W piątek będę rozmawiać z kierowniczką schroniska ale w podobnej sytuacji jest Szarik od nas ze schroniska. Też potrzeba 500 zł deklaracji. I decyzja jest taka ,że może jechać jak będzie miał minimum 350 zł stałych:( Do tej kwoty brakuje nam jeszcze 145 zł.
Trzeba rozsyłać wątek. Każde nawet 5 zł stałych deklaracji jest teraz na wagę złota zwłaszcza , że Murzyn nie ma za wiele czasu z racji wieku...
Dopiero teraz zauważyłam jakie piękne banerki zrobione dla Murzynka!
Jak odwiedzi mnie siostrzeniec to mi pobierze bo ja nie umiem , guła jestem:)