-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
No to i ja przylazłam :smile:
-
[quote name='Angi']a tititititititititititit :D[/QUOTE] :loveu: [quote name='natija']nie widzisz,ale ja widze jakby pieknie przy nodze chodzily:diabloti:[/QUOTE] Sama im uszyj i będziesz wiedziała jak się sprawdzą ;) [quote name='kalyna'][URL]http://i43.tinypic.com/erx1jo.jpg[/URL] ole on ma śmieszne te miny :evil_lol: [URL]http://i39.tinypic.com/24n2yz8.jpg[/URL] dlatego chwilami wielbię psy gładkowłose.. wtedy widać ich mięśnie, bo u nas po ta kupą futra to nic nie widać.... :shake: oo szkolenie :evil_lol: będziemy trzymać mooocno kciuki i koniecznie zdaj relację :cool3: Napewo przesadzasz, co do Mila i jutro sam Cię zadziwi :diabloti:[/QUOTE] Jakie miny, on tylko piłeczki pilnuje :evil_lol: Ta fotka też mi się podoba. Jeszcze jak by z 1kg zrzucił :loveu:. Zawsze możesz ogolić Gandzika i zobaczyć co tam pod futrem siedzi :eviltong: Dla mnie w szkoleniu ważne jest właśnie to, aby młody się przy psach ogarnął i skupił na mnie. W domu wykonuje polecenie mniej więcej dobrze ale na dworzu o mnie zapomina zupełnie. I to będziemy ćwiczyć. A może jeszcze coś podłapiemy :smile:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']hehe nie martw sie ja teraz zobaczylam,ze na dogo sa lajki:evil_lol:[/QUOTE] U mnie nie ma :shake:. Mój komputer mnie nie lubi :evil_lol: -
Moje ręce pewnie ledwo przeżyją, a szkolenie trwa 3 miesiące :evil_lol: Ja właśnie wolę cieńsze (wizualnie) a takie dobrze się sprawdzają. Nie widzę 4cm na twoich kudłaczach ;)
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='Angi'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211655-galeria-teriera-i-spółki/page314[/URL] ? :P widziałam, lajknęłam :D ja od nogi to wolę siatkę :loveu:[/QUOTE] Kurde, moze ja dziwna jestem ale u mnie lajków nie widać :shake: Sam tytuł galerii. Ale teraz mam problem :evil_lol: -
[quote name='natija']lurde ale ma miny zajjjjjjjste :loveu:obroza mi sie podoba,szkoda,ze taka wielka bo bym zwedzila;) no i nie moge doczekac sie relacji z jutra :) super foty :)[/QUOTE] Głupkowate i tyle ;) Obroże mogę przesłać, przetniesz na pół i będą dwie :eviltong: [quote name='(:Buńka:)']Ale mięśniaczek:loveu: uwielbiam go!!! Powodzenia jutro:)[/QUOTE] Tłusty prosiaczek i głupia pipa :loveu: Serio się boję tego szkolenia :evil_lol:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='(:Buńka:)']Ja nie wiem bo jestem niefajsbukowa:diabloti: Wystarczy że dogo niszczy mi psychikę:evil_lol: To co kibicujemy z Piesełem:diabloti: [URL]http://kwejk.pl/obrazek/1899296[/URL][/QUOTE] Ja też byłam ale jak się całe Molosowe towarzystwo tam przeniosło to i ja się złamałam. Głównie dla bokserowych wieści :evil_lol: [quote name='Angi']jakby ktoś szukał, to na fejsie jestem [URL="https://www.facebook.com/edkowa"]tutaj[/URL] ;)[/QUOTE] Oki -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ja tam rozdrabniać się nie będę i poproszę z podpisem Waldemara :evil_lol: -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='(:Buńka:)']Możesz dodawać przynajmniej jest na co popatrzeć:loveu: ja obróżki zamawiam u Martis... jakościowo, hmm widziałam lepsze ale ma super wzory:loveu: Natijka dasz radę! Wieżę w Ciebie:)[/QUOTE] Obroże jak obroże, mnie mało co zachwyca :evil_lol: Ważne aby mocne było :razz: [quote name='Angi']dla tych co nie widzą. dwie osoby lubią moją galerię na fejsie, a ja nie wiem kto. buuuuuuuu :P[/QUOTE] Nie wiem gdzie jesteś na fejsie, to cię nie polubię :evil_lol: W końcu się zmusiłam i fotki wstawiłam. Teraz proszę się zachwycać :eviltong: -
[IMG]http://i41.tinypic.com/d8mrc.jpg[/IMG] Troszkę jesieni [IMG]http://i44.tinypic.com/2h2qyvk.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/21nhzdv.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2psn53r.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/10qc5mq.jpg[/IMG]
-
Latawiec [IMG]http://i43.tinypic.com/33vhsgx.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2nw01eo.jpg[/IMG] Pakerek :cool3: [IMG]http://i44.tinypic.com/wveo7m.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2r44yac.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/24n2yz8.jpg[/IMG]
-
Prawie jak model :eviltong: [IMG]http://i42.tinypic.com/accig.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1ijtaw.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/zsk9s9.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/vevy3k.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/1zn2w6d.jpg[/IMG]
-
Wielbiciel piłeczek małych i dużych :loveu: [IMG]http://i43.tinypic.com/erx1jo.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2lvzgc9.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/24fe9w3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/jfxf6g.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2z9bcd5.jpg[/IMG]
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']skad ja to znam:evil_lol:powiem Ci jak ja robie w takiej sytuacji......wstawiam co leci i pewnie nikt sie nie polapie,a zachwycac sie beda:evil_lol:ale jakby co to ja tak nie robie:diabloti: Angi super jezor :)[/QUOTE] Świetny patent. Zaraz wypróbuję :evil_lol: Oczywiście, co złego to nie my ;) -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Kurde, ja też bym coś wstawila ale taki pierdzielnik zrobił mi się ze zdjęciami że nie wiem co było a co nie :roll: -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='(:Buńka:)']Zmienię troszkę to pytanie: JAK MOŻNA LUBIĆ MATEMATYKĘ?!:D Moje jeszcze nie spełnione ale się zobaczy jak się życie potoczy... ja zastrzyki robię bezproblemowo;) A pierwsze jakie robiłam to króliczkom:loveu: [/QUOTE] Ja tam lubiłam. Nawet maturę zdawałam z własnej, nieprzymuszonej woli :cool3: -
Bez trzymanki :evil_lol:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Jak można nie lubić matematyki :loveu: Weterynaria, moje niespełnione marzenie :roll:. Ale ja się do tego nie nadaję. Opatrunku nie zmienię, zastrzyku nie zrobię :oops: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
U mnie nic takiego nie działa. Czasem jak już się wydrę, to Oli i tak nie ucieka tylko kręci się w koło i merda ogonem a na mlodego nic nie działa. Musimy się podzielić. Daj mi troszkę miękkości Waldemara, a ja tobie troche twardości Olka i się wyrówna :cool3: -
Wcale ci się nie dziwię, że babe chciałaś po gębie natrzaskać Tylko u ciebie Waldek nie jest awanturnym psem i jak sama piszesz poobija psa w zabawie. U mnie na zabawie by się nie skończyło :roll:. Dlatego jak coś do mnie startuje z pyskiem wolę się naszarpać, przeczekać czy przejść krzakami niż pozwolić aby Oli coś dopadł ;) A tak z innej beczki. Cioteczki kochane trzymajcie jutro za mnie kciuki bo zaczynamy z młodym gamonien edukację :diabloti:. Już się boję jaki będzie wstyd i jak moje ręce to przetrwają :evil_lol: Milo będzie zachwycony :diabloti: -"Zobacz piesek, a tam kolejny. Mogę się z nimi pobawić, mogę, mogę, no powiedz że mogę. Co ty mi tu gitarę zawracasz jakimś siad, tam jest piesek, piesek, piesek. No to lecę" :evil_lol:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
To że nic nie pisze, nie znaczy że nie zaglądam ;) A wyobraź sobie jak jest fajnie jak dwóch cię ciągnie i każdy w inną stronę :diabloti:. Ręce odpadają :evil_lol: Będąc w szkole się narzeka, a potem będzie ci tego brakować. Ja bardzo dobrze wspominam podstawówkę i liceum :loveu: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Bokserów jest sporo, a często na wystawach widać te same ;) Ja idę na spaceros z faflakami a potem spać :smile: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
W Polsce to chyba stawki pointerów nie powalają? Nie dziwię ci się, że widok takiej ich ilości oszałamia. Dlatego będę tłukła się przez pół Polski w maju do Wrocławia, sama, pociągiem na światową wystawę bokserów :loveu: Ja mam jeszcze jeden problem ograniczający takie dalekie wyjazdy. Nazywa się choroba lokomocyjna :diabloti: -
Dużo siły!!! Jutro ciężki dzień ale będzie dobrze. Musi być!
- 78403 replies
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Mi jakoś za granicę nie prędko, a ogólnie na wystawy namawia mnie hodowczyni i osoby które mają psy z tej hodowli. My jesteśmy świeżynki które się uczą ale jak na dzień dzisiejszy mam ochotę pojeździć. Nie jest powiedziane, że za chwilę zmienię zdanie ;) Zerknełam na spis i pointery były w sobotę, więc nie wiem co to za ludzie byli (a może to wcale nie pointery były :oops:) [IMG]http://i44.tinypic.com/2vjx53n.jpg[/IMG]