Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. Fajne spotkanie. Nie ma co się dziwić że chłopak zakochany w Besti ;) A fotorelacja szał normalnie, Nie wiem czy dam radę przejrzeć ją do końca :eviltong:
  2. [quote name='magdabroy']A czemu Oli nie ma kurteczki? :mad:[/QUOTE] Bo mamy tylko jeden kubraczek :oops: [quote name='YxNinaxY']Zabawne jak śnieg cieszy niektóre psy. Mój głupol tez ma radochę z białego puszku. no ale nie ma to jak pooglądać dwa rozbrykane fafluny :D[/QUOTE] Poszalały to malo powiedziane :evil_lol:. Czasem jest taka szajba, że nie wiem co łapać pierwsze- siebie czy psy :evil_lol: Kiepsko tylko bo Milo cały czas zjada ten śnieg a potem mi siura :mad:
  3. Śnieżna Tora :loveu: A widoki przepiękne.
  4. [URL]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/82626815-ce73-4596-9b20-c2b07ae00ca7_zps733d0c6b.jpg?t=1390839729[/URL] Dawaj piłke a nie cykasz i cykasz :cool3:
  5. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1604387_257644227735056_1601568645_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1535549_257644301068382_1457021167_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1622737_257644304401715_1239934004_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1002333_257644321068380_1925891941_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1780712_257644337735045_1404625515_n.jpg[/IMG]
  6. [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1622869_257644144401731_501675780_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1620789_257644137735065_1318407943_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/47666_257644191068393_88380058_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1619119_257644194401726_1154189201_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1623507_257644234401722_643557676_n.jpg[/IMG]
  7. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1780632_257643997735079_26667020_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1536641_257644041068408_1684592666_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1545845_257644054401740_1553288059_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/47650_257644094401736_587257337_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1779159_257644097735069_261336014_n.jpg[/IMG]
  8. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1011207_257643831068429_744675817_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/46847_257643834401762_846887406_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1545795_257643931068419_1921955080_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/63528_257643967735082_1392786297_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1509286_257644007735078_2049152637_n.jpg[/IMG]
  9. Mamy zimę, więc kilka śnieżnych fotek. Chłopaki poszaleli ze szczęścia :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1545177_257643734401772_1094330015_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/16603_257643737735105_1046378342_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1517656_257643777735101_1173761689_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1517635_257643824401763_1924221718_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1779252_257643804401765_834366731_n.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Sonka95']U nas też choinka stoi :) świnki lubia zjadac z dołu igły i jak na razie się wcale nie sypie :D[/QUOTE] U mnie też by się nie sypała jak by chłopaki cały czas przy niej nie urzędowali :cool3: [quote name='Ana :)']O proszę :) to jeszcze chwila i Milo będzie większy :D[/QUOTE] Czas leci jak szalony :roll: To tatuś mojego Milo. Kochany,wspaniały, zrównoważony miś Yogi :loveu::loveu::loveu: czyli CH.PL ZOFF Porta Trsatica :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1544480_646006775458435_643484193_n.jpg[/IMG]
  11. Fajny chłopaczek :loveu:
  12. Fantastyczne klusiory ale to cudeńko [URL="http://www.manteufel.kylos.pl/fora/miot%20d/6%20tydz/dulcynea01dogo.jpg"]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/miot%20d/6%20tydz/dulcynea01dogo.jpg[/URL] mnie rozwaliło :loveu:
  13. Tośmy się dogadały :evil_lol:. Takie też widziałam ale nie pamiętam gdzie.
  14. Patrząc po cenach to my chyba inne piłki mamy na myśli :oops:. Ja chcę te piszczące tenisowe Konga. No właśnie te Katowice tak daleko ;)
  15. http://img.liczniki.org/20140115/dogo22-1389818378.jpg Biedny pieseczek. Kocisko go z domku wyrzuciło :evil_lol: Ja kiedyś piszczące piłki KONGa kupowałam po 9zł ;)
  16. Choinka jeszcze stoi bo po pierwsze lubimy choinki, a po drugie proces rozbierania nie jest taki prosty :evil_lol: Młody chyba nie ma większej klaty od Olka. Oni mają inną budowę i przez biały kolor troche inaczej wychodzi na zdjęciach. Jednak rośnie i już przerasta Olusia. A jego klatka już mi się podoba i myślę, że w przyszłości będzie dobrze wyglądać;)
  17. [quote name='magdabroy']Ale był malutki i tłuściutki :loveu:[/QUOTE] I już niestety nie jest :shake: [quote name='Ana :)']jeeeej jaka mała klucha z niego była :loveu: a teraz to już z niego taki kawaler :)[/QUOTE] Kawaler z sianem w głowie ;)
  18. Najlepszego i gratulacje :multi: Wpadajcie częściej :smile:
  19. Cześć Madzia :smile: U mnie +3 i pada śniegopodobne coś a na ziemi breja :roll:
  20. Spadaj z tym śniegiem. U mnie deszcze leje :placz:
  21. Cześć :smile: http://i1315.photobucket.com/albums/t597/sylwiaLU90/Fot002_zpsbe4e3ddd.jpg Szkoda że w mieście takich nie ma :roll:, chłopaki by mi się wyszaleli.
  22. Jakiś czas temu przeszłam całkowicie na mięso i wszelkie problemy trawienne się skończyły. Teraz czasem daje suche i sprawdzam jakie będą tego efekty.
  23. [quote name='marta.k9080'][URL]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1507162_251561355010010_962004566_n.jpg[/URL] aaaaaaaaaaaaaaaa:p[/QUOTE] On ma za długi jęzor :eviltong: [quote name='Ana :)']ah tak czytam i czytam co wypisujesz o tych bokserach i właśnie zdałam sobie sprawę, że przecież od kilku lat to mój wymarzony pies :D ahh wesoło będzie jak kiedyś się doczekam boksia małego:evil_lol:[/QUOTE] Życie z bokserem jest bardzo wesołe :loveu: [quote name='Sonka95']W biegu zawsze fajne fotki wychodzą :cool3: :diabloti: [URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1555521_251561298343349_492016805_n.jpg[/URL][/QUOTE] Najlepsze, tylko trzeba uważać aby nie zostać stratowanym :cool3: Tak wyglądał Milo podczas naszego pierwszego spotkania. Kiedy ten czas przeleciał. Młody zaraz będzie miał rok :shake: [URL]http://youtu.be/AMXt5H5-rdc[/URL]
  24. [quote name='Izabela124.'][URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1555521_251561298343349_492016805_n.jpg[/URL] ta fotka fajna :D[/QUOTE] Dzięki [quote name='Franca81']Zarąbczasta fotka! [URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1555521_251561298343349_492016805_n.jpg[/URL] Wyślij gdzieś na konkurs. :cool3:[/QUOTE] Nie mam szczęścia do konkursów, nigdy nas nie wybierają, więc je bojkotuję ;)
  25. [quote name='magdabroy'][URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1555521_251561298343349_492016805_n.jpg[/URL] Oli dopiero wzbija się do lotu, a Miluś już leci :evil_lol:[/QUOTE] Ze względu na wagę Oliś potrzebuje dłuższego rozbiegu :cool3:
×
×
  • Create New...