-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Kaaasia replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='kalyna']No co Ty :shake: coś lepszego, Zbuntowany Anioł :diabloti: aż 2? noo pochwal się :)[/QUOTE] Zbuntowany anioł był do przeżycia ;) Tylko proszę się nie śmiać- Pamiętniki wampirów i The Originals :oops: -
Ja jakoś nie chcę śniegu chwilowo. Może sobie padać w tygodniu a w weekendy niech będzie suchutko :evil_lol:
-
[quote name='maryg22']W końcu tu tarafiłam :D I nawet zdjęcia są :D[/QUOTE] W końcu się zmobilizowałam i są ;) [quote name='magdabroy']Kolejna zdziwiona, że o tej porze byłam na dogo :evil_lol: To z oszustami nie gramy :eviltong:[/QUOTE] Od razu z oszustami. On po prostu lubi mieć dużo piłeczek i się o nie stara :evil_lol: [quote name='betty_labrador']:) Ja uważam i nie tylko ja ze obroże El Perro sa super, ale Tosia moze ma za delikatną szyjke i pewnie ją uwierało-przez pare miesiecy nosila normalnie, później zaczęła szczekać :) A idzie im w rozum przez nauke? czegoś sie uczycie? :D[/QUOTE] Ona po prostu dała ci znać, że czas na zmianę garderoby :cool3: Oni ogólnie w domu są grzeczni, ładnie wszystko wykonują ale jak wyjdziemy na dwór to tracą rozum a ja przestaję istnieć. Z młodszym mam zamiar zacząć pt. [quote name='kalyna']aaa, ja się nie mogę zmotywować do dalszego ćwiczenia z Gandzikiem :shake: nooo bo wy widzę aktywnie się wystawiacie :eviltong: nie, bo będzie, że idę za modą, a ten pomysł mam już o kilku lat :loveu:[/QUOTE] Z motywacją to i u mnie ciężko. Ile to rzeczy sobie wymyśliłam, co my robić nie będziemy i dupa ze wszystkim :roll: Bardzo aktywnie, aż dwa razy :evil_lol:. Może będzie jeszcze trzeci. Kurde, jak sobie grzywacza kupisz to się ofocham :evil_lol: ZIMNO. Miało być szkolenie, a nie wiem czy przez to młody mi się nie rozchoruje. W sumie będziemy ze 2,5h :roll: Muszę mu jakiś kubraczek kupić ale jak teraz już będzie go nosił, to co będzie w zimie jak temperatura spadnie do -30.
-
[quote name='betty_labrador']o 1:15 Kasia to wszyscy sie przewracali na trzeci bok :evil_lol:[/QUOTE] Nie wszscy. Niektórzy wracali ze spaceru z psami :eviltong:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Oplułam monitor przez ciebie :evil_lol: Masz nerwy, bo u mnie te koty już by fruwały :eviltong: -
[quote name='magdabroy'] Gdzie? Bo ja nie widzę, żadnych szaleństw :eviltong::mad:[/QUOTE] Wszyscy spać poszli :roll:
-
[quote name='betty_labrador']Czesc Pregowane szczescie :D:D:D Miło Was nawiedzić poraz pierwszy :) i nie ostatni :> Sliczny był z niego puppis -i teraz dorosły pies :D Widze ze macie obróżkę el Perro :D ja dla Tosci taką mam czerwona-tylko chyba jej nie było w niej wygodnie-bo jak tylko chcialam ja założyć suni -szczekała na obroże-i to tylko na tą :P pozdrawiam![/QUOTE] Witam, witam, w naszych skromnych progach :smile: Dziwne z tą obrożą. U mnie sprawdzała się świetnie i następne też będą od nich, bo przy nich mam pewność że wytrzymają i się nie przerwą, a jak patrzę np na furkidza to jakoś im nie ufam :evil_lol: Dzięki. Fakt, chłopaków mam fajnych. Oby im więcej w rozum szło :razz: [quote name='magdabroy']Oli tak lubi piłki, że jestem ciekawa, które wygrałoby mecz: on czy Tora :diabloti:[/QUOTE] Ty o tej porze na dogo :crazyeye: Walka była by zacięta. Tylko Oli oszukuje, on łapie piłke i ucieka :eviltong:
-
Na pewno. Zwłaszcza jak spotka kotka, jeża, a młodsze szczęście to nawet listek :evil_lol:
-
No wlaśnie tutaj chodziło o wprowadzenie zakazu dla wszystkich psów :shake:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']to tak jak ja ;) jednak spolka pasuje ;)[/QUOTE] powinnyśmy być spółką z najmądrzejszymi psami :evil_lol: a nie z ułomnościami komputerowymi :evil_lol: W takim razie ja idę na spacerek Kosmatych snów :evil_lol: -
[quote name='Vectra'][B]chodzą słuchy , że dalej będą regulamin ZK naprawiać i mają wprowadzić CAŁKOWITY zakaz , wystawiania kopiowanych psów :diabloti: tych nowych i tych już żyjących .... [/B] i wkraczamy dalej do europy :cool3: 2. Dopuszcza się do kryć psa w okresie przejściowym od 12 miesiąca do 18 miesiąca, który uzyskał w klasie młodzieży od co najmniej dwóch sędziów trzy oceny minimum doskonałe w tym jedną na wystawie międzynarodowej lub klubowej, na podstawie adnotacji w rodowodzie i karcie sztywnej „Okres warunkowy”, jak w pkt. 1. Dalsze używanie psa do kryć wymaga uzyskania ocen co najmniej doskonałych po ukończeniu 15 miesięcy, pkt 1.[/QUOTE] Była bardzo ambitna dyskusja na ten temat na fb i babeczka była 100% pewna że to zostanie wprowadzone :roll:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
A co możecie polecić do zabawy ze zdjęciami? Coś dla debila komputerowego :evil_lol: -
Może się nie zgubię we mgle :evil_lol:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Kaaasia replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Co wy Mode na Sukces oglądacie :diabloti: Mnie też wciągneły dwa seriale dla małolatów :evil_lol: -
[quote name='natija']a ja bym wziela na tymczas doga argentynskiego,ale bym przy nim wygladala,ciekawe kto by z kim wychodzil na spacer ;)[/QUOTE] Sam by się wyprowadzał :evil_lol: [quote name='kalyna']Okaże się, po pierwszym dniu :cool3: A w spory z Milem zaczniesz się bawić, czy tylko rekreacyjnie? A nie powiem :diabloti:[/QUOTE] Na ten moment rekreacyjnie. Jak będzie nam szło to chciała bym zdać pt1. Obrona fajna sprawa ale nie wiem czy dała bym radę ;). Dodatkowo jak sobie rozpisałam wystawy to mi mało czasu na co innego zostało :evil_lol: Będę plany ukladać na bierząco. Powiedz, powiedz, PROSZĘ :evil_lol:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']no to dziwne......ciekawe czemu.... i ja Cie nie mam na fb:angryy:[/QUOTE] A bo ja wiem :evil_lol: [quote name='Majkowska']ej gdzie te lajki mają być?[/QUOTE] Gdzieś pod tytułem galerii [URL]http://imageshack.us/a/img820/5669/3ur2.jpg[/URL] Tygrysek :loveu: Miałaś spać a zdjęcia wstawiasz :evil_lol: Dogo uzależnia -
Już jest jutro :eviltong:
-
Nie mam ogródka :placz: Muszę się ubrać :placz:
-
[URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/67091_607160552674429_1605145177_n.jpg[/URL] Słodka kuleczka :loveu:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']no nie ma faktycznie ;) a na fb pewnie Cie nie ma i dlatego:eviltong:[/QUOTE] I miałam rację :eviltong: Na fb jestem -
Wszyscy spać idą a ja jeszcze spaceros muszę odbębnić
-
[quote name='kalyna']Samo olewanie to nie wsio :cool3: Możesz się dzielić z nowo nabytą wiedzą, bo ile szkół tyle metod na pracę z psem. A to do tej, o której pisałaś kiedyś? Bleeee wiesz, jak strasznie wyglądałby ogolony Gandzik? fuuuu :eviltong: toteż w dalekiej przyszłości marzy mi się coś gładkowłosego.... :loveu:[/QUOTE] Wiem, że nie ale to jest nr 1 teraz ;). Zobaczę jak będzie, zawsze mogę zrezygnować. Idę tu [URL]http://www.baritus.com.pl/index.php[/URL] Nic ciekawego nie napisali. Golonego owczara nie widziałam i pewnie widok ladny by nie był. Co wymyśliłaś? Mi się marzy taki cane corso i na marzeniach sie skończy :evil_lol:
-
Noc już a dogo szaleje :evil_lol:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']zle patrzysz pewnie :diabloti:[/QUOTE] No jak źle. Oczy i umysł już nie pierwszej młodości ale nie ma :evil_lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/2prtyrc.jpg[/IMG] -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']jest i dostalas 1 lajka :)[/QUOTE] :loveu: Kurde, teraz będę siedzieć pół nocy i kombinować czemu nie widzę