Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. [URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_4917_zps07e1e94f.jpg[/URL] Zostaw ten aparat i porzucaj mi kijek :cool3:
  2. Roztańczona Sintra :loveu:
  3. Bardzo fajny duecik :loveu:
  4. [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1185500_251561408343338_34370842_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1531896_251561421676670_2023958743_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1482761_251561458343333_659821380_n.jpg[/IMG]
  5. [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1546404_251561325010013_321878939_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1507162_251561355010010_962004566_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1609829_251561358343343_1101469318_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1545130_251561371676675_589179801_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1601554_251561415010004_208530787_n.jpg[/IMG]
  6. Helol, heloł :smile: Tak na dobry początek tygodnia kilka fotek nie do końca normalnych psów :evil_lol: [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1609799_251561261676686_1727214652_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1501778_251561258343353_2068285872_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1536659_251561275010018_1106150027_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1601552_251561301676682_1231941963_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1555521_251561298343349_492016805_n.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Angi']Kasia - wy w sobotę a Majkowska w piątek ;) a będziesz?[/QUOTE] Chciała bym być ale czy będę to jeszcze nie wiem. Nas sędziuje Nicola IMBIMBO- nie wiem kto to ale już mi się podoba :evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-qUjA3kbyb5g/UtLUfTQmtFI/AAAAAAAATKk/aGAxM2JdGes/s576/120114 092.jpg[/URL] Jaki dumny bodygard :loveu:
  8. [quote name='Angi']Kasia - wy w sobotę a Majkowska w piątek ;) a będziesz?[/QUOTE] Chciała bym być ale czy będę to jeszcze nie wiem. Nas sędziuje Nicola IMBIMBO- nie wiem kto to ale już mi się podoba :evil_lol: [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-qUjA3kbyb5g/UtLUfTQmtFI/AAAAAAAATKk/aGAxM2JdGes/s576/120114%20092.jpg"]https://lh6.googleusercontent.com/-qUjA3kbyb5g/UtLUfTQmtFI/AAAAAAAATKk/aGAxM2JdGes/s576/120114%20092.jpg[/URL] Jaki dumny bodygard :loveu:
  9. U mnie ze dwa niby płatki śniegu a tak to deszcz.
  10. Ale jednego łatwiej opanować, a tak to mi się wzajemnie nakręcają. Jeden śpi, drugi chce się bawić i tak w koło :evil_lol:
  11. Ludzie są .... i to bardzo :diabloti: A w Katowicach to w jaki dzień bo my chyba sobota?
  12. Tak, to prawda ze bokser pozostaje niesfornym pajacem ale jego niektóre zachowania muszą być skorygowane. W przeciwnym razie będę mieć 40kg rozpędzonej miłości, która będzie chciała ukochać praktycznie wszystkich ludzi :evil_lol: Co za okropniście okropny dzień. Po powrocie ze szkolenia praktycznie tylko majtki miałam suche :roll:. Niech ta pogoda się na coś zdecyduje.
  13. [quote name='kalyna']Aż tak źle jest z tymi Bokserami :crazyeye: Nie no... zmądrzeje z czasem :lol: Noo to Boże dzięki Ci za Owczary :evil_lol:[/QUOTE] Tak strasznie to nie jest ale każdy przyszły właściciel boksera powinien wiedzieć, że ten pies ma wieczny napęd w tyłku. Z wiekiem mądrzeje (troszeczkę ;)) ale ten napęd pozostaje.
  14. [quote name='kalyna']Ja na wigilijną się spóźniłam.. i całe święta rozpaczałam :diabloti: teraz nie mogę tego przeoczyć :lol: to co kupujesz? :cool3:[/QUOTE] Ja chcę ze dwa gryzaki
  15. Kaaasia

    Kapsel & Jenny

    Piękne dzieciaczki :loveu: [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f720311d722e.jpg[/URL] Super razem wyglądają. Ja bym się nie odważyła moich chłopaków tak spiąć ;) :thumbs::thumbs::thumbs:
  16. [quote name='Franca81']Ale niestety poznasz przykra prawde. Szkoleniowiec oszukuje! To nie kwestia roku a kilku lat.....:cool3:[/QUOTE] Podejrzewam, że tu nawet kilka lat nie pomoże :evil_lol:
  17. Skoro inni mają po kilka sztuk to może z trójką nie było by tak źle. A mega cennych rzeczy w domu nie mamy :evil_lol: Przy ładnej pogodzie wywiozła bym ich na wieś i niech robią co chcą, dzień i noc. Co do sikania to młody zlał mi się dziś bo zabralam im kaczuchę do zabawy :mad:.
  18. Ostatnio tak mnie wkur... zdenerwował :diabloti: na spacerze, że najpierw się na niego wydarłam, potem rzuciłam smyczą i sobie poszłam. Pies nie bardzo wiedział co się dzieje, więc poszedł za mną. A Oli prawie czołgał mi się pod nogami. Ten przynajmniej ma troche instynktu samozachowawczego, bo młody nic a nic :mad: Najlepszy jest nasz pan szkoleniowiec który ciągle powtarza "to tylko bokser, wszystko w porządku, trzeba przeczekać, jeszcze z rok i zmądrzeje":evil_lol:. Wszystko dobrze tylko niech ktoś da mi CIERPLIWOŚCI!!!!
  19. [quote name='kalyna']Jako, żeś taki sam zakupoholik jak ja :lol: to oświadczam, że 16.01 chyba ma być darmowa przesyłka w IPO-sklepie ;) Zapewne masz coś już w planach :evil_lol:[/QUOTE] Ja nie miałam ale dzięki za info. Teraz już będę miała co kupić :evil_lol:
  20. Oj tam, jeden oszołom w tą czy w tamtą nie robi różnicy :evil_lol:. Najwyżej zamiast Sintre najpierw odebrała byś mnie z psychiatryka ;)
  21. [quote name='marta.k9080'][URL]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/644560_247293105436835_814082032_n.jpg[/URL] suuuuuuuuuper :p dawno mnie tu nie było:oops:[/QUOTE] No ja nie wiem jak tak możesz nas omijać ;)
  22. [quote name='magdabroy']A co Ty, na głowie chodzisz? :evil_lol:[/QUOTE] Po prostu mam zdolne pieski :eviltong:
  23. [quote name='Ana :)']szaleństwo było ostre :d jak to dwuznacznie brzmi :diabloti:[/QUOTE] A kysz :eviltong:. Dzieci się ładnie bawiły :eviltong:
  24. Już chyba śnieg będzie lepszy niż to błoto, które po spacerze mam nawet we włosach :evil_lol:
  25. Ja bym ją chętnie wzieła do siebie ale są dwa problemy: moja mama i Oli :roll:. Niby to suka ale dosyć aktywna a on nie pozwala aby coś mu po głowie skakało i nie wiem jak by ją akceptował przez jakiś czas w domu. Mimo że troche km do przejechania ale jak dla mnie lepsze jest zostawienie Sintry u rodziców. Hotel może być bardzo dobry ale dom będzie lepszy ;)
×
×
  • Create New...