Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszło 50 zł od ciotreczki Randy. Dzięki
  2. Weszło 35 zł od Roland de i 10 zł ode mnie:)
  3. W piątek będę rozmawiać z kierowniczką schroniska ale w podobnej sytuacji jest Szarik od nas ze schroniska. Też potrzeba 500 zł deklaracji. I decyzja jest taka ,że może jechać jak będzie miał minimum 350 zł stałych:( Do tej kwoty brakuje nam jeszcze 145 zł. Trzeba rozsyłać wątek. Każde nawet 5 zł stałych deklaracji jest teraz na wagę złota zwłaszcza , że Murzyn nie ma za wiele czasu z racji wieku... Dopiero teraz zauważyłam jakie piękne banerki zrobione dla Murzynka! Jak odwiedzi mnie siostrzeniec to mi pobierze bo ja nie umiem , guła jestem:)
  4. Dzięki wielkie , numer konta już wysyłam! Wysyłam też do martka1982 61,30 na ogłoszenia Catangel i Dziennik Zachodni
  5. Miltonik się nie zmienia! To jest mój ukochany szeryf:)
  6. Zasłużył napewno. W piątek jak dopisze pogoda postaram się go odwiedzić.
  7. No skarbnik zawsze jest za :) Tylko żeby napisać ,że Bingulec wymaga domu z ogrodem.
  8. To ten DS od Kubusia co do mnie tak dzwonili? Jeśli to ten to naprawdę fajni ludzie...
  9. Odwiedzę i mam nadzieję ,że niebawem już opuści schroniskowy boks dzięki Wam wszystkim.
  10. Malutka i śliczniutka. Nie powinno być problemów ze znalezieniem domku. Skuteczne są ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim. Dzięki tym ogłoszeniom z naszego schroniska wyjechało już 21 psów.
  11. Weszło 50 zł od Asiapyziak. Dziękujemy!
  12. Ano , rośnie cioteczki:) Tylko jeszcze przydałaby się chociaż 100 zł stałych deklaracji , żeby schronisko mi go puściło do hoteliku. Bez deklaracji oni się boją ale jakby było ponad 300 zł stałych to bym ich przekonała . Dorabiałabym bazarkami i próbowała szukać dalej deklaracji ale on nie tkwiłby już w schronie. Weszła deklaracja za 2 m-ce od hop! 20 zł Dziękuje!
  13. Weszły pieniążki - deklaracja od ag2709 50 zł Dzięki wielkie!
  14. [B]P.B[/B] dziękujemy z całego serca, a za co - to ona już sama wie." :smile:
  15. Dzięki wielkie. Dzisiaj kończą się moje dwa bazarki i jak porozliczam to wezmę się za kolejny!
  16. Właśnie weszło 20 zł od cioteczki barbareli. Dzięki śliczne!
  17. Weszła deklaracja od Bjuty 10 zł Dzięki Ci kochana za to i całą resztę!
  18. Mam nadzieję ,że wkrótce. Chciałabym mieć uzbierane chociaż 300-350 deklaracji. Zobacze też ile uzbieram z aktualnych bazarków dla chłopaka. Dzisiaj weszły pieniążki od : Markofix 10 zł Wilczy Zew 50 zł Ślicznie dziękuję!
  19. No nie byłam z nim na spacerze już jakiś czas niestety. Może ty Ag masz świeższe newsy bo częściej ode mnie bywasz w schronisku. Jak coś wiesz to śmiało pisz , wszystkie informacje są na wagę złota.
  20. Weszło 15zł deklaracji od cioteczki Ewu. Dziękujemy!
  21. Dzięki chi23 - już Ci wysyłam pw z adresem!
  22. Cioteczko thinkplando wielkie dzięki za deklarację , Murzynowi jest bardzo potrzebna. Wyślę Ci kochana zaraz konto na pw. Cioteczko betbet faktycznie nawet podobny do Twojego Murzyna. Takie staruszki też mnie bardzo rozczulają. Super ,że jesteście!
  23. Wysłałam do Kasi 250 zł za badania Jeżynki. Mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze...
×
×
  • Create New...