Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. U mnie jest podobnie i w zasadzie mi to nie przeszkadza ale nie wiem jakie warunki będą na egzaminie, a i teraz pełno błota, więc chłopak musi się przemóc ;)
  2. U mnie też okropnie, rano lało a teraz tylko ciemno :angryy: To ci wnuczek w świat poleciał :loveu:. Reszta też ma już domki?
  3. [quote name='magdabroy']Miluś skacze jak sarenka :D[/QUOTE] [quote name='Ana :)']hah też zauważyłam, że Milo skacze jak sarenka :D No to dzielne chłopaki masz :)[/QUOTE] Ja uwielbiam te jego skoki. Mało kiedy biega normalnie :lol: [quote name='Aleksandra95']Dzień dobry :) :) :)[/QUOTE] [quote name='Ana :)']hej hej :):)[/QUOTE] Heloł, heloł :smile::smile: [quote name='betty_labrador']My po przerwie w odwiedzaniu (tak jakoś wyszło) -odwiedzamy, życzymy wszystkiego dobrego na nowy rok 2014 ! :) Jakies mocne postanowienia? :cool3:[/QUOTE] Najmocniejszym postanowieniem jest nie pozabijać tej faflastej bandy :evil_lol: [quote name='kalyna']Helloł w Nowym Roku ;) Jak tam Wam idzie szkolenie? czego teraz się uczycie?[/QUOTE] Na szkoleniu różnie- są bardzo fajne chwile i takie że bij zabij a on nic nie chce robić, bardziej zwraca uwage na wszystko w koło a nie na mnie. Plus cały czas jakaś suczka z cieczką jest i to też pewnie jakoś na niego wpływa. Do egzaminu co raz mniej czasu i co raz więcej nerwów ;). Musimy dużo pracować nad warowaniem bo tu największy problem (chyba że położą mu dywan :cool3:) i zostawaniem w rozproszeniu. Po zakończeniu kursu chciała bym troche popracować z pozorantem ale to tak dla siebie na razie. Później najprawdopodobniej będzie przerwa do jesieni. W międzyczasie może troszke się poszałujemy ;) a potem zaczniemy PT2 lub IPO.
  4. Chłopaki jakoś przetrwali. Oli się nie boi, lubi nawet pooglądać na balkonie. Młody troche świrował, zwłaszcza na spacerze- ciągnął do domu. A w domu to szczekał ale nie uciekał i zaglądał zaciekawiony co to :smile:
  5. Dużo uśmiechów w Nowym Roku i aby ten 2014 był dużo lepszy od poprzednich. [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/553174_247684795397666_555564024_n.jpg[/IMG]
  6. Waldunia sporo się zmienił i to na lepsze :loveu: Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :BIG:
  7. Udanego Sylwestra i najlepszego w Nowym Roku :BIG:
  8. [URL]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/6d7fe8c5-20bf-4527-9338-d28c264ac9eb_zps5c389cf5.jpg?t=1388420973[/URL] Zastanawiałam się czemu ty masz śnieg a u mnie nie ma, a potem doczytałam że to z zeszłego roku :evil_lol: Najlepszego w Nowym Roku :smile:
  9. [URL]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/1_zpsfedd7c18.jpg[/URL] Piękne wiosenne widoczki ;) Najlepszego w Nowym Roku :BIG:
  10. My jakoś żyjemy- raz lepiej, raz gorzej. Młody przyzwyczaił się do obecności choinki w domu, już jej tak często nie rozbiera ale uznał, że jest to znakomite miejsce aby się chować jak coś przeskrobie. Dobrze że choinka została prowizorycznie zabezpieczona przed upadkiem bo nawet do świąt by nie dostała :evil_lol: W weekendy nadal intensywnie się szkolimi. Egzamin zbliża się wielkimi krokami, a ja tego jakoś nie widzę :roll:. Ostatnio podczas szkolenia zrobiliśmy prawie 7,5km. Nogi mi wlazły głęboko w tyłek a młody troszkę się przespał i gotowy do zabawy :cool3: Niestety Miluś nie jest już szczeniaczkiem, co raz częściej baby mu w głowie. Na dworzu ryjec w ziemie i tylko siury go interesuję :angryy: Korzystamy też z iście zimowej pogody i spacerujemy [URL]http://youtu.be/_J0Mn0sCFZI[/URL]
  11. Szczeniory przesłodkie :loveu: Szkoda tylko, że tak szybko rosną.
  12. Udanej zabawy sylwestrowej i najlepszego w Nowym Roku :smile:
  13. Kaaasia

    LaPsy 2

    Jakie słodkie Mikołaje :loveu:
  14. Najlepszego w Nowym Roku :smile:
  15. Jakoś sobie żyjemy. Czasem się szkolimy, czasem mam ochotę pozabijać te czworonogi. Młody wziął sobie ostatnio za cel sprawdzać moje nerwy, które są na wyczerpaniu. Codziennie rozbiera choinkę- a to łańcuch poszarpie, a to w bombce dziure zrobi :mad:. Śniegu nie ma, a bez śniegu to nie są prawdziwe święta. Jutro spodziewamy się najazdu rodziny, więc psy będą miały ciężki dzień. Może jakoś przetrwamy ;) Kochani, cała nasza trójka życzy wam Śniegu po nerki Wesołej pasterki Prezentów moc Sexu co noc Pysznego bigosu Gwiazdki z kosmosu I udanego wskoku do 2014 roku! [IMG]http://i41.tinypic.com/2j5dtau.gif[/IMG]
  16. GRATULACJE!!!!!! :multi:
  17. Słodkie uszaste antenki :loveu: Zaraz maluszki rozjadą się do nowych domków.
  18. Ale Teka się ofochała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Asiaczek']Może ktoś z Twoich Gości zajrzy na bazarek dla Misia, Lizaka i Rumby...? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r?p=21663270#post21663270[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Na pewno :smile: [quote name='Izabela124.']O to poproszę :D[/QUOTE] Jak się w końcu za nie zabiorę to podeślę. [quote name='Izabela124.']Kiedy nowe fotki będą? :)[/QUOTE] Pewnie nie prędko. Pogoda nie sprzyja foceniu. Na szczęście mam jeszcze jakieś zaległe ;)
  20. Ludzie mają narąbane w głowach :evil_lol:
  21. Kurde ale śniegu mieliście. U nas troszkę spadło, a teraz błoto i syf.
  22. Wzajemnie. Mam jakieś dwa zdjęcia Kissa w tle :p
  23. W ramach porządków zabrałam się za przeglądanie i zgrywanie filmików. Te są ze spotkania Mila z Sintrą [URL]http://youtu.be/raAPcDGS2CI[/URL] [URL]http://youtu.be/AgssItRoQjY[/URL]
  24. Glucik musi być (niekoniecznie na ścianie :evil_lol:) Pomocnik [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1461183_239546352878177_118826729_n.jpg[/IMG] Słodka dzidzia [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1474531_239546362878176_873976261_n.jpg[/IMG] Składamy choinkę [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/599427_239546366211509_657388516_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1459781_239546399544839_1959539028_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1425747_239546446211501_216671452_n.jpg[/IMG]
  25. Poszalałyście dziewczynki na fb, aż mi poczte zaspamowało :evil_lol:
×
×
  • Create New...