltong:[/QUOTE] No nie wiem czy tak dobrze :eviltong: [quote name='Franca81']No właśnie. Moja to nawet wiatru nie ma. Ot próżnia, czarna dziura lub sam diabeł wie co.[/QUOTE] Jak możesz tak mówić o swoim pręgowanym diabełku. Przeczyta to i będzie jeszcze gorsza :diabloti: [quote name='kalyna']buuuuu, nie dobijaj mnie :placz: też chcem :placz:[/QUOTE] To zdawaj. Podstawy szkolenia masz, to i sama możesz z nimi coś porobić :smile:
-
Nie za zimno na moczenie ;)
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Milo ma różnie i nie wiem od czego to zależy. Do niektórych osób idzie chętnie na mizianki i jest szał radości a do innych nie chce podejść :roll: -
Niedawno przechodził pod Oli bez problemu a teraz są prawie równi wzrostem :roll:. A w głowie nadal wiatr :evil_lol:
-
Miluś już nie jest szczeniaczkiem, a na pewno nie słodkim :diabloti: Co dziwne on już wie, gdzie jest plac szkoleniowy i pędzi na niego. Kurde pani szkoleniowiec tak ładnie opowiadała, że zachciało mi się zdawać jeszcze coś :evil_lol:
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
To zupełnie inaczej jak u nas. Milo wchodzi do gabinetu i zaraz chce z niego uciekać. Ostatnio jakos strachliwy się zrobił :roll: -
To tak jak ja- nie przeszkadzają mi koty ale wolę psy ;). Jednak twoja kocica jest superaśna :loveu:
-
Szkoda, że takich zabawek nie ma na stałe ;). U mnie kiedyś leżała pod blokiem to pies z nią latał a potem ktoś ją sobie zabrał :roll:
- 1417 replies
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Wiem, że masz mało czasu ale odezwij się czasem i daj znać jak się żyje ;) -
Najlepszego :multi:
-
No to łatwego rozwiązania oraz odpowiedniej ilości zdrowych i pięknych szczylków :smile:
-
[quote name='betty_labrador']NO ale mozesz kogoś wynająć by Ci te fotki zrobił :diabloti: [URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1452530_234039946762151_185651545_n.jpg[/URL] oł łaaa tam chyba najwygodniej gdzie głowa spoczęła :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] Nie dziękuję. Wiecznie ufajdany pies, ja cała w błocie- wolę mieć ładniejsze foteczki :evil_lol: Nic go przynajmniej nie gniecie :diabloti: [quote name='natija']widze,ze Magda co chwile ma sprosne mysli ;)wesola Wam dziewczyny :)az normalnie sie stesknilam za Wami :):eviltong:[/QUOTE] My też się stęskniliśmy :smile: [quote name='magdabroy']Ja :crazyeye: A te komentarze, to niby co :eviltong:[/QUOTE] Oj tam, oj tam :eviltong: My już dzisiaj po szkoleniu (znowu wszystkie ciuchy do prania :evil_lol:). Młody ładnie biega, ze mną gorzej- musze bardziej nogi wyciągać :evil_lol:. Troche dziwnie się zachowuje- boi się wystawianej ręki i dziwnych ruchów. Musimy pracować nad tym oraz nad ładnym napinaniem. Chyba zaprzestanę tego szkolenia, bo ciągle coś zadają :eviltong: Mięsko dla darmozjadów zamówione. Wieczorem muszę ich pomierzyć i zamówić ubranka na zimę. Jak by miał ktoś nadmiar gotówki to chętnie przyjmę :cool3:
-
Dzieńdoberek :smile: