Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. Wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!
  2. Obroża u mnie sprawdzała się bardzo dobrze ale przy małym gnojku nie mogę kupić bo on ciągle ciąga Olka za wszystko co ma na szyi, więc muszę kroplić :roll: (i też pilnować bo mały debil wylizuje :evil_lol:)
  3. Ty się wystawą przemujesz? Przecież wy przygotowani :smile: Ja mam mega stresa- pies nieogarnięty i na dodatek mamy spotkanie z hodowcą :evil_lol: O kąpaniu nie wspomnę bo przy tym brudasie to strata czasu :lol: Świetne banerki. Zdolniacha z Ciebie. Zgłoszę się z zadaniem specjalnym ;)
  4. Od razu widać że psy aportowe ;) Piłki, piłeczki, piłunie ;)
  5. Kaaasia

    Negra vel Kekła

    [URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/138/wgy1.jpg[/URL] Fajny z niej drzewołaz. A kolorek ma cudny :smile:
  6. Witam w słoneczny poniedziałek :smile:
  7. Jeśli ktoś mógł by sprawdzić w katalogu datę urodzenia- Bokser, suka JACQUILIN Ferrari Box
  8. [quote name='marta.k9080']aaaaaaaaaa małe słodkie kluchy:loveu:[/QUOTE] Były i już nie są [quote name='Tekla64']no zdjecia dwoch faflunow sa superanckie boksery sa miszczami w minach i zaden inny pies ich nie pobije!!![/QUOTE] To fakt i bardzo to w nich lubię :smile: [quote name='Franca81']Moja ma to samo. Juz kilka razy przywalila mi w szczeke. Wszystkim witajacym sie zawsze zabraniam schylania sie do niej. Jak ktos mimo to prubuje to sciemniam ze juz jednemu zeba niechcacy wybila. I jak na razie dziala. Bo nie chce by faktycznie ktos stracil zeba czy sie w jezyk ugryzl bo mloda chciala dac buziaka. Moja jest mistrzynia niedelikatnosci. Ale zapewne Oli i Milo tez stoja pod tym wzgledem na podium. ;) Az strach pomyslec jak dwa takie chca sie witac na raz.[/QUOTE] Akurat wypracowałam z chłopakami że na mnie się nie skacze. Niestety nad innymi nie mają litości. Najgorzej jak ktoś zaczyna do nich gadać na spacerze to od razu szajba. Oli jest bardziej opanowany jednak przy młodym rozkręca się na nowo.
  9. Niestety. Czas przeleciał niewiadomo kiedy :roll: Normalna bokserza panienka- energiczna i szalona. U mnie chłopaki mało ogarnięci i nie bardzo potrafią być delikatni. Nawet jak rozdają całusy to z wyskoku :evil_lol:
  10. Normalka ;) ale ciesz się że w domu jest dobrze. To najważniejsze.
  11. Olinek kruszynek :loveu: [URL=http://s1110.photobucket.com/user/Kasia83/media/1185174274_6.jpg.html][IMG]http://i1110.photobucket.com/albums/h452/Kasia83/1185174274_6.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='magdabroy']Ja tam Miluśka nie chcę dla siebie, tylko dla brata ;) Więc ja nic bym nie oddawała :eviltong:[/QUOTE] Tak to sobie obmyśliłaś :evil_lol: [quote name='(:Buńka:)'][URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1619171_268131786686300_477895060_n.jpg[/URL] - Oli rozwala system tymi minami :D :D :D :D :D :D :D xD[/QUOTE] Bo to taki kosmita jest :eviltong: [quote name='marta.k9080'][URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1619171_268131786686300_477895060_n.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='maryg22'][URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1619171_268131786686300_477895060_n.jpg[/URL] ahahahhaha, genialne :D[/QUOTE] Chłopak tak się stara a wszyscy się z niego śmieją :evil_lol: [quote name='Victoria']a siema siema zapisuje :P[/QUOTE] Siema, siema [quote name='Angi']nie wrzucaj juz zdjec z tinypic xD [URL]http://i44.tinypic.com/2ed4nco.jpg[/URL][/QUOTE] Hahahahahahahahahahahaha
  13. Wy byliście na wczasach to i jej się coś należało :loveu:
  14. Kurde jak się wszystkie biją o mich chłopaków :loveu: Prawda taka, że po zapoznaniu charakterków szybko byście oddawały :evil_lol:
  15. Jak można iść do zoologa i nic nie kupić. Nie da się :evil_lol:. A szproteczki fajna sprawa. Podeślij mi linka to tych książek z fb ;) PS. Będzie 6 sezon Pamiętników i polecam The Originals (się wkręciłam):loveu:
  16. [quote name='magdabroy']Pies w żadnej dawce nie jest za dużo :eviltong:[/QUOTE] Oj Magda, Milo a zwłaszcza jego miłość w dużej dawce może być niebezpieczna :evil_lol:
  17. Fajne mieszkanko. A Tora nim zainteresowana?
  18. [quote name='magdabroy']Wiem :roll: Szkoda, bo Franca będzie u rodziców z młodą, ja będę wtedy w PL ;) No ale cóż, zadowolę się siostrą Milusia :eviltong:[/QUOTE] I ci starczy, bo podwójna dawka może być za duża:diabloti: [quote name='kalyna'][URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1619171_268131786686300_477895060_n.jpg[/URL] buahahahaha :lol: Czy tylko na zdjęciach tak jest, czy Milo jest potężniejszej, mocniejszej budowy niż Oli?[/QUOTE] Milo jest wyższy ale szczuplejszy- jak spojrzeć od góry to taki przecinek. Wagowo też prawie jednakowo. Kurde, będzie chyba z niego duży pies :evil_lol:
  19. Torka jak zwykle ślicznie wygląda :smile:
  20. Kaaasia

    Negra vel Kekła

    Wszystkiego Najlepszego :BIG:
  21. [URL]http://i1315.photobucket.com/albums/t597/sylwiaLU90/Fot009_zpsb0c1fa83.jpg[/URL] Jak zobaczyłam to zdjęcie to zastanawiałam się czemu Luna ciągnie pozoranta po lesie :evil_lol:
  22. [URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/541/60wt.jpg[/URL] Wygląda jak wilk obserwujący ofiarę:cool3:
  23. [URL]http://imageshack.com/a/img62/9631/p9t2.jpg[/URL] Zbiera na tace :evil_lol:
  24. Leń :eviltong:
  25. Jaka zapatrzona w obiektyw :lol:
×
×
  • Create New...