Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. [quote name='YxNinaxY']ja też mam kilka zdjęć jak moje pieseczki razem leżały wtulone i nawet buziaczki sobie dawały :loveu: A u Was na pewno będzie dobrze :) Musi być.[/QUOTE] Nie ma innego wyjścia. Inaczej sama im łby pourywam :evil_lol: Dzisiaj moje chłopaki niechcący podłapały na spacerze dwie suczki, a jedną była młoda boksereczka :loveu:. Szaleństwo było ostre, a w domu cisza i spokój :evil_lol:
  2. Jaki plujec :evil_lol:. [URL]https://imagizer.imageshack.us/v2/427x640q50/43/21s6.jpg[/URL] Tutaj ma super minę psa mordercy :eviltong: Ja bardzo, bardzo, bardzo proszę o zdjęcia siostrzyczki jak stoi, siedzi i główeczkę z profilu. Proszę, proszę, proszę, proszę...:loveu:
  3. Kaaasia

    Negra vel Kekła

    [URL]http://imageshack.com/a/img855/6869/j1av.jpg[/URL] Szybsza niż błyskawica :loveu:
  4. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-WNsFCyJM0N8/Us76z0NaF8I/AAAAAAAAD1c/kv5KdqjNH6I/w765-h574-no/DSC06391.JPG[/URL] Ryjki do zacałowania :loveu: U mnie Milo też wychodzi na zdjęciach na większego niż jest w realu ;)
  5. [quote name='YxNinaxY']nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tego że chłopaki się tak dobrze dogadują ;) Cieszę się, że chociaż Ty masz spokój :) U nas teraz też generalnie pełna tolerancja ale młody MUSI być w kagańcu. BA Sanhez często warczy, tak właśnie ostrzegawczo, a młody bez kagańca lubi odpowiedzieć na to burczenie :roll: Za to w kagańcu je respektuje:diabloti:[/QUOTE] Mam nadzieję, że u nas tak sielankowo zostanie. Lubię patrzeć jak sobie słodko śpią wtuleni w siebie :loveu:. Młody zaczyna dorastać, wchodzi w okres buntu, więc zaczyna być ciekawie. [quote name='monia&nero']Ja Was śledzę :) na Fb ale przyszłam i tu złożyć życzenia! Wszystkiego bokserkowego w Nowym Roku :)[/QUOTE] Wszystkiego bulwiastego w Nowym Roku :smile: [quote name='Zuzia&Szanti']A my was podglądamy na PT :).[/QUOTE] Ło matko, śledzą nas :evil_lol:
  6. Hahahahaha, padłam :lol: Moje nie reagują nic a nic.
  7. Mój pies jest dziwny i musi robić wszystko po swojemu ;). Jego rozprasza/interesuje wszystko, więc czasem bywa ciężko. Ale trzeba ćwiczyć bo co mi z psa, który potrafi się zachować tylko na placu szkoleniowym.
  8. Teka wygląda na kawał kobitki :loveu:
  9. [quote name='YxNinaxY']A powiedz jak chłopcy między sobą? Caly czas taka sielanka? Zazdroszczę, że potrafią się razem bawić. Młodemu strasznie brakuje towarzystwa jakiegoś zabawowego psa.. Próbuje zaczepiać Sanheza ale ten tylko warczy :roll:[/QUOTE] Na szczęście jak dotąd jest dobrze. Chłopaki chwilami mają takie odpały że prawie na suficie siedzą :evil_lol:. Czasem jek młody przegina lub pogryza Olka jak ten śpi to zostaje ostrzegawczo oburczany. Najgorzej jest na spacerach bo Oli nie pozwala psom podchodzić do młodego :roll: i dlatego na zabawę z psami chodzą oddzielnie. [quote name='kalyna']jedzonko :loveu: :diabloti: no nie koniecznie z zajęć na szkoleniu... ale poza placem też ćwiczycie?[/QUOTE] Staramy się ćwiczyć. Problem w tym że poza placem młody mnie ostro zlewa :roll: [quote name='Cimi']Jeśli masz okazję już teraz z pozorantem to idźcie już spróbować :) Nawet bez gryzienia, ale zobaczenia jak pies przy np. strzelaniu z bata :) I jak będzie wyrywny to dać mu spróbować, a jak nie to poczekać. Zależy na jakim popędzie będzie pracował czy na łupie czy na agresji, na łupie pójdzie wcześniej niż na agresji. Bombel zaskoczył koło roku, ale nie na łupie ;)[/QUOTE] Z pozorantem będę starał się spotkać w lutym, właśnie aby zobaczyć jak się Milo zachowa. Wg naszego szkoleniowca nie powinnien mieć problemów ale to nigdy nie wiadomo. Niestety trochę droga ta zabawa ;)
  10. Oliś potrafi strzelać słodkie minki :loveu: zwłaszcza do jedzonka. Ani filmikow, ani zdjęć. U nas nie ma czasu na focenie ;)
  11. [quote name='Zuzia&Szanti']Dzięki ;). A ja powtarzam pytanie czy robicie może teraz kurs PT?[/QUOTE] Tak robimy.
  12. Moim zdaniem dużo tu zależy od ludzi którzy się spotykają, a wy niestety miałyście pecha spotkać tych mniej normalnych ;). A trenet, który wychodzi z założenia że psa niczego nie nauczy jest kiepski w swojej pracy. Ja szkolenie zaczełam niedawno i dużej wiedzy nie mam ale u nas wygląda to zupełnie inaczej. Grupa zróżnicowana wiekowo, gabarytowo i charakterem ale nikt nigdy nie usłyszał że z jego psa nic nie będzie i właśnie metody są dostosowywane do danego osobnika. Plus można pytać o wszystko, nawet nie związane ze szkoleniem. Nam akurat taka forma zabawy bardzo się spodobała. Milo w drodze na plac zmienia się w ciągnik aby jak najszybciej być na miejscu. Skutecznie też namawiają mnie na kolejny kurs ale mój wewnętrzny leń troszkę się sprzeciwia :evil_lol:. Wy możecie spokojnie pobawić się same- mniej stresu, większa frajda, a pan trener może Bestyjkę cmoknąć w ogonek :cool3:
  13. Sto lat i wszystkiego najlepszego :BIG:
  14. [URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/706/y2l0.jpg[/URL] Darmowy lifting :evil_lol:
  15. Kaaasia

    LaPsy 2

    U nas było podejrzenia że młody polknął watę i mu wlazla tam gdzie nie trzeba. Na szczęście to był tylko kaszel. Te nasze psy czasem za dużo atrakcji nam dostarczają.
  16. Ja też wpadam tylko nic nie piszę ;) Szkolenia trochę szkodę ale jak się trafia na nienormalnych ludzi to i bardzo dobrze się stało ;)
  17. Fajny pakerek :smile:
  18. [quote name='Besti']Cześć Faflutki :) Czytam ale za wiele nie piszę. A na egzamin PT się szykujecie?[/QUOTE] To tak jak ja ;) Na egzamin teoretycznie tak. Nie ma przymusu i zobaczymy jak dalej się temat rozwinie. A jak tam wasze szkolenie?
  19. Wpadam z rewizytą. Fajny nietoperek :smile:
  20. [quote name='Zuzia&Szanti']Na razie się witamy, ale będziemy wpadać częściej :cool3:. Ps.Czy wy może teraz robicie kurs PT???[/QUOTE] Witamy i zapraszamy częściej. Tak robimy PT, a można powiedzieć że już jesteśmy w połowie ;) [quote name='Aleksandra95'][URL]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/644560_247293105436835_814082032_n.jpg[/URL] Te fafluny :eviltong::eviltong:[/QUOTE] Latające fafeleczki to fajna sprawa :lol: [quote name='maryg22'][URL]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1483135_247292938770185_2090198613_n.jpg[/URL] haha, jaki uśmiech :evil_lol:[/QUOTE] On idzie przez życie z uśmiechem na pysku :cool3: [quote name='(:Buńka:)'][URL]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/644560_247293105436835_814082032_n.jpg[/URL] - Latające psy:crazyeye: Mogły by robić za reniferki:evil_lol:[/QUOTE] Uniwersalne piesy :evil_lol: [quote name='Sonka95']No podziel się :diabloti: [URL]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1546117_247292522103560_1605463582_n.jpg[/URL] Maślane oczka i niewinne spojrzenie :loveu: [URL]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1002053_247293055436840_1562189073_n.jpg[/URL][/QUOTE] Chłopaki już co raz częściej potrafią się dzielić zabawkami. No chyba że to coś nowego, wtedy trzeba pilnować. Oliś i jego minki do jedzonka :loveu:
  21. [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/644560_247293105436835_814082032_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/540154_247293138770165_2101956578_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1507690_247293175436828_2012945302_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1546137_247293195436826_1159637602_n.jpg[/IMG] Obiekt uwielbienia Mila :evil_lol: [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/960271_247292838770195_1085638344_n.jpg[/IMG]
  22. [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1482819_247292948770184_798835049_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1544302_247293002103512_2064729674_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/553487_247293028770176_117745061_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1002053_247293055436840_1562189073_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1532165_247293088770170_1766273369_n.jpg[/IMG]
  23. [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1535615_247292805436865_1761735693_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1507746_247292845436861_1144682987_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1545082_247292865436859_1755959293_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1526256_247292925436853_1396697455_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1483135_247292938770185_2090198613_n.jpg[/IMG]
  24. Kilka fotek faflastych [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/733772_247292452103567_811053201_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1545663_247292455436900_1435546121_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1546117_247292522103560_1605463582_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1517419_247292525436893_1676239973_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1531799_247292568770222_1573227042_n.jpg[/IMG]
  25. Ciekawe jak ona wybiera swoje "ofiary".
×
×
  • Create New...